На проспекті Маяковського, вулицях Каштановій та Бальзака буде відремонтовано мережі зовнішнього освітлення.
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення бульварів, площ та проспектів буде здійснений у всіх районах столиці. Так, у Деснянському районі капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення буде здійснено на проспекті Маяковського, вулицях Каштановій та Бальзака.
Виконання робіт із капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення забезпечить комфортні умови перебування у вечірній та нічний час і дозволить впорядкувати зовнішнє освітлення відповідно із сучасними нормативами. Зокрема, світильники з лампами типу ДЛР, які є екологічно небезпечними та енергоємними будуть замінені на світильники з натрієвою лампою типу ДНаТ, що мають кращі світлотехнічні характеристики та технічні параметри. Також у рамках робіт будуть замінені повітряні лінії з неізольованого проводу, що є небезпечними для оточуючих та залізобетонні опори, не придатні для подальшої експлуатації, на захищені від корозії металеві опори гарячого цинкування.
Капітальний ремонт здійснить комунальне підприємство «Київміськсвітло», про що сказано у відповідному розпорядженні Київської міської державної адміністрації. Згідно розпорядження комунальне підприємство виступить замовником робіт із капітального ремонту, у встановленому порядку здійснить експертизу кошторисної частини проектної документації, розробить та погодить з УДАІ ГУ МВС в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, якщо виникне необхідність перекриття вулиць.