Віталій Кличко: «Ми модернізуємо зовнішнє освітлення у Києві, оскільки це безпека і комфорт киян, а також енергоефективність»


Мер Києва Віталій Кличко та очільник Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук перевірили, як триває реконструкція мережі зовнішнього освітлення на житловому масиві Троєщина.
«Кияни скаржаться, що у багатьох столичних дворах темно. До того ж, сьогодні Київ через морально застарілі ліхтарі споживає вдвічі більше енергії, ніж сучасні європейські міста. Тому модернізація освітлення є для нас одним із пріоритетів. Модернізація освітлення – це безпека, комфорт киян і енергоефективність», – сказав Віталій Кличко.
Він зазначив, що зараз модернізація системи зовнішнього освітлення відбувається на житловому масиві Троєщина. Вона полягає у реконструкції мережі зовнішнього освітлення в межах вулиць Драйзера, Каштанової, Бальзака, Закревського та проспекту Маяковського.
31 новий енергоефективний вуличний ліхтар встановлено у мікрорайоні Троєщина. Це перша черга соціального проекту «Енергоефективний вечірній Київ». Другу чергу, в межах якої встановлять 38 світлодіодних вуличних ліхтарів, буде завершено до 15 листопада. 55 світильників буде замінено на нові, енергоефективні.
Мер підкреслив, що модернізація системи зовнішнього освітлення в Києві дозволить знизити енергоспоживання шляхом заміни світильників із традиційними джерелами світла на світлодіодні.
«Пілотний проект модернізації освітлення вулиць Деснянського району має на меті мінімізувати витрати бюджетних коштів на зовнішнє освітлення і при цьому зробити його максимально зручним для деснянців. Детальний аналіз звернень громадян показав, що найбільша кількість нарікань троєщанців на зовнішнє освітлення прилеглої до житлових будинків території по просп. Маяковського, 17-21. Спільний проект міської влади та ПАТ «Київенерго» усунув цей недолік і, відтепер, деснянці зможуть насолоджуватися яскравим та енергоефективним освітленням, як у вечірній, так і у нічний час», – підкреслив керівник Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.