Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Всі служби Деснянського району готові оперативно ліквідувати можливе підтоплення території селища Троєщина

Опубліковано 22 листопада 2018 року о 17:41
фото

 

За який проміжок часу можливо зібрати засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та вирішити надважливі організаційні питання проведення евакуації населення із зони підтоплення? Де розташований збірний пункт евакуації та хто у ній приймає участь? Яким чином відбувається оповіщення населення та куди звернутися за допомогою?

На ці надважливі питання вчора відповідали: керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ірина Алєксєєнко та начальник штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Микола Бойко. Варто зазначити, що перевірка пройшла у ході масштабних командно-штабних навчань рятувальних служб, у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період. Учасники відпрацювали практичні завдання на місцях у Деснянському районі.

Ввідні дані:

З 21 листопада 2018 року, у зв’язку із зруйнуванням греблі Київської ГЕС, що призвело до прориву води Київського водосховища, утворилася зона часткового затоплення Деснянського району. В зону катастрофічного затоплення підпадають частина селища Троєщина, територія урочищ В’язки, Вербняки, Ситняки, Городище, Старе Село, вулиці Маяковського, Дмитрова та Гійома де Боплана до перетину з вул. Маяковського. Площа затоплення становить 9,6 га. 41 приватний будинок потрапляє у зону затоплення та 98 осіб підлягають евакуації.

Дії:

Створено угрупування сил першого ешелону (термін готовності 40 хвилин) і другого ешелону (термін готовності до 2 годин). Визначено завдання штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, місце його дислокації та організацію управління та взаємодії, спеціальних служб цивільного захисту, створена необхідна база матеріально-технічного забезпечення. Працівниками комунальних підприємств розвішені пам’ятки евакуйованим з вказівками місця для відправлення на збірний пункт евакуації.

На збірному пункті евакуації проведено зустріч, реєстрація населення, надано першу медичну допомогу (у разі необхідності), підготовлений транспорт для перевезення евакуйованих на приймальний пункт евакуації. Відпрацьовано залучення спеціалізованої техніки для переміщення особи з інвалідністю на приймальний пункт евакуації. Колона техніки евакуйованого населення відправлено до школи № 321.

Школа № 321 виступила у якості приймального пункту евакуації. Тут організовано групу зустрічі, розміщення та обліку евакуйованого населення. Також створені належні умови для тимчасового перебування евакуйованих – організовано комплексне харчування, групу медичного забезпечення, дитячу кімнату, весь необхідний одяг та місця для відпочинку.

За результатами перевірки, Деснянський район отримав схвальні відгуки про організацію та проведення необхідних дій, у разі виникнення надзвичайної ситуації.

ФОТОЗВІТ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux