Головна  →  Новини  →  14 жовтня 2020

Щоб пам`ятати!

Щоб пам`ятати!

 

За сприяння Громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району» сьогодні було встановлено та відкрито пам`ятники бійцю добровольчого 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Олегу Геннадійовичу Кривомазу та бійцю 14-ї окремої механізованої бригади Першого окремого піхотного батальйону Олегу Миколайовичу Івасенку.

«Встановлено та сьогодні ми відкриваємо пам`ятники на могилах наших побратимів, бійців-деснянців, які поклали своє життя, виборюючи суверенітет та цілісність України під час антитерористичної операції. Низько схиляємо голови у скорботі за загиблими воїнами. Пам`ять про них житиме в наших серцях», – сказав голова Спілки ветеранів АТО Деснянського району Олег Нишпор.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять та поклали квіти до могил загиблих воїнів АТО на Алеї Героїв на Лісовому кладовищі.

«Місія нашого покоління – увіковічити ім’я кожного з Героїв, не дати їм бути забутими з плином часу. Сьогодні на Лісовому кладовищі розпочалося спорудження Меморіалу воїнам, загиблим в АТО/ООС за ініціативи Деснянського, Дніпровського та Дарницького районів. Ми повинні шанобливо і з трепетом ставитися до кожного захисника України та членів їх родин, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет України. Знати імена Героїв», – зазначила в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Молебень по загиблих у зоні АТО на Сході України провів головний військовий капелан Національної гвардії України отець Іван Михайлишин.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА