Цікавинки бібліотек


Бібліотечне життя Деснянського району завжди насичене та різноманітне.
Відтак, знайомство юного читача із книжкою може бути різним. Можна почитати анотацію до книги, можна зацікавитися яскравими ілюстраціями, можна дослухатися до порад друзів, а можна переглянути… буктрейлер, створений бібліотекарями. Тож відвідувачі бібліотеки № 119 для дітей залюбки здійснили незвичайну відеоподорож сторінками книг відомих сучасних українських письменників, серед яких особливу увагу привернув новий буктрейлер за книжкою Еліни Заржицької «Легенди про козаків».
З інтересом школярі вирушили у славетні козацькі часи і познайомилися із звитяжними січовиками, бравою козачкою Стешею та хоробрими побратимами, що сміливо йдуть назустріч небезпеці. А чи зуміють герої пройти випробування, діти дізнаються, коли прочитають захопливі пригодницькі оповідки, адже «книжки в кадрі» дуже сподобалися учням і заохотили до подальшого читання.
А ще у першу суботу жовтня у всьому світі відзначається День виготовлення листівок. Листівка, яку придбали у магазині, не принесе стільки приємних почуттів, як та, що зроблена індивідуально та з любов’ю власними руками.
Маленькі читачі власноруч створили подарунки для своїх близьких!
Також, з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, у бібліотеці імені Гагаріна відбулась творча зустріч з Юлією Вротною, авторкою книги «Щоденник жовтого пса», видавництво «Читай українською», – дружньої до тварин, адже 5 % коштів від продажу кожного примірника йдуть на допомогу безпритульним собакам – на рахунок Благодійного фонду «Happy Paw».
Цікаві розповіді неймовірної пані Юлі про книгу, про тварин – захопили маленьких читайликів! Цікаві ігри, смішні вікторини, гостинці з Франції, фото на згадку та книги з автографом – було дуже цікаво!
Окрім цього, на виставі Театру науки, яка відбулася нещодавно, діти та дорослі занурилися в світ юного чарівника Гаррі Поттера і його друзів та відчули себе справжніми учнями Гоґвортської школи чаклунства.
А також із задоволенням взяли участь в різних цікавих експериментах під керівництвом наукового мага Алексіса Снейпа. Дякуємо за співпрацю МАН України, а особливо Олексію Смірнову.