Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Визначено переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Опубліковано 27 листопада 2019 року о 17:29

 

У районному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», який відбувся у листопаді 2019 року, змагалися 28 найкращих вчителя.

В номінації «Початкова освіта» здобула перемогу Бабіна Діана Олександрівна, вчитель початкових класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук.

Діана Олександрівна – творчий педагог, який добре володіє інноваційними освітніми методиками викладання всіх предметів у початкових класах. Викладає також іноземну мову, тому вдало використовує свої знання при проведенні інтегрованих уроків.

 

Уроки Діани Олександрівни відзначаються логічним взаємозв’язком окремих структурних частин, які витримані за часом, мають свою мету та зміст. Часто застосовує нестандартні форми проведення уроку, оптимально поєднує вибір репродуктивних і проблемно-пошукових, словесних і практичних методів, що забезпечують максимальну ефективність освітнього процесу в початковій школі. Використовує методи, які дають змогу залучати учнів до активної розумової діяльності; вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї.

 

За результат педагогічної діяльності вчитель ставить особистісний індивідуальний розвиток учня, його вдосконалення.

 

У номінації «Зарубіжна література» перше місце посіла Рогова Ірина Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія №39 імені гетьмана Богдана Хмельницького».

Ірина Миколаївна використовує на своїх уроках методи проектів, роботу в парах та в групах, компаративний аналіз текстів і спектаклів. Цікавиться та застосовує елементи кейс-уроку.

 

З метою розширення інтерпретаційного поля художнього твору пропонує учням ознайомитися з різними видами мистецтва (кіно, театр, живопис, музика, скульптура тощо) на спільну тематику; створити власні творчі доробки після вивчення художнього твору (ілюстрації, плакати, вірші, есе, відеоролики тощо).

 

Ірина Миколаївна поєднує традиційні прийоми з інноваційними (кенінг, сенкан, літературний пазл, літературний лист тощо).

 

У номінації «Хімія» здобула перемогу Клімук Яна Віталіївна, вчитель хімії школи І-ІІІ ступенів № 119.

Яна Віталіївна – творчий молодий вчитель, який добре володіє інноваційними освітніми методиками викладання хімії; вдало використовує методи, які дають змогу залучати учнів до активної розумової діяльності, самостійності з урахуванням їх вікових та психолого-педагогічних особливостей; впроваджує інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку, що забезпечують максимальну самостійність освітнього процесу при вивченні хімії.

У своїй педагогічній діяльності Яна Віталіївна проводить роботу, пов'язану з активізацією інтересу учнів до вивчення хімії, стимулюванням їх творчого самовдосконалення, виявленням обдарованих учнів.

У номінації «Історія» перемогу здобула Степаненко Олена Володимирівна, вчитель історії школи І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи

 

Степаненко Олена Володимирівна володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроків історії, активно впроваджує форми та методи організації освітнього процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів, вносить пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу в школі.

 

Постійно працює над створенням умов для свідомої орієнтації учнів у сучасному світі, суспільстві, формуванню в них відповідальної соціальної та громадянської позиції, підвищення рівня духовної культури школярів, культури спілкування й діяльності для сприяння їх соціалізації, активному включенню в соціально – політичне та економічне життя суспільства, свідомому вибору та підготовці до майбутньої професійної діяльності.

 

Вчитель раціонально добирає ефективні форми і методи роботи на уроці, серед яких переважають сучасні проблемно-пошукові, інтерактивні та навчально-інформаційні технології, активно використовує можливості Інтернету. Багато уваги приділяє формуванню в учнів умінь визначати, відбирати і використовувати в освітньому процесі різні джерела інформації та інформаційно-комп’ютерні технології.

 

Олена Володимирівна застосовує сучасні форми та методи проведення інтегрованих уроків, розвиває творче мислення учнів, допомагає формувати власну точку зору, сприяє вихованню національної свідомості, гідності, загальнолюдських цінностей.

 

У номінації «Образотворче мистецтво» перемогла Метельська Тетяна Михайлівна, вчитель мистецтва спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Тетяна Михайлівна вважає своїм завданням створення педагогічних умов для формування та розвитку компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва та художньої культури.

 

Упровадження нестандартних форм роботи на уроках є передумовою активної пізнавальної діяльності учнів, що пробуджує інтерес до знань і сприяє духовному розвитку учнів у сучасній школі.

 

Збагачення змісту уроків художньо-естетичного циклу кращими зразками національної художньої культури є одним із напрямків роботи Тетяни Михайлівна.

 

«Обдаровані і талановиті педагоги, представники інтелектуальної еліти української освіти. Дякуємо за вашу фахову майстерність, за відповідальне ставлення до виховання і навчання учнів, за активну громадянську позицію. Нехай ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень. Віримо у Вашу перемогу у наступних етапах конкурсу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020». Ви – наша надія і гордість!», – говорить начальник районного Управління освіти Тамара Постолюк.

ФОТОЗВІТ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux