Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за липень 2021 року


Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)
У звітному періоді основна діяльність Управління здійснювалась в штатному режимі з дотриманням нових карантинних норм, пов’язаних з продовженням адаптивного карантину та встановленням рівня епідемічної небезпеки, спричиненими коронавірусом SARS-CoV-2О.
В період 01 - 28.07.2021 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 114 звернень від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.01.2021 по 28.07.2021 в Управлінні опрацьовано 862 звернення.
Забезпечення супроводу інтересів Управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів
Інтереси Управління представлено у 5 судових засіданнях про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії. Сформовано 7 відзивів на позовні заяви громадян, які надійшли до Управління, та направлено до судів різних інстанцій для подальшого розгляду.
Соціально - трудові відносини
Згідно з даними Головного управління статистики у м. Києві станом на 01.07.2021 в Деснянському районі відсутні підприємства-боржники із виплати заробітної плати.
Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати та сплату відповідних платежів (податків та внесків) з фонду заробітної плати працівникам підприємств, організацій та установ, зокрема бюджетної сфери, які засновані на комунальній власності територіальної громади району.
Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми
Призначено різні види державної соціальної допомоги 565 сім'ям з дітьми /загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила - 17811.
В Управлінні обліковано 1137 особових справ багатодітних сімей, які мають право на отримання допомоги у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.
Надання при народженні дитини одноразової
натуральної допомоги «пакунок малюка»
Спеціалістами Управління у звітному періоді прийнято/опрацьовано 380 заяв стосовно одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”:
- 209 заяв /всього - 980 заяв, на грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”;
- 121 заяву /всього - 697 заяв, на натуральну допомогу “пакунок малюка”.
Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації опрацьовано 670 звернень/заяв щодо призначення допомоги при народженні дитини.
Оздоровлення та відпочинок дітей
Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр» Молода гвардія» відпрацьовано 65заяв на скерування дітей для оздоровлення та відпочинку у згаданих дитячих центрах, зокрема 8 заяв на 6 зміну оздоровлення.
Призначення житлових субсидій
У звітному періоді спеціалістами Управління орієнтовно розраховано житлові субсидії для 7403 домогосподарств, на загальну суму 5 343 712 грн.
Відшкодування пільг
На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою, згідно з чинним законодавством України, перебувало18685 пільговиків та здійснено нарахування пільг на загальну суму 10 282 125 грн.
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам
В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» з початку року надано матеріальну допомогу 1803 малозабезпеченим особам на суму 3 649 342, 68 грн/середній розмір допомоги складав 2024,04 грн/особу; протягом липня місяця прийнято/опрацьовано 28 заяв /всього 184 та сформовано відповідні справи з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого.
Станом на 28.07.2021 прийнято 25 заяв /сформовані відповідні рішення про призначення одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб
Відповідно до єдиної Web-орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано 15594 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, з них 11129 - сім’ї, працездатних осіб - 7488, пенсіонерів - 3006, 482 - осіб з інвалідністю, 2959 - діти.
Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
На обліку перебувало 18041 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2760 - діти. У звітному періоді призначено первинно 202 компенсаційні виплати/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації. В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 28.07.2021 розроблено та укладено 474 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно надання таких послуг.
Забезпечення технічними засобами
реабілітації, засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю
Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, у звітному періоді прийнято 155 заяв від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.
З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю Управлінням укладаються двосторонні договори, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті.
В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки»:
- 2686 осіб забезпечені засобами гігієни (пелюшки, прокладки);
- сформовано 61 особову справу та направлено до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю для оздоровлення дітей з інвалідністю в Центрі реабілітації та відпочинку АКВАРЕЛЬ ТОВ «Скадовськ-Аква».
Забезпечення санаторно - курортного
лікування пільгової категорії громадян
У звітному періоді видано безкоштовно 145 путівок у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 38 (осіб); осіб з інвалідністю загального захворювання - 73 (особи); ветеранів праці - 34 (особи).
В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції розроблено та укладено 54 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно надання таких послуг.
У розрізі виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки», з метою забезпечення санаторно-курортного лікування визначеної категорії киян видано 196 путівок (85 - дорослі, 111 - дитячі) для оздоровлення дружин та дітей до 14 років учасників антитерористичної операції.
