Всесвітній день доброти в закладах освіти Деснянського району
Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада, юні деснянці використали як чудову можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.
Так, на інтерактивному занятті «Що таке доброта. Вчимось домовлятися» соціальний педагог ЗЗСО №250 Григоренко Людмила вчила дітей помічати добро у повсякденному житті. Граючи, учні зрозуміли, що потрібно домовлятися, співпрацювати, радіти успіхам інших, сформували список класних домовленостей, скерованих на створення безпечного і продуктивного навчального середовища. Розроблення цих домовленостей допомогло учнівству розглянути доброту на власному досвіді та продемонструвало, що у спільному з іншими просторі ми всі потребуємо доброго ставлення. Радіти, дружити, мріяти!
А другокласники «Лісових дзвіночків» (класний керівник Бражник Олександра) мають своє визначення добра: хтось вважає, що бути добрим, означає не кривдити слабких, не обманювати й допомагати людям, інші вважають добром виконаний обов’язок перед родиною, хтось взагалі спрощує це поняття: нікого не підвів — зробив добро. З нагоди Всесвітнього дня Доброти учні працювали у книжечках добра і, власне, вчились створювати добро «тут і зараз». Адже Добро - це не складно. Воно доступне кожному з нас. Давайте разом зробимо світ кращим!
Творчо провели День добра учні ЗЗСО №313: семикласники відкрили чарівну скриньку взаємоповаги й дізналися, за що вони один одного шанують, шестикласники обмінялися щирими побажаннями, п’ятикласники поділилися добрими справами, які творять щодня, а найстарші, десятикласники, часточку своїх добрих сердець відправили до притулку для тварин.
Про добро говорити ніколи не пізно, ще важливіше його творити!
Так вважають і четверокласники ЗЗСО №251, які разом із вчителем англійської мови Ільєнко Тетяною, працювали над проєктом «Добро робити легко». Діти обговорили, які ще добрі справи вони можуть зробити, намалювали малюнки, виготовили постер та ще й захистили проєкт англійською мовою.
Віримо, що у важкий воєнний час, добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, адже в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.