За сприяння голови Деснянської райдержадміністрації Петра Кузика відбулися змагання з боксу серед дітей.


За сприяння голови Деснянської райдержадміністрації Петра Кузика 18 травня у спортивному клубі “Торос” Деснянського району пройшли змагання з боксу серед дітей. Зокрема, відбулася матчева зустріч серед вихованців спортивних клубів Деснянського району – “Торос” та “Гонг”. Вік учасників від 9 до 13 років.
Метою проведення змагань є залучення молоді до спорту, сприяння його масового розвитку, підвищення спортивної майстерності спортсменів, здобуття ними досвіду участі у змаганнях та зміцнення дружніх стосунків між клубами.
До учасників змагань звернувся голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик, який подякував спортсменам за здоровий спосіб життя і популяризацію спорту, та нагородив всіх учасників спортивним інвентарем.
– Подібні турніри, звичайно, необхідні і проводитимуться нами й надалі. Адже залучення дітей та молоді до спорту сприяє не лише зміцненню здоров’я, відволіканню від шкідливих звичок, а й спілкуванню, розширенню кола друзів. Спорт дає море позитивних емоцій, до того ж саме на спортивних майданчиках гартується сила волі, особисті якості, прагнення до перемоги. Наша мета – зробити захоплення спортом сімейною традицією, адже за спортом – майбутнє, – зазначив Петро Кузик.