Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вітаємо ТОВ «Наукове-виробниче підприємство «Атомкомплексприлад» з 25-річчям

Опубліковано 27 жовтня 2016 року о 16:49

 

У Деснянському районі існує чудова традиція вітати ювілярів, незалежно від того, це видатна для району людина або підприємство.

Сьогодні Деснянська райдержадміністрація має честь привітати з 25-річчям Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Атомкомплексприлад» (НВП «АКП»).

Засноване 9 вересня 1991 року, підприємство є українським виробником, що спеціалізується в галузі розробки, виготовлення і впровадження приладів для контролю радіоактивності та інших техногенних забруднень в оточуючому середовищі та технологічних процесів на АЕС.

Наразі на підприємстві працює 40 співробітників високої кваліфікації. У 2006 році співробітники підприємства відзначені Державною премією України в галузі науки і техніки. Підприємство має виробничу базу, конструкторське бюро, радіоізотопну лабораторію. З 1995 підприємство має акредитовану Незалежну випробувальну лабораторію з випробувань продукції за показниками радіаційної безпеки.

Для рішення різноманітних задач радіаційного контролю підприємство успішно розробляє і виготовляє серійні та оригінальні прилади, призначені для визначення якісного та кількісного складу радіонуклідів, прилади для контролю на неперевищення допустимих рівнів вмісту радіонуклідів у пробах, спектрометри випромінювання людини для індивідуального контролю персоналу. Дані прилади дозволяють здійснювати експертні вимірювання, масовий та експрес-контроль. Спектрометри марки «АКП» знайшли широке використання при оснащенні служб радіаційного контролю АЕС, СЕС, водоканалів, медичних закладів і ветеринарних лабораторій, закладів торгівлі, ринків, виробників продуктів харчування та будматеріалів. Окрім того, розроблено оригінальне прикладне програмне забезпечення (ПЗ) і нові методики виконання вимірів та пробопідготовки.

Серед розробок:

-       прилади радіаційного контролю для АКРБ АЕС;

-       автоматизовані системи радіаційного контролю;

-       сцинтиляційні спектрометри енергій бета-випромінювання СЕБ-01;

-       сцинтиляційні спектрометри енергій гамма-випромінювання СЕГ-001 «АКП-С»;

-       спектрометр енергій гамма-випромінення напівпровідниковий СЕГ-002 «АКП-П»;

-       спектрометр випромінювання людини «СИЧ»;

-       аналізатор багатоканальний амплітудний промисловий «АБА-П»;

-       детектори сцинтиляційні;

-       програмне забезпечення «АКWin», «АК1-П».

НВП «АКП» є ексклюзивним представником корпорації «Термофішер Саінтифік» (США, Німеччина, Англія), що є світовим лідером в виробництві приладів і систем радіаційного моніторингу, контролю і безпеки.

Усі модифікації спектрометрів, що випускаються ТОВ НВП «АКП», пройшли Державні контрольні випробування, одержали сертифікацію Держспоживстандарту України. Прилади мають сертифікати відповідності. Випуск спектрометрів узгоджено з Міністерством охорони здоров’я, яке надало гігієнічні висновки. За технічними характеристиками обладнання не поступається кращим зарубіжним аналогам, а бета-спектрометри є кращими в цьому класі приладів.

За час діяльності підприємства прилади та програмне забезпечення власного виробництва впроваджені більше ніж на тисячі підприємствах в Україні та за її межами. Користувачами наших приладів та послуг є АЕС, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (МНС), підприємства Держводгосп, УкрДО «Радон», Національне космічне агентство України, ННЦ «Інститут метрології» (для Державного еталону активності), Центри Стандартизації, Метрології та Сертифікації, санітарно-епідеміологічні станції та інші підрозділи Міністерства охорони здоров’я, Міністерство аграрної політики України, Українська Арктична експедиція, лабораторії санепідслужби ринків міста Києва та Запоріжжя.

Основними замовниками за ці роки були ДП НАЕК «Енергоатом», КМДА, МАГАТЕ (Міжнародне агентство з атомної енергії), Національне космічне агентство (НКАУ), Держкомлісгосп, Міністерство охорони здоров`я, Державна митна служба, Укркоопспілка, Академія аграрних наук, Національна академія наук, Торгівельно-промислова палата.

Багаторічна експлуатація спектрометрів марки «АКП» підтвердила їх надійність. Прилади схвалені МАГАТЕ та поставляються за проектами технічної допомоги у країни СНД та інші держави.

Продукція відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2009, що підтверджено сертифікатом. Система менеджменту якості при виробництві продукції на нашому підприємстві пройшла аудит ДП НАЕК «Енергоатом» (національної енергогенеруючої компанії). ТОВ НВП «АКП» є корпоративним постачальником ДП НАЕК «Енергоатом»

Протягом 2015 року підприємство здійснило виробництво приладів для фізичних та хімічних величин на загальну суму 904,8 тис грн, а також надало послуги з монтажу контрольно-вимірювальних виробів на загальну суму 3945,1 тис грн.

Бажаємо колективу підприємства підкорювати нові ринки збуту, винаходити передову продукцію та завжди бути впевненими у завтрашньому дні на благо України, міста Києва та рідного Деснянського району.

Деснянська райдержадміністрація

2


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux