Цікавий семінар-практикум пройшов для талановитої дітвори нашого району
Відділення народної хореографії разом з учнями Школи мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відвідали чудовий семінар-практикум професійного Українського фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина»!
Відбулося надзвичайно важливе та цікаве засідання методичного об’єднання викладачів хореографічного мистецтва.
Головною подією засідання став семінар-практикум із народно-сценічного мистецтва для викладачів та учнів мистецьких шкіл, який провели видатні майстри своєї справи: Анастасія Комлікова, кандидатка мистецтвознавства, генеральна директорка Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю (УАФЕА) «Калина», композиторка та лауреатка премій імені Б. Хмельницького й В. Косенка, а також Андрій Демещук (Andrey Demeshchuk), заслужений артист України, балетмейстер ансамблю «Калина» та художній керівник Київської дитячої школи українського танцю «Барвіночок». Вони не лише поділилися своїми знаннями, а й надали можливість учасникам зануритися в глибини української танцювальної культури.
На початку заходу учнів було ознайомлено з унікальними інструментами народного ансамблю, який майстерно супроводжував українські народні танці та виконував сучасні українські пісні в перекладенні для ансамблю. Атмосфера була сповнена музичних барв і національних мотивів, які майстерно переплітали минуле й сучасність, нагадуючи про багатство української культурної спадщини.
Особливим моментом заходу стала участь хорової групи, яка в супроводі ансамблю створила справжнє музичне диво, доповнюючи виступи хореографічних номерів. Граціозні рухи танцівників підкреслювали енергію та душевність українського танцю, надаючи всім присутнім можливість відчути глибокий зв’язок між танцем, музикою та національною ідентичністю.
Семінар-практикум став для учасників унікальною можливістю поглибити свої знання про традиції та особливості українського народного танцю, вивчити історичні корені та сучасні тенденції цього мистецтва. Під керівництвом досвідчених викладачів вони вивчали танцювальні рухи, розглянули різні стилі, техніки виконання та традиційні костюми, що додало семінару практичного виміру та підвищило його значущість.
Щира подяка організаторам заходу та всім учасникам за натхненну і продуктивну співпрацю! Спільними зусиллями ми сприяємо розвитку хореографічного мистецтва в Україні та збагачуємо його новими ідеями й талантами.
Дякуємо Метод центру та керівникам ансамблю за цю неймовірну зустріч! Нашим діткам є з кого брати приклад, надихатися і рости! Разом до Перемоги.
Слава Україні!!!