Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за грудень 2024 року
Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64
«Про введення воєнного стану в Україні»,
затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,
в Україні введено воєнний стан
та указами Президента України
«Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»
Управління соціальної та ветеранської політики
(надалі - Управління)
Роботу Управління організовано належним чином з дотриманням встановлених правил безпеки на час воєнного стану, з виконанням рекомендацій /алгоритму дій у разі оголошення сигналу повітряної тривоги, в умовах дії стабілізаційних/ екстрених відключень електропостачання.
У грудні до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 2004 звернення громадян, які опрацьовані в установлений термін.
Спеціалісти Управління опрацювали 15453 звернення громадян від Управління надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (ЦНАП), у відповідності до способу їх доставки.
скликання засідань комісій/рад:
04, 11, 18, 25.12.2024 проведено засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації;
19.12.2024 проведено засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації/ розглянуто 10 питань. За результатами розгляду підготовлено та направлено до суду подання/ висновки (6) про доцільність призначення опікунів (піклувальників),
1 питання про надання дозволу на заняття з реєстрації недієздатної особи за місцем її проживання/реєстрації, 2 питання про влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату, 1 питання про захист прав недієздатної особи;
23.12.2024 проведено засідання комісій з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей та з питань забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
участь у заходах:
05.12.2024 участь керівництва Управління у Міжнародній правозахисній конференції «Десятиліття 2014-2024. Відвойовуючи права людини. Зберігаючи демократію», присвячена до Дня прав людини, модератор: Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;
10.12.2024 організація/участь у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за адресою: парк Деснянський, просп. Червоної Калини, 29;
11-12.12.2024 участь представника Управління у пошуковому семінарі з діючих можливостей інклюзивної освіти, модератор: Київський міський центр соціальних служб, за адресою: вул. Гарматна, 12;
13.12.2024 організація/участь начальника Управління в районних заходах, приурочених до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, комунікація/узгодження дій з учасниками тематичного заходу.
У грудні було досягнуто такі результати:
Соціальна політика щодо внутрішньо переміщених осіб
У ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано 38 844 особи, які перемістилися з тимчасово окупованої території, районів проведення бойових дій, по статистиці із загальної кількості: 30086 - сімей, працездатних осіб - 20078, пенсіонерів - 6587, 1619 - осіб з інвалідністю,
7343 - дітей до 18 років, жінок - 22929, чоловіків - 15915, осіб, що потребують працевлаштування - 916.
Станом на 27.12.2024 фактична кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО), облікованих з 24.02.2022 становила 22176. Фактична кількість внутрішньо переміщених осіб актуалізована, відповідно до алгоритму оптимізації ДП ІОЦ. Спеціалістами Управлінням здійснюється аналітична робота щодо визначення діючих довідок ВПО.
Призначення державної соціальної допомоги громадянам,
які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю/ здійснення нагляду за призначенням (перерахунку) пенсій
Спеціалісти Управління призначили державну соціальну допомогу 692 особам, які не мали права на пенсію та особам з інвалідністю, видали 538 довідок про перебування на обліку, 43 (взамін посвідчення) та 124 посвідчення особам про отримання державної соціальної допомоги; здійснили призначення тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 50 особам, а також перевірили 2956 справ, зокрема 1712 пенсійних справ, призначених вперше.
Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми
Загальна кількість особових справ осіб, які отримали різні види державної соціальної допомоги становила - 13047 (без урахування громадян категорії ВПО).
Здійснено облік 1045 особових справ багатодітних сімей, які мають право на отримання допомоги у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною;
Надання при народженні дитини
одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»
Опрацьовано 1205 заяв.
Комплекс реєстраційних послуг для
новонароджених Є-Малятко
Опрацьовано 831 заяв.
Надання посвідчення громадянам,
які одержують державну соціальну допомогу
Видано 443 посвідчення особам, які одержують державну соціальну допомогу на дітей з інвалідністю віком до 18 років та особи з інвалідністю з дитинства, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю».
Соціальний захист осіб, постраждалих
внаслідок аварії на ЧАЕС
На обліку в Управлінні перебувало 16956 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 1981 - діти. Спеціалісти Управління призначили 9986 компенсаційні виплати/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли особисто або на електронні засоби комунікації.
Забезпечення технічними засобами реабілітації, засобами гігієни
та реабілітація дітей з інвалідністю
Прийнято/опрацьовано 1145 заяв для забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і видали безкоштовно:
направлення до транспортної МСЕК - 16;
листи - талони для проїзду в соціальному транспорті особам з інвалідністю внаслідок війни - 41;
направлення для забезпечення ортопедичним взуттям осіб похилого віку та осіб з інвалідністю - 40;
направлення для здійснення реабілітаційних заходів із надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою запобігання виникненню інвалідності) - 44;
годинники - 10.
Встановлення статусів пільговим категоріям киян
З початку року спеціалісти встановили статус/видали відповідні посвідчення таким категоріям киян/особи:
особи з інвалідністю внаслідок війни - 250;
члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України - 433;
члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 37;
ветерана праці - 157.
Адресна матеріальна допомога окремим категорія киян
У межах видатків, передбачених в бюджеті міста Києва на 2024 рік, 52 особи окремої категорії киян подали заяву на отримання щомісячної адресної матеріальної допомоги для покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг.
Одноразова грошова допомога
Відповідно до постанови Уряду від 17.03.2023 № 239 «Деякі питання використання коштів для виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», спеціалісти Управління прийняли/опрацювали 11 заяв, загальна сума допомоги склала 8 225 700 грн.
Професійна адаптація
Відповідно до постанови Уряду від 21.06.2017 № 432 (зі змінами) «Про затвердження Порядку та умов забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільненні з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України» спеціалісти Управління уклали 4 тристоронні договори на отримання послуги з професійного навчання за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів:
- категорії «В» з Національною академією внутрішніх справ (3 договори);
- категорії «Д» з Малим колективним підприємством фірмою «Онєга» (1 договір).
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам
Прийнято/опрацьовано 351 заяву за якими сформовано відповідні справи, з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого.
Також, спеціалісти прийняли 15 заяв /за якими сформовані відповідні рішення про призначення одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.
В Управлінні прийнято/опрацьовано 804 заяви на складання актів із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду), відповідно до постанови Уряду від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період».
Забезпечення санаторно - курортного лікування
пільгової категорії громадян
Опрацьовано 1064 заяви щодо надання путівок пільговим категоріям громадян. Видано безкоштовно 432 путівки у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: осіб з інвалідністю загального захворювання - 105; ветеранів праці - 135; осіб з інвалідністю внаслідок війни - 44; постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС - 121 (особи); ветеранів війни - 4; особи зі статусом «дитина війни» - 1; учасників бойових дій - 22.
Оздоровлення дітей
Видано 372 путівки (165 - супровід одного з батьків, 207 - на дітей) для оздоровлення дітей киян, які брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, віком до 14 років, та дітей - членів сімей загиблих (померлих) киян-Захисників і киянок-Захисниць України віком до 18 років у одного з батьків або іншого законного представника.
Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» скеровано заяви стосовно 16 дітей для оздоровлення та відпочинку у згаданому дитячому центрі.
Реабілітація дітей з інвалідністю
З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю було укладено 162 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті.
Також, видано 4 путівки (2 - супровід одного з батьків, 2 - на дітей) для оздоровлення дітей з інвалідністю з курсом реабілітації по програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки».
Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян
Проведено 2250 актів обстеження матеріально - побутових умов сім’ї з метою визначення складу сім’ї, ступеня нужденності та факту.
Встановлення факту здійснення догляду
Складено 130 актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи або особам, які потребують постійного стороннього догляду, для перетину державного кордону громадянами України.
Організація надання соціальних послуг
Прийнято 1673 рішення про надання/відмову соціальних послуг, відповідну інформацію внесено в обліковий запис до Реєстру надавачів та отримувачів послуг.
Надали 94 направлення на проходження підготовки/перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду окремим категоріям громадян відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» без здійснення підприємницької діяльності.
Розглянули 19 заяв та прийнято рішення про надання соціальної послуги стаціонарного догляду (поселення до будинку - інтернату).
Вчинення домашнього насильства
Опрацьовано 1318 повідомлень про вчинення домашнього насильства. Видано 4 направлення для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильство за ознакою статті, до Притулку для постраждалих осіб Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району. В Управлінні видано 63 направлення для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Висновки ступеня індивідуальних потреб
Здійснено комплексне визначення та підготовлено 524 висновки ступеня індивідуальних потреб осіб/ виявлено 619 сімей, які перебували у складних життєвих обставинах.
Відшкодування соціальних стипендій
- Здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням на суму 14 091 849 грн.
Компенсації
Здійснено нарахування компенсацій та доплат підприємствам, які зареєстровані в Деснянському районі та на яких працюють громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на суму 4 783 216 грн.
Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування)
та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб
Було представлено інтереси за позовами громадян в адміністративних та цивільних справах про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії у 334 судових засіданнях.
Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва
У Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
(надалі - Територіальний центр)
У грудні 2024 року обліковано 1247 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, надано 46704 заходів соціальних послуг, зокрема:
640 осіб отримали 35 754 заходів соціальної послуги догляду вдома;
22 особи отримали 4000 заходів соціальної послуги паліативного догляду;
638 осіб отримали 2266 заходів соціальної послуги представництва інтересів;
30 осіб отримали 79 заходів соціальної послуги фізичного супроводу;
113 осіб отримали 689 заходів соціальної послуги соціальної адаптації;
1027 осіб отримали 3 448 заходів соціальної послуги натуральної допомоги (у вигляді продуктових наборів, засобів особистої гігієни, засобів реабілітації, послуг перукаря, тесляра, манікюру/педикюру);
323 особи отримали 350 заходів соціальної послуги інформування;
40 осіб отримали 118 заходів транспортних послуг.
Також, спеціалісти Територіального центру опрацювали 25 звернень від громадян, які надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва».
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
Деснянського району міста Києва
(далі - Центр)
В Центрі функціонує 6 відділень, які надають соціальні/реабілітаційні послуги.
У відділенні денного догляду 18 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 1254 соціальні послуги/ 6822 заходів денного догляду, соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та організація харчування та допомога у прийнятті їжі, 18 дітей отримали харчування, також 8 дітей отримали 79 послуг/ 158 заходів із транспортного перевезення/реверс на спеціалізованому автомобілі.
Проведені тематичні культурні заходи (за планом).
У відділенні ранньої реабілітації (абілітації) 16 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 914 соціальних послуг/6982 заходів психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та інформування.
Проведені тематичні культурні заходи (за планом).
У відділенні психолого - педагогічної реабілітації 19 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 791 соціальну послугу/5568 заходів з психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та інформування.
У відділенні соціальної реабілітації (абілітації) 60 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 1055 соціальних послуг /9476 заходів соціальної, педагогічної реабілітації та інформування.
Проведені тематичні культурні заходи (за планом).
Службою соціального патронажу охоплено 107 осіб з інвалідністю, надано 490 соціальних послуг /612 заходів соціальної реабілітації та інформування.
У відділенні професійної та трудової реабілітації/працетерапії (трудові майстерні) 15 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 183 соціальні послуги /778 заходів соціальної, педагогічної реабілітації та інформування.
Деснянський районний в місті Києві центр соціальних служб
(далі - центр)
Загальна кількість сімей (осіб), щодо яких надійшла інформація (заява, повідомлення, виявлені надавачем соціальних послуг, самозвернення тощо) -1630 сімей /осіб.
Спеціалісти Центру склали повідомлення про можливі випадки постраждалих від жорстокого поводження та насильства - 1199, зокрема особи, які постраждалі від торгівлі людьми - 2. Кількість сімей/осіб, охоплених послугами, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі - 380, актів оцінки потреб складено - 328.
Загалом на обліку перебувало 1534 сім’ї, в яких виховується 1939 дітей, охоплених соціальними послугами, з них перебували в складних життєвих обставинах 543 сім’ї /осіб, у яких виховується 649 дітей. В ході здійснення соціальної роботи з сім’ями/особам надано (з початку року) 6290 соціальних послуг, зокрема: соціального супроводу - 43 (сімей/послуг); консультування - 1263 (сімей/послуг); інформування - 1603 (сімей/послуг); представництва інтересів - 1108 (сімей/послуг); психологічної допомоги - 432 (сімей/послуг); послуга екстрено кризового втручання - 6; юридичної допомоги - 280; сприяння в отриманні гуманітарної допомоги - 1595.
Спеціалісти центру здійснили 814 оцінок потреб сім’ї /особи, також направили до Управління 371 заяву щодо надання соціальних послуг, за якими прийнято 371 відповідне рішення.
У центрі проведені тематичні культурні/меморіальні заходи (за планом).
Центр у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва
(далі - Центр)
В Центрі станом на 27.12.2024 охоплено соціальними послугами консультування 636 осіб (227 - жін; 409 - чол), яким надано 2341 консультацію (834 - жін; 1507 - чол) із них:
психологічних консультацій - 1107;
юридичних консультації - 128;
У звітному періоді завершили проходження програми у повному обсязі
87 осіб (7 - жін.; 80 - чол.).
Направлено 150 повідомлень до Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві щодо проходження програми для кривдників.
по програмі для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі звернулося (самозвернення) 31 особа (жін – 29; чол. -2), які отримали 452 послуг консультування, а саме:
психологічних консультацій - 315
юридичних консультації - 62.
соціальних - 75.
В Центрі - «Притулку для осіб, які постраждали домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» перебувало 6 осіб (жін).
Управління освіти
Відповідно до Розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 07.02.2024 № 110 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2024 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» (зі змінами) для виконання робіт з капітального ремонту по галузі «Освіта» передбачено кошти на загальну суму 152 779,4 тис. грн. Станом на 26.12.2024 освоєно 91 492,6 тис. грн (з них на реєстрації в казначействі 5 559,6 тис. грн), а саме:
проведено капітальний ремонт найпростішого укриття в 2 ЗЗСО (№ 293, 322) на загальну суму 9 705,6 тис. грн. (збільшено місткість укриття за рахунок проведення ремонту в додаткових приміщеннях (у 322 школі – на 118 осіб, в ліцеї 293 – на 700 осіб), виконано малярні роботи з улаштуванням стін, стелі, облаштовано підлогу, вхідну групу з пандусом (в ліцеї № 293), східцями (у школі № 322), здійснено монтаж електромереж, системи вентиляції, опалення, водопроводу та каналізації, змонтовано сантехнічне обладнання з перегородками в місцях загального користування, установлено міжкімнатні металеві та протипожежні двері, проведено гідроізоляцію стін та фундаментів). Освоєно 9 482,7 тис. грн, (з них на реєстрації в казначействі – 4 070,0 тис. грн);
проведено капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в 3 ЗЗСО (№№ 192, 263, 306) на загальну суму 7 600,0 тис. грн. (збільшено місткість укриття за рахунок проведення ремонту в додаткових приміщеннях (в школі № 306 – на 266 осіб), виконано малярні роботи з улаштуванням стін, стелі, облаштовано підлогу, здійснено монтаж електромереж, системи вентиляції, опалення, облаштовано вхідні групи (в школі № 306). Освоєно 7 292,7 тис. грн;
проведено капітальний ремонт найпростішого укриття (улаштування гідроізоляції фундаментів зовнішніх стін укриття) в ЗЗСО № 39 на суму 898,0 тис. грн. (укріплено фундамент будівлі зі сторони укриття, виконано гідроізоляцію та теплоізоляцію стін найпростішого укриття). Освоєно 413,7 тис. грн, (з них на реєстрації в казначействі – 150,4 тис. грн);
- капітальний ремонт будівлі із заходами енергозбереження в ЗЗСО № 276 на суму 1 500,0 тис. грн. (виготовлено проєктно-кошторисну документацію з проходженням експертизи). Освоєно 1 440,6 тис. грн.
- проведено капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в 10 ЗЗСО (№ № 39, 152, 190, 218, 251, 276, 277, 278, 282, 320) на загальну суму 29 088,0 тис. грн. (замінено зношені старі вікна з дерев’яними рамами на металопластикові енергозберігаючі з улаштуванням відкосів, підвіконня, зливів). Освоєно 26 852,7 тис. грн, (з них на реєстрації в казначействі – 391,3 тис. грн);
проведено капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в 3 ЗЗСО (№№ 212, 192, 301) на загальну суму 8 000,0 тис. грн. (проведено ремонт покрівлі із заміною покрівельних матеріалів, облаштування водостічних воронок, парапетів та ін.). Освоєно 7 958,4 тис. грн;
проведено капітальний ремонт приміщень (спортивних роздягалень) в ЗЗСО № 39 на суму 1 254,0 тис. грн. (виконано облаштування стін, стелі, підлоги, проведено електромонтажні та сантехнічні роботи) Освоєно 1250,1 тис. грн, (з них на реєстрації в казначействі – 947,7 тис. грн);
проведено капітальний ремонт найпростішого укриття в 9 ЗДО (№№ 15, 34, 91, 111, 165, 459, 721, 770, 812) на загальну суму 12 533,0 тис. грн. (збільшено місткість укриття на 870 осіб за рахунок проведення ремонту в додаткових приміщеннях (зокрема у ЗДО № 812 облаштовано додаткове приміщення під укриття площею 111 м² (для розміщення 185 осіб), у ЗДО № 459 – додаткове приміщення площею 69 м² (для розміщення 115 осіб)), виконано малярні роботи з улаштуванням стін, стелі, облаштовано підлогу, вхідну групу з накриттям, улаштовано відмостку, проведено монтаж електромереж, системи вентиляції, опалення, водопроводу та каналізації, змонтовано сантехнічне обладнання в місцях загального користування, установлено міжкімнатні металеві та протипожежні двері, проведено укріплення фасаду та фундаменту біля вхідної групи). Освоєно 12 356,8 тис. грн;
- проведено капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в ЗДО № 811 на суму 1 000,00 тис. грн. (проведено монтаж вентиляційного та електричного обладнання). Освоєно 977,7 тис. грн;
проведено капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в 8 ЗДО (№№ 34, 165, 491, 746, 758, 770, 784, 796) на загальну суму 18 123,0 тис. грн. (проведено ремонт покрівлі із заміною покрівельних матеріалів, облаштування водостічних воронок, парапетів та ін., в ЗДО № 796 - з використанням матеріалів з утепленням). Освоєно 17 347,1 тис. грн;
- проведено капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в 4 ЗДО (№№ 39, 744, 781, 797) на загальну суму 4 944,0 тис. грн. (замінено зношені старі вікна з дерев’яними рамами на металопластикові енергозберігаючі з улаштуванням відкосів, підвіконня, зливів). Освоєно 4 880,9 тис. грн;
- капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в ЗДО № 782 на суму 58 133,8 тис. грн. Здійснено коригування проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи. Наразі тривають організаційно-правові заходи щодо видання розпорядження Київської міської військової адміністрації про перезатвердження проєктної документації. Освоєно 1 239,2 тис. грн.
-
Управління культури
У грудні 2024 року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, проводилась робота за культурно-мистецькими напрямками: святкові заходи для дітей та дорослих, заохочення та активізацію громадської активності, патріотичне та національне виховання, організація змістовного дозвілля та відпочинку дітей, психологічна реабілітація, розширення кругозору, заохочення дітей до читання, майстер-класи, знайомство та зустрічі з цікавими творчими особистостями, концертна та конкурсна діяльність, підвищення професійної майстерності викладачів.
Мистецькі школи та центри дитячої творчості
Щедрим видався грудень місяць для вихованців мистецьких шкіл та центрів дитячої творчості району на перемоги у різноманітних фестивалях і конкурсах. Серед них слід відзначити :
- Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті Діти України» (КДШМ №3 - Гран-Прі , Диплом І ступеня);
- 33-й Київський міський фестиваль творчості «Повіримо в себе» КДШМ № 3 – переможці у номінації «музичне мистецтво – інклюзивний виступ);
- ХІУ Всеукраїнський відкритий конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія» ім. Ірини Кириліної (КДШМ № 3 І, ІІ премії);
- Міжнародний двотуровий конкурс-фестиваль «Талановиті Діти України «Миколай запрошує» (КДШМ №3 – Гран-Прі, І та ІІ премії);
- Міжнародний різдвяний фестиваль «ДІТИ УКРАЇНИ - ДІТЯМ ПОЛЬЩІ» у
м. Краків (КДШМ №3 - Гран-Прі); - щорічний міський конкурс «Мистецькі горизонти» (Школа мистецтв ім. М.Д. Леонтовича - І і ІІІ премії та грошові винагороди);
- районний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаємося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням. Учні КДШМ №3,школи мистецтв імені Миколи Леонтовича, ЦЕВ «Гармонія», ОКЦ «Дивосвіт», Будинку культури гідно представили свої роботи, які були відібрані до участі у ІІІ турі;
- Міжнародний фестиваль-конкурс «ProFest» (Школа мистецтв ім. М. Леонтовича – два І місця у різних номінаціях);
- Міжнародний конкурс «Новорічна містерія» (ЦЕВ «Гармонія» - І місце у номінації «Театр»; ОКЦ «Дивосвіт» Зразковий хореографічний ансамбль «Школа танцю «ExceLsiOr» - Гран-Прі, сім перших та одна друга премії);
- Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Осіння мистецька премія» (ОКЦ «Дивосвіт» клуб «Космос» І премія за роботу «Осінній декор»);
- Міжнародний конкурс «Гордість нації» (вокальний ансамбль «Діамант» Будинку культури – Диплом І ступеня в номінації вокальне мистецтво».
Казковими, яскравими зірками сяяли Різдвяні та Новорічні свята, а найкращою прикрасою цих святкових заходів були виступи наших талановитих зірочок. Святкові заходи відбулися в усіх закладах культури та на виїзних концертних майданчиках, де глядачі, затамувавши подих, спостерігали за новорічною казкою. Безмежний перелік цих святкових заходів – це і концерти, виставки, вистави, надзвичайні пригоди казкових героїв, ігри та розваги. Не обійшлося і без святкових подарунків для дітей. Невеликий перелік цих свят:
«В ПЕРЕДДЕНЬ РІЗДВЯНИХ СВЯТ» (концерт фольклорного театру української пісні «Колос» КДШМ № 3 в бібліотеці №115 для дітей, які проходять реабілітацію в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю);
Запалення вогнів Новорічної ялинки на районному святі «ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ;
Новорічної вистави «Як спіймати Миколая», (для читачів дитячої бібліотеки
№ 115 від театру-студії «Апріорі» КДШМ №3);
Новорічне свято у Будинку культури для дітей і батьків;
Прекрасний святковий мистецький концерт подарували викладачі КДШМ №3 під традиційною назвою «Викладачі – дітям. Різдвяні музичні зустрічі»;
У дитячій музичній школі № 24 відбувся зимовий концерт «Різдвяне диво» за участю учнів викладачів Ольги Спіжової та Анастасії Стукало;
У ДМШ №24 відбулася лекція-концерт районної Дитячої філармонії «Магія зимового вернісажу» для учнів СШ № 202 та № 184 Деснянського та Дніпровського районів;
Неперевершені емоції учнів і батьків залишив концерт до Дня Святого Миколая, що організовано пройшов у школі мистецтв ім. М. Леонтовича;
Київська дитяча школа мистецтв № 3 представила справжню зимову казку - художню виставку «Зимові візерунки»;
ОКЦ «Дивосвіт» Зразковий хореографічний ансамбль «Школа танцю «ExceLsiOr» на запрошення Київського міського центру досліджень Департаменту культури прийняла участь у відеозйомці для ролика «Резиденція Київського Миколая»;
У Будинку культури відкрилася і працює Гостина Святого Миколая.
Напередодні Різдвяних свят вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» ОКЦ «Дивосвіт» показали лялькову виставу «Колобок на Миколая». Діти для вистави зшили власноруч іграшки.
Концертна діяльність
Фольклорний театр української пісні «Колос» КДШМ № 3 прийняв участь в Урочистих заходах з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України «АРМІЯ І ВОЛОНТЕРИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» в Деснянському районі відбувся. Від Київської дитячої школи мистецтв № 3 на сцені прозвучало музичне вітання під назвою «Народе мій, великий український».
ЦЕВ «Гармонія» під гаслом «Не маємо права забувати!» демонструє виставу «4.5.0», яка була створена у перший рік війни. Це вистава про війну, про нас, про сьогодення , про те, що кожен з нас відчуває і переживає.
Учні та викладачі відділення народних інструментів КДШМ № 3 взяли участь у міському концерті домристів «ВІД КЛАСИКИ ДО СУЧАСНОСТІ»
У затишній святковій атмосфері відбувся звітний концерт оркестрового відділу школи мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, а фортепіанний відділ школи задовольнив попит слухачів на класичну музику. «Концерт музики бароко» занурив присутніх у період 16-17 століття.
«Ми разом! Ми - єдині!» Під цим гаслом відбувся справжній благодійний марафон, який став великою подією у концертному житті школи мистецтв
ім. М. Леонтовича. Звітні благодійні концерти відбулись напередодні новорічних свят. Кошти від благодійних внесків були передані військовим на потреби ЗСУ.
Відділи образотворчого мистецтва шкіл провели ряд виставок та майстеркласів з виготовлення різноманітних виробів декоративно-прикладного мистецтва, які об’єдналися в цикл «Новорічна скринька чудес».
Підвищення кваліфікації є важливим розділом педагогічної діяльності, бо лише вдосконалення власної майстерності, вивчення позитивного досвіду колег та використання новітніх технологій дає поштовх до творчого зростання педагога і дітей.
В рамках підвищення кваліфікації відбулись наступні відкриті уроки:
- викладача класу гітари Тетяни Вітвіцької на тему «Ознайомлення з прийомами гри на гітарі: стакато, піцикато, тремоло і баре»;
- викладача теоретичних дисциплін, завідувачки відділу, Ніни Строганової з музичної літератури на тему «Творчість М. Березовського»;
- викладача відділу естрадної та рок-музики Ороса Івана Степановича на тему «Техніка виконання пунктирного ритму на саксофоні»;
- викладача-методиста Войцехівської Галини Миколаївни з вокально-хоровим ансамблем «Шкільний корабель» на тему «Розвиток гармонійного слуху. Різновид багатоголосся»;
- контрольні уроки хореографії, відкритий урок сценічного мовлення в ОКЦ «Гармонія», відкрите заняття хореографічного ансамблю для батьків;
- відкрите заняття хореографічного ансамблю - Зразковий хореографічний ансамбль « Школа танцю «ExceLsiOr» (ОКЦ «Дивосвіт»).
В умовах сучасних викликів учні засвоїли програми І семестру, демонструючи справжню силу волі та відданість мистецтву. Навіть під час відключень світла навчальний процес не переривається. Згідно до планів проводиться навчальна робота, а напередодні канікул проведено академічні концерти та залікові контрольні уроки, шкільні олімпіади та концерти – звіти класів. Незважаючи на виклики сьогодення рухаємось вперед!
Українські бібліотеки завжди відігравали важливу роль у формуванні національної культури, освіти та у інтелектуальному розвитку суспільства. З часу їхньої появи, й до сьогодення вони є не лише джерелом знань, але й центром активного діалогу, де люди з різних соціальних та культурних шарів знаходять можливість збагачувати свої знання та досвід. Українські бібліотеки – це не просто місця для читання книг, але й центри культурного життя, де відбуваються різноманітні
Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи працюють за такими напрямками:
Робота з дітьми
Гурток з ліплення полімерною глиною. Напередодні Новорічних свят виготовляли ялинкові прикраси, Різдвяні та Новорічні листівки (ЦРБ ім. П. Загребельного); читання та виготовлення 3D іграшок провели з вихованцями Центру соціальної реабілітації осіб з інтелектуальними та психічними порушеннями. Процес створення листівок та іграшок є дієвою вправою для розвитку дрібної моторики рук.( бібліотека №2 на Лісовому)
ЦРБ ім. П. Загребельного організувала ігрову програму «Казковий світ зимових забавлянок»
Майстер – класи дають можливість проявити фантазію та
поринути у світ творчості.
На День Святого Миколая ЦРБ ім. П. А. Загребельного влаштувала тематичний майстер-клас «Зимовий чобіток» з солодощами – подарунками для дітей, майстер-клас з розпису ялинкових прикрас У теплій атмосфері зимових свят діти спільно з бійцями 3 окремої штурмової бригади створювали чудесні ялинкові іграшки.
Бібліотека ім. В. Кучера в рамках проєкту «Ти не один» проводить заходи для ВПО - дітей та дорослих. Це майстер – класи «В’яжемо разом», тренінги по ментальному здоров’ю «Книга про мене», «Дерево життя».
Бібліотека № 2 для дітей на Лісовому турбуючись про ментальне здоров’я маленьких українців, спільно з соціальним педагогом Олесею Ненашевою започаткували заняття з йоги для початківців!
Творчі зустрічі з, відомими письменниками, художниками
У грудні гостями бібліотек були : авторка поетичних збірок та збірки дитячих оповідань Катерина Полякова, талановитий письменник-фантаст з Деснянського району Сергій Клімович (ЦРБ ім. П. Загребельного)
У рамках Тижня дитячого читання бібліотекарки ЦРБ імені П. А. Загребельного разом таємничою гостею - українською письменницею та перекладачкою Дзвінкою Матіяш завітали в школу № 248.
У День Збройних Сил України відбулася зустріч читачів дитячої бібліотеки
№ 119 - учнів 5 класу школи № 213 - із капітаном першого рангу, письменником Анатолієм Грищуком.
Бібліотека №2 на Лісовому запросила своїх читачів на творчу зустріч з Мариною Чайкою, сучасною українською письменницею, двічі дипломантом престижного літературного конкурсу «Коронація слова», дипломантом літературного конкурсу «Dnipro-Book-Fest», авторкою видавництва «Ранок»;
Напередодні Різдвяних свят хочеться вірити в дива, і зустріч з неймовірною письменницею Танею Гуд наблизила підлітків до відчуття чарівної таємничості! (Бібліотека для дітей на Лісовому разом з Школа І-ІІІ ступенів 218)
У Бібліотеці ім. В. Кучера Хвилинка поезії читача бібліотеки Олексія Титенка - Титан 84 («Поезія незламних»).
Українська поетка Валентина Зубчик представила читачам бібліотеки ім. С. Олійника свою нову поетичну збірку «Реальність на дотик», яка вразила присутніх глибиною думок та щирістю емоцій.
Віртуальна виставка у ЦРБ ім. П. Загребельного до 105-річчя від дня народження Миколи Олексійовича Лукаша, геніального перекладача, лексикографа, поліглота, за громадською позицією – шістдесятника
До Дня Святого Миколая у бібліотеках району
відбулася низка святкових заходів, а саме:
- ЦРБ ім. П. А. Загребельного – «Зимові свята стартують»;
- бібліотека № 1 провела для читайликів ДНЗ № 12 ранок «Чудотворець Миколаю, подаруй нам МИР, благаю!»;
- акція «Напиши листа воїну!». Дитячі малюнки передано до Волонтерського центру «Перший спалах», а звідти привітання передали мужнім воїнам ЗСУ, які героїчно захищають нашу Україну;
- бібліотека ім. В. Кучера: святкові ранки «Із неба в український край іде Святий Миколай» та «Зелена ялинка»; Поетичне свято «Від Миколая до Різдва»;
- бібліотека ім. С. Олійника приєдналась до учнів школи № 147 святкувати День Святого Миколая «Свято щедрості і дива»;
- інтерактивні читання «Щедрий дух Різдва. Таїнство світлого празника» відбулися у бібліотеці-філії № 1. Витончені й проникливі ілюстрації до книг допомагають глибше відчути настрої різдвяної казки.
- Традиції - це місток між поколіннями, свідчення ідентичності нації!
- Український народ зберіг свої традиції протягом тисячоліть. А наше покоління, отримавши естафету від пращурів , передає знання майбутньому!
- Традиція «водити Козу» в переддень Нового року сягає ще дохристиянських часів, а «Восьмикутна зірка» - в багатьох культурах символ Сонця! До бібліотеки №2 завітали неймовірні колядник зі Школи І-ІІІ ступенів № 218.
Надзвичайна увага приділяється бібліотеками вдосконаленню українського мовлення читачів разом з Рухом «Єдині», до якого долучається все більше читачів.
До Дня Збройних Сил України бібліотека ім. С. Олійника провела патріотичний ранок «Україна понад усе» для школярів молодших класів.
Захід сприяв вихованню у дітей патріотизму та почуття єдності, підкреслюючи важливість підтримки захисників у цей складний час.
06.12.2024 Дитяча бібліотека № 2 До Дня Збройних Сил України бійці 112 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ зробили справжнє свято для діток завітавши до бібліотеки № 2. Діти підготували зворушливі листи та привітали військових віршами! Це була тепла зустріч зі щирими обіймами та вірою в краще!
А Миколай, дізнавшись про зустріч, залишив для всіх безліч смаколиків!
До Міжнародного дня прав людини до ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітали інспектори Управління патрульної поліції, аби розповісти дітям про їхні права та обов’язки.
Під час Національного тижня дитячого читання «Світло історій» напередодні Дня Святого Миколая до бібліотеки № 119 завітали маленькі вихованці з особливими освітніми потребами. Голосні інтерактивні читання зимових віршиків і уривків з казки Олени Лебедєвої «Листи Катрусі до святого Миколая та бабусі» А подаровані бібліотекарами книжечки стануть діткам у нагоді для подальшого вдосконалення навичок читання.
Бібліотека № 1 провела подорож у казкову країну книжок для відвідувачів гуртка «Теплі долоньки».
Бібліотека ім. С. Олійника. У чарівний світ улюблених казок поринули першокласники у День Національного читання, а родзинкою зустрічі став майстер-клас із виготовлення новорічних листівок.
До Міжнародного дня боротьби з рабством у бібліотеці ім. С. Олійника пройшла Година спілкування «Правда, яку не можливо ігнорувати» та тренінг для юнацтва "Права в дії". Захід допоміг учням зрозуміти, як вони можуть захищати свої права та забезпечувати рівні можливості в своєму оточенні.
В рамках Всеукраїнського тижня права у бібліотеці-філії № 1 відбулася правова вікторина «Правовий світогляд». Захід сприяв у вивченні питань у галузі правознавства, формуванню правової свідомості, навичок і звичок правомірної поведінки школярів, зміцненню їх життєвої позиції, підвищенню громадянської активності.
Управління у справах молоді та спорту
(далі - Управління)
Протягом грудня Управлінням та підпорядкованими установами проведено та взято участь у спортивно-масових та молодіжних - заходів, а саме:
турнір з шахів «Шаховий Арсенал»;
передача Віфлеємського вогню Миру;
скандинавська ходьба;
тренування бігового клубу «Деснянський Run Club»;
соціальний проєкт «Активні парки»;
нагородження найкращих спортсменів та тренерів-викладачів КДЮСШ
№ 14 за підсумками 2024 року;
районний захід «Розмалюй подарунок до Різдва»;
товариський матч до Дня Збройних сил України за участю Спілки ветеранів російсько-української війни Деснянського району та ДФТГ 31;
екскурсія до Київської міської ради;
нагородження найкращих спортсменів та тренерів-викладачів ФК «Вигурівщина» Деснянського ЦФЗН «Спорт для всіх»;
відкритий турнір з боксу «Перша рукавичка»;
свято «Різдво надій».
Також інформуємо, що за грудень підготовлено 5 наказів з основної діяльності
Управління молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та 14 наказів з кадрових питань Управління молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.
На виконання Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міських цільових програм, Управління веде реєстр дітей пільгових категорій Деснянського району міста Києва, які бажають оздоровитися та відпочити в таборах, відповідно реєстру, а також заяв батьків та осіб, що їх замінюють, у грудні направлено на оздоровлення та відпочинок 52 дитини пільгових категорій до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, а саме:
ДОЗВ «Карпатський Фенікс» (Чернівецька обл., Вижицький район, с. Мигове,)
ДОТ «Карпати» ( Закарпатська обл.);
«Дитяча республіка DELUXE » (Закарпатська обл.).
ДОЗ «Артек-Прикарпаття» (Львівська обл.).
ДОЗ СТ «Чайка» (Київська обл.).
Управління (Центр) надання адміністративних послуг
В Управлінні (Центрі) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – ЦНАП), з метою вшанування світлої пам'яті полеглих героїв під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, щоранку о 09.00 годині проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Через ЦНАП можна отримати понад 450 адміністративних послуг.
Прийом відвідувачів у ЦНАПі здійснюється за змішаною формою обслуговування: попередньо зареєструвавшись в електронній черзі на конкретну годину або відвідавши ЦНАП у зручний час та на місці отримати талон електронної черги на прийом. Попередній запис на прийом можна здійснити за допомогою вебпорталу ЦНАП м. Києва, мобільного додатку «Київ Цифровий».
За період з 01.12.2024 по 31.12.2024 адміністраторами прийнято 5 708 заяв на отримання адміністративних послуг, за 2024 рік – 115 003 заяви. За тимчасової відсутності доступу до державних реєстрів Міністерства юстиції України внаслідок масштабної кібератаки значно зменшилась кількість заяв порівняно з минулим місяцем.
Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу користувались послуги:
з оформлення паспортних документів – прийнято 1 296 заяв (що становить 23 % від загальної кількості прийнятих заяв);
- соціального характеру (зокрема щодо надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, призначення державної допомоги при народженні дитини, на дітей одиноким матерям, видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи тощо) – 1 114 заяв (20 %);
- з надання витягу з Реєстру територіальної громади – 1 040 звернень (18 %);
з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб – 742 заяви (13 %);
- Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надання одноразової адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Києва тощо) – 299 заяв (5 %);
- Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (зокрема державна реєстрація права власності на нерухоме майно, обтяження речового права на нерухоме майно, припинення права власності на нерухоме майно та об’єкт незавершеного будівництва у зв’язку з його знищенням, внесення