Робота з окремими категоріями киян:
Забезпечуються заходи щодо поліпшення соціального захисту та підвищення ефективності соціальних гарантій окремим категоріям киян. Станом на 28.07.2021 на обліку в Деснянському районі перебувало:
1535 киян - учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) киян під час проведення антитерористичної операції;
15 членів сімей осіб, які перебували у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України;
31 особа, які отримали ушкодження різного ступеня тяжкості під час Революції Гідності;
4 особи -члени сімей Героїв Небесної Сотні.
психологічна реабілітація
З метою надання учасникам антитерористичної операції послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів сформовано перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та укладено 38 договорів, 12 осіб отримали такі послуги.
професійне навчання
Укладено договори на професійне навчання учасників антитерористичної операції за напрямком вивчення англійської мови - 4 особи (ПП «Робот-Інтелект»), 3 особи (МКП «Омега» (водій категорії «С»).
Встановлення статусів категоріям киян
Встановлено статус та видано відповідні посвідчення таким категоріям киян:
- особи з інвалідністю внаслідок війни - 85 особам;
- члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 27 особам;
- реабілітовані особи від політичних репресій - 3 особи;
- учасника війни - 2 особи;
- ветерана праці - 84 особам.
Призначення державної соціальної допомоги громадянам,
які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю
У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 51 особі /всього 741 особі, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 20 особам /всього 177 осіб.
Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій, органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством
У звітному періоді перевірено 49 пенсійних справ /всього 796, зокрема 31 пенсійні справи призначено вперше та 18 справ, по яких прийняте рішення про перерахунок пенсій.
Обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян
З метою визначення факту проживання, складу сім’ї, ступеня нужденності, та можливостей знаходження додаткових джерел для існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної соціальної допомоги, проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 49 сімей /всього 325 сімей.
Організація надання соціальних послуг
Відповідно до встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг /прийнято 304 відповідні рішення щодо надання соціальних послуг.
Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування) та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб
Протягом липня 2021 року спеціалістами сектору опіки та піклування Управління:
- представлено інтереси Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування у 15 судових засіданнях у справах про визнання фізичних осіб недієздатними або обмежено дієздатними, встановлення опіки або піклування та призначення опікунів або піклувальників.
- проведено прийоми громадян, на яких 26 особам надано консультації щодо порядку встановлення опіки (піклування) та захисту прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб.
Проведено 1 засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, на якому розглянуто 6 питань щодо встановлення опіки (піклування), надання дозволів на вчинення правочинів від імені недієздатних осіб, захисту прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб.
Надання соціальних послуг населенню
Деснянського району міста Києва
В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) 1470 особам, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, надано 16206 соціальних послуг/52452 заходи.
Працівники відділень постійно та в доступній формі проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед отримувачів соціальних послуг (осіб похилого віку, осіб з інвалідністю) щодо запобігання захворювання COVID-19, шляхів передачі вірусу SARS-CоV-2", зокрема наголошують щодо гігієни рук та носінні захисних масок в місцях скупчення людей.
Догляд вдома/ представництво інтересів
У відділеннях соціальної допомоги вдома 738 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 5953 соціальні послуги догляду вдома/28198 заходів з придбання і доставки продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, допомоги у приготуванні їжі, прибирання житла, організації харчування, догляду за ліжкохворими, зокрема 10 особам на платній основі надано 194 послуги/195 заходів догляду вдома на загальну суму 2,52 тис. грн.
Відповідно до укладених договорів та на підставі визначених індивідуальних потреб 5 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 113 послуг паліативного догляду /894 заходи, а саме: придбання і доставляння продовольчих, промислових товарів, медикаментів, приготування їжі, прибирання житла, допомога в користуванні туалетом, заміна постільної білизни.
Представництво інтересів / Фізичний супровід осіб з інвалідністю,
які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних
У відділеннях соціальної допомоги вдома 728 особам надано 1160 послуг представництва інтересів/2418 заходів щодо забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, питань отримання комунальних, медичних, соціальних послуг,сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги.
Відповідно до укладених договорів та на підставі визначених індивідуальних потреб 12 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 15 послуг фізичного супроводу /21 захід з фізичного супроводу при переміщенні у громадських місцях і транспорті під час відвідування органів державної влади та установ.
Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку
У відділенні денного перебування 307 особам надано 1290 соціальних послуг з соціальної адаптації /1366 заходів та 23 особам надано 42 соціальні послуги з консультування /78 заходів. На базі відділення в «Університеті третього віку» працівниками та волонтерами на 7 факультетах проведено 70 дистанційних online/включень з використанням Інтернет - ресурсів.
Натуральна допомога /Інформування
У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 457 особам, які перебували на обслуговуванні у Територіальному центрі надано 3259 соціальних послуг натуральної допомоги за місцем проживання на загальну суму 543,4 тис. грн.
За рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки» 144 особи забезпечено засобами особистої гігієни на суму 278,9 тис. грн, 100 осіб - продуктовими наборами на суму 57,4 тис. грн, 123 особи - гарячим харчуванням з доставкою додому на суму 207, 0 тис. грн.
Денний догляд/ Реабілітація та медичний супровід/Консультування/Соціальна адаптація дітям з інвалідністю
У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 33 дітям, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня, надано 279 соціальних послуг денного догляду /2232 заходи, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля; 15 дітей з інвалідністю отримали 318 послуг із транспортного перевезення на спеціалізованому автомобілі.
Відповідно до індивідуальних програм реабілітації 84 дітям надано 4310 послуг /16189 заходів з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу. За звітний період 16 дітям надано 1266 соціальних послуг консультування /1372 заходів та 313 послуг соціальної адаптації /983 заходи.
Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району
У липні місяці 2021 року відбулося привітання ювіляра з 95-річчям - мешканця Деснянського району, який отримав вітальну листівку від райдержадміністрації та квіти.
Управління освіти
Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 07.06.2021 № 309 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 91 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 58 637,7 тис. грн. Станом на 29.07.2021 освоєно 16 699,1 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 1 897,5 тис. грн.).
По галузі «Освіта» кошти передбачено на:
- капітальний ремонт місць загального користування в 12-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 15, 27, 34, 50, 102, 111, 202, 421, 459, 746, 752, 767) та 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 278, СНВК «Вікторія») на загальну суму 6 500,0 тис. грн. В 8-ми ЗДО (№№ 15, 34, 50, 102, 111, 202, 746, 752) роботи завершено. В 4-х ЗДО (№№ 27, 421, 459, 767) та в ЗЗСО № 278 роботи на стадії завершення. В СНВК «Вікторія» роботи розпочато. Станом на 29.07.2021 освоєно 4 045,4 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 691,7 тис. грн.).
- капітальний ремонт (відновлення груп) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 758) на суму 2 305,1 тис. грн. Роботи тривають. Станом на 29.07.2021 освоєно 477,6 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 361,6 тис. грн.).
- капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в ЗДО № 782 на суму 7 600,0 тис. грн. Роботи тривають.
- капітальний ремонт покрівель в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №509), та 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 192, 276, 282, 283, 293, 313, гімназії «Троєщина») на загальну суму 4 871,5 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено. Станом на 29.07.2021 освоєно 3 860,0 тис. грн.
- капітальний ремонт харчоблоків у 6-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 91, 111, 519, 569, 776, 812) та 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 238, 292, 308, СНВК «Усмішка») на загальну суму 21 395,3 тис. грн. У всіх закладах роботи тривають. Станом на 29.07.2021 освоєно 2 793,2 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 844,2 тис. грн.).
- капітальний ремонт (заміна вікон) у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 277, 293) на суму 1 000,0 тис. грн. В обох закладах роботи завершено. Станом на 29.07.2021 освоєно 916,9 тис. грн.
- капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 312, 307 (проектні роботи)) на загальну суму 2 200,0 тис. грн. В обох закладах роботи тривають.
- капітальний ремонт їдальні в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 292) на суму 1 449,6 тис. грн. Роботи тривають. Станом на 29.07.2021 освоєно 1 025,3 тис. грн.
- капітальний ремонт будівель і прибудинкової території в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 218) на суму 1 300,0 тис. грн. Роботи на стадії завершення. Станом на 29.07.2021 освоєно 796,7 тис. грн.
- безбар’єрне середовище (капітальний ремонт місць загального користування) в 4-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 247, 249, 293, НВК «Мрія») на загальну суму 1 297,6 тис. грн. В усіх закладах роботи завершено. Станом на 29.07.2021 освоєно 985,7 тис. грн.
- капітальний ремонт спортивної зали та допоміжних приміщень в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 307) на суму 1 500,0 тис. грн. Проходить процедура укладення договору з підрядною організацією.
- капітальний ремонт фасаду в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 307) на суму 1 300,0 тис. грн. Проходить процедура укладення договору з підрядною організацією.
- благоустрій території: Капітальний ремонт майданчика, встановлення сцени (Проект № 1119) в 1-му закладі позашкільної освіти (ЦДЮТ) на суму 1 000,2 тис. грн. Роботи тривають.
- реалізація проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 4 918,4 тис. грн, а саме:
- капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків (проєкт №376) в СНВК «Лісові дзвіночки» на суму 287,9 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо укладення прямої угоди з підрядною організацією.
- капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень (проєкт №421) в ЗЗСО № 283 на суму 1 998,0 тис. грн. Роботи тривають. Станом на 29.07.2021 освоєно 998,7 тис. грн.
- капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень (проєкт №673) в ЗЗСО № 293 на суму 897,7 тис. грн. Роботи розпочато.
- капітальний ремонт приміщень (проєкт №722) в ЗЗСО№ 306 на суму 1 734,8 тис. грн. Роботи на стадії завершення. Станом на 29.07.2021 освоєно 799,6 тис. грн.
Управління культури
Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» по галузі «Культура» на 2021 рік виділено коштів загального фонду 95396,6 тис. грн. та 830,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).
Протягом липня поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів в сумі загального фонду 4033,2 тис. грн. та спеціального фонду 114,4 тис. грн.
Централізованою бібліотечною системою Деснянського району було проведено 28 заходів, а саме: зустрічі з письменниками, екологом, юристом; читання, лекції, виставки та фієрії, літні мандри з книгою, подорожі.
Вихованці шкіл мистецтв району взяли участь у міжнародному фестивалі мистецтв та творчих заходах міста, отримали нагороди всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Управління у справах молоді та спорту
Підпорядковані Управлінню установи:
- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).
- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.
Капітальний ремонт покрівель по вул. Миколи Закревського, 67 А Центру навчання плаванню Деснянського району міста Києва:
- фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.06.2021 р. Заплановано (спеціальний фонд бюджету) – 293,5 тис. грн. Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування) –293,5 тис. грн. Стан освоєння 100%
Спортивне обладнання – Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»:
- фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.04.2021р. Заплановано (спеціальний фонд бюджету)– 758,756 тис. грн. Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування) – 650,703тис. грн. Стан освоєння 85,8%.
Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів.
Протягом звітного періоду Управлінням та Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» проведено та взято учать у спортивно-масових та молодіжних-заходів, а саме:
- Відкрите заняття зі стретчінгу (вправи для гнучкості тіла) для всіх бажаючих.
- В рамках соціальної програми «Активні парки-здорові локації України» заняття з йоги.
- В рамках соціальної програми «Активні парки-здорові локації України» заняття з аквафітнесу.
- Спартакіада «А у нас у дворі з пляжного волейболу».
- Нагородження маленьких патріотів, які виконали гімн України і стали справжніми інтернет-знаменитостями. За ініціативи голови Деснянської райдержадміністрації Дмитра Ратнікова.
- Українська Асоціація Футболу за підтримки Деснянської РДА та ДЦФЗН «Спорт для всіх» запросила маленьких патріотів та їх батьків до себе в Будинок футболу.
- Турнір з волейболу «Кубок Незалежності 2021».
- Відкриті змагання спортивного клубу «Сталкер» з техніки пішохідного туризму.
- Засідання робочої групи Фестивалю « Я – молодий патріот України». Відкритий кубок Деснянського району з футболу серед ветеранів 40+.
- Футбольним клубом "Динамо" Київ та АЗС KLO за підтримки Деснянської РДА та ДЦФЗН «Спорт для всіх» було проведено екскурсію для юних футболістів та їх батьків.
- Відбулася гра шостого туру чемпіонату України з американського футболу між командами Kyiv SLAVS - American Football Team та Kyiv Patriots
Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської районної в Києві державної адміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у липні поточного року направлено на оздоровлення та відпочинок 71 дитина пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:
- «ЗМІНА» (Київська обл., Бородянський р-н, с. Пилиповичі);
- «ПРОЛІСОК» (Київська обл., Конча-Заспа);
- «ЗАЧАРОВАНА ДОЛИНА» (Закарпатська обл.,Іршавський р-н с.Осій);
- «ПРИБРЕЖНИЙ» (Херсонська обл., смт. Лазурне);
Повідомляємо додатково, станом на 29.07.2021 зареєстровано 675 дітейпільгових категорій.
Управління (Центр) надання адміністративних послуг
У звітному періоді зареєстровано 11471 адміністративних послуг та 11435 швидких послуг.
Найбільш затребуваними послугами залишаються питання реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб – зареєстровано 6272 справ, оформлення і видача паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон – 3246 справ; послуги у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 512 справ.
28.07.2021 адміністратори ЦНАП проходили навчання у Департаменті (Центрі) надання адміністративних послуг м. Києва за короткостроковою програмою на тему «Актуальні питання надання адміністративних послуг», під час якого, зокрема були розглянуті питання отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, а також запобігання порушень правил дорожнього руху та безпеки кіберпростору.
У роботі Call-центру центрів надання адміністративних послуг м. Києва у постійному консультуванні заявників задіяно 3 адміністратора.
27 працівниками ЦНАП пройдено другий етап щеплення вакциною від Covid-19.
Прийом громадян на всі види адміністративних послуг у ЦНАП здійснюється за змішаною формою обслуговування – попередня реєстрація в електронній черзі на конкретну годину або відвідування ЦНАП у зручний для заявників час, скориставшись талоном, який отримують у терміналі електронної черги біля ресепшену.
Попередня реєстрація здійснюється:
- через веб-портал адміністративних послуг: http://kyivcnap.gov.ua/Equeue/Register ;
- за допомогою мобільного застосунку PQService;
- за телефонами: (044) 202-60-38, (044) 202-60-39.
Вищезазначена змішана форма поширюється абсолютно на усі послуги і водночас оптимізує роботу ЦНАП.
Відновлено адміністративні послуги з оформлення посвідчення водія у ЦНАП, за адресою просп. Маяковського, 29, а саме:
- обмін старого посвідчення водія на нове;
- відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;
- обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника;
- обмін посвідчення водія у зв’язку з закінченням строку його дії.
Відділ охорони здоров’я
Продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.
З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.
НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».
Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає.
За 7 місяців поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 37967 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 16394 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 30.07.2021 – 287782, що становить 78,2%.
З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.
Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу. Станом на 30.07.2021 протестовано за допомогою швидких тестів 2153 особи, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 10 випадках.
Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.
З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.
Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.
Підприємство та його філії зареєстровані в системі е-Health та на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 7 пакетів надання медичної допомоги.
Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.
З 11.03.2021 розпочалася вакцинація проти COVID-19, яка проводиться відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.12.2020 № 3018.
На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється у 2-х міні-вакцинальних центрах та в 16 пунктах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги.
Працівникам критичних інфраструктур та організованих колективів вакцинацію проводять медичні працівники мобільної бригади КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.
Управління благоустрою та підприємництва
На виконання доручення Київського міського голови В. КЛИЧКА від 02.07.2020 № 23733, щодо недопущення несанкціонованої торгівлі та відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.05.2016 № 290 «Про утворення робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва» представниками робочої групи щоденно здійснюються комісійні обстеження району.
З метою запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на порушників складаються протоколи за ст. 152 КУпАП у зв’язку із самовільним зайняттям частини території об’єкту благоустрою та за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях). Окремо проведена роз’яснювальна робота щодо заборони торгівлі у невизначених місцях. Надаються роз’яснення продавцям-порушникам щодо можливості здійснення ними торговельної діяльності на пільгових умовах та на законних підставах на території ринків Деснянського району. Керівництво ринків та торговельних центрів попереджено про персональну відповідальність за недопущення утворення осередків стихійної торгівлі на прилеглих територіях.
Зокрема, щотижнево проводяться рейди спільно з представниками КП «Київблагоустрій» ВО КМР (КМДА) відповідно до графіків наданих Департаментом міського благоустрою ВО КМР (КМДА).
У межах наданих повноважень, фахівцями Управління благоустрою та підприємництва Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією складаються протоколи про адміністративні правопорушення у зв’язку з самовільним зайняттям частини території об’єкту благоустрою на порушників, які здійснювали несанкціоновану торгівлю за наступними адресами:
1. вул. Бальзака, 85-87;
2. просп. Маяковського, 15-17;
3. просп. Маяковського, 26;
4. просп. Маяковського, 75;
5. просп. Лісовий, 29;
6. вул. Лаврухіна, 4;
7. вул. Попудренка/вул. Мурманська;
8. перетин вул. Радунської /вул. Лісківської;
9. ст. метро «Лісова»;
10. ст. м. «Чернігівська»;
11. вул. Шолом-Алейхема, 17;
12. вул. Мілютенка, 34.
Крім того, із врахуванням стихійного продажу плодово-овочевих культур та з метою ліквідації стихійної торгівлі по вул. Електротехнічній, станом на теперішній час Управлінням благоустрою та підприємництва Деснянської РДА організовано чергування працівників.
З метою підтримання належного санітарно-технічного стану території Деснянського району міста Києва керівництвом Деснянської райдержадміністрації спільно з профільними керівниками структурних підрозділів Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств району майже щоденно проводяться обстеження санітарно-технічного стану територій району. За результатами, відповідальним виконавцям надаються доручення щодо проведення відповідної роботи стосовно забезпечення утримання в належному санітарному стані балансових, підвідомчих та прилеглих територій.
Також, спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської РДА щоденно проводиться обстеження території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, зокрема належного санітарно-технічного стану, унеможливлення виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання піскомету та листя. В разі виявлення порушень, порушникам вносяться приписи та/або складаються протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст. 152 КУпАП.
Управлінням житлово-комунального господарства
Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 07.06.2021 № 309 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2020 № 91 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на 150 об’єктах на суму 125 410,7 тис. грн.
На сьогоднішній день фактично завершено роботи з капітального ремонту на суму 35 623 384,50 грн., а саме:
- капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів на суму 34 376 073,85 грн.;
- капітальний ремонт інженерних мереж (співфінансування) на суму 114 274,87 грн.;
- капітальний ремонт покрівель (співфінансування) на суму 300 690, 22 грн.;
- облаштування ігрових майданчиків на суму 42 795,80 грн.;
- облаштування спортивних майданчиків на суму 17 118,32 грн.;
- капітальний ремонт ліфтів (співфінансування) на суму 772 431,44 грн.
Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»
В липні 2021 року підприємством та підрядними організаціями виконано ремонтні роботи поточного характеру житлового фонду на загальну суму 3 245,95 тис.грн, а саме:
- проведено ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, теплопостачання, каналізації (сантехнічні роботи) в 18 будинках на суму 993,19 тис. грн.;
- проведено ремонт покрівлі у 10 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 2 794 кв.м на суму 798,85 тис. грн.;
- зроблено герметизацію стиків зовнішніх стінових панелей у 10 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 1 358 м.пог. на суму 207,36 тис. грн.,
- зроблено фасадні роботи в 1 будинку, загальний обсяг виконаних робіт 22 кв.м на суму 11,99 тис. грн.;
- проведено електромонтажні роботи в 7 будинках, на суму 349,82 тис.грн.;
- проведено ремонт сходових клітин в 10 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 4 316,5 кв.м, на суму 850,38 тис. грн.;
- встановлено металевих дверей в 1 будинку, загальний обсяг виконаних робіт 6 шт. на загальну суму 34,36 тис. грн.
Також, за рахунок коштів підприємства:
- відновлено працездатність 26 ліфтів на загальну суму 227,42 тис.грн;
- встановлено 190 енергозберігаючих освітлювальних приладів в 2 житлових будинках.
Комунальне підприємство по утриманню
зелених насаджень Деснянського району м. Києва
У липні 2021 року проведено роботи із висаджування квітів 334,64 тис. шт., проведено формовочну і санітарну обрізку: дерев – 325 шт., кущів – 865шт., проведено видалення омели з – 20 шт. дерев., проведено видалення сухостійних 325 шт. дерев та аварійних 39 шт. дерев.
Проведено покос газонів на площі 77,78 га.
Відремонтовано: лав – 28 шт., елементів: на дитячих майданчиках – 5 шт.; на спортивних – 3 шт.
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва
За липень місяць 2021 року відремонтовано 16 од. зливоприймачів та 2 од. оглядових колодязів.
Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району.
На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано ямковий ремонт асфальтобетонного покриття аварійно-небезпечних ділянок – 131 м2
Встановлено 74 од. обмежувальних (антипаркувальних) стовпчиків по вул. Марини Цвєтаєвої , просп. В. Маяковського.
Влаштування підвищених пішохідних переходів по вул. Лісківська,16.-1од.
Проведено роботи з заливки тріщин асфальтобетонного покриття (установкою «Крафко») – 6237 п.м по вул. Оноре де Бальзака, вул. Марини Цвєтаєвої, вул. Радунська, вул. Братиславська роботи продовжуються..
Виконано поточний (середній) ремонт по просп. Маяковського площею – 16754 м2.
Продовжуються роботи по поточному (середньому ремонту) на вул. Беретті.