Як у КНТЕУ День студента святкували
Вчора у Київському національному торгово-економічному університеті відбулося найбільше свято, яке завжди святкується студентам поряд із зарахуванням до ВНЗу, вдалою здачею сесії та випуском – День студента. Цьогорічне свято студентство запам’ятає завдяки рейтингу ТОП-100 найкращих студентів та ТОП-10 найвродливіших красунь університету.
Ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі нагородив 100 найкращих студентів університету грамотами та подарунками із символікою КНТЕУ за успішне навчання, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.
«Я пишаюся, що у нас такі свідомі студенти – вони самі створили справедливий Рейтинг ТОП-100 найкращих студентів. Отримати місце в Рейтингу важко, але утриматися в ньому ще важче. Бажаю вам утриматися серед кращих та вести за собою інших», – зазначив ректор alma mater.
Від імені керівника Деснянської райдержадміністрації Вадима Онуфрійчука присутніх привітала начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації Тамара Головко та вручила Почесні грамоти 10-ом найкращим студентам за підсумками 2014 року.
«Якщо бажаєш, щоб світ змінився – стань сам цією зміною». Такі напутні слова говорив один з відомих мудреців сучасності Махатма Ганді своїм молодим послідовникам. Наслідуючи це філософське вчення та завдяки активній громадській позиції кожного з вас Україна, Київ та рідний Деснянський район змінився назавжди. Ваш досвід боротьби під час революційних подій в Україні неоціненний та вкрай необхідний для реальних змін, які впроваджує міська та районна влада на шляху до нашої спільної мети – по-справжньому європейської столиці та нашого Деснянського району. Завжди залишайтеся новаторами, винахідниками своєї долі. Переконаний, кожен з вас досягне своєї мети, якщо буде невпинно працювати над її реалізацією», – зазначила Тамара Головко.
Присутній на святі Перший віце-президент, генеральний секретар Торгово-промислової палати України Михайло Непран вручив сертифікати стипендіатам премії ТПП України імені Михайліченка: «Я маю надію, що сьогоднішні стипендіати зможуть реалізувати себе в Торгово-промисловій палаті України – найкращому бізнес-середовищі нашої держави».
Завершився цей святковий та сповнений щасливих усмішок, подарунків і заслужених нагород день святом Краси та грації – традиційним щорічним конкурсом «Міс КНТЕУ-2015».
Журі з честю впоралося з надскладним завданням – обрати найвродливішу серед 10 найкращих дівчат університету. В результаті перемогу та титул «Міс КНТЕУ-2015» отримала найчарівніша студентка факультету фінансів та банківської справи Козлітіна Марина. Перша Віце-міс КНТЕУ – Евеліна Андрієвська (ФРГТБ), Друга Віце-Міс – Ілона Гриценко (ФТТП).
Вітаємо красунь із перемогою, а студентів з ще одним найкращим роком студентського життя!