Пам’ятаємо минуле – творимо майбутнє!
Той, хто забуває свою історію, нехтує найціннішим – досвідом та історичним шляхом власного народу, власних пращурів. У Деснянському районі відповідально ставляться до кожного жителя, який залишив свій слід на полотні сучасної України.
Відтак, до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков спільно з начальницею Управління соціального захисту населення Anastasiya Filonenko та в.о. директора Територіального центру соціальго обслуговування Людмилою Семенюк привітали Ярослава Луцкова, вручивши йому Подяку і подарунки.
Цінуємо! Пам’ятаємо! Переможемо!
Довідково.
Ярослав Луцков народився 2 грудня 1925 року (в паспорті зазначено 1926 рік) в с. Квочківка, Томашпільського р-ну, Вінницької обл., Україна, в сім’ї «ворога народу».
У 1934 році пішов до школи, до початку війни встиг закінчити 7 класів. Родину Ярослава Микитовича евакуювали на схід України, але через рік всі повернулись в рідне село.
У 1941 році село було окуповане Румунією. Ярослав Луцков до свого сімнадцятиріччя працював на цукровому заводі, потім пішов добровольцем до армії. Його відправили служити до м. Фастів.
Після закінчення війни 25 років служив на військовому крейсері. Був в Ірані, на Кавказі, у Фінляндії, Естонії.
Ярослав Микитович одружився 27 січня 1952 року. З дружиною, Ніною Єгорівною (померла у 2016 році), був у шлюбі 64 роки. Має двох доньок, трьох онуків, одну онуку, та 5 правнучок.
На превеликий жаль, один з онуків загинув у Авдіївці в 2017 році та був посмертно нагороджений орденом ІІІ ступеня.
Ярослав Луцков був нагороджений орденом за бойові заслуги.
Ярослав Микитович проживає в спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4.