У бібліотеці імені Юрія Гагаріна пройшов День родинного відпочинку.
У цей скрутний час багато хто з нас потребує підтримки. Але є категорія людей, яким ця допомога потрібна найбільше. Це – діти з обмеженими можливостями та їх батьки.
Зустріч у бібліотеці імені Юрія Гагаріна з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району міста Києва перетворилася на День родинного відпочинку .
Головним гостем зустрічі став настоятель Храму святих мучеників Адріана та Наталії отець Роман. Він розповів про Храм, недільну школу, родинні заходи, поспілкувався з батьками, дав деякі поради та запросив присутніх на Масляну.
Разом з вихователями та батьками діти співали, читали вірші, демонстрували свої роботи з бісеру, вовни, ляльок-мотанок, малюнки. На закінчення зустрічі отець Роман вручив дітям невеличкі подарунки.





