Слухачі «Університету третього віку» відвідали виставку живопису українського художника Олексія Томіна
Слухачі факультету «Культурознавство» «Університету третього віку» відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району відвідали виставку живопису українського художника Олексія Томіна в Галереї мистецтв Деснянського району.
Відвідувачі були в захопленні від картин художника, адже на своїх полотнах написаних олією з акварельною легкістю, Олексій Томін відображає красу київського архітектурного пейзажу, динамічного та статичного одночасно. Рух натовпу, пориви вітру, шум дощу, тепло сонячних променів поєднуються з монолітними будівлями давньої та сучасної забудови.
Художник створює ті ракурси, той колорит, які найкраще передають дух і атмосферу вулиці, парку, церкви. Пора року, час доби, погодні умови, об’єднуються в гармонічне зображення, яке дає змогу кожному згадати власні емоції від прогулянок Подолом, відвідин Лаври, побачень у Маріїнському парку…
Окремий фрагмент експозиції – твори, присвячені добі козацтва, на яких автор дух боротьби і прагнення до перемоги українського народу, міфології, духовній тематиці, арт-ню. Художник створює своєрідні химерні фантазії-роздуми.
Олексій Томін відомий як майстер міського пейзажу, історичного портрету, арт-ню в техніці олійного та акварельного живопису, прихильник хорошої класичної школи. Працював в галузі монументального живопису. Член Спілки художників України. Народився в 1961 році в Києві. Закінчив відділення дизайну Київського художньо-промислового технікуму (1980 року) і Київський художній інститут (1986 року). З 1988 року брав активну участь у виставковій діяльності. Роботи зберігаються в Музеї історії Києва та в музеях міста Нешвілл (США) і Бохум (Німеччина), в приватних колекціях понад тридцяти країн світу, прикрашають приміщення Адміністрації Президента України та Президент-готелю «Київський».
Слухачі Університету мали змогу ознайомитися не лише з полотнами митця, а й прослухали лекцію про історію давньої Русі, перші згадки та причини виникнення козацтва.
Під час відвідування Галереї мистецтв слухачі Університету дізналися багато цікавого. Зустріч об’єднала поціновувачів живопису, які шанують історію своєї держави та закохані до безтями в Київ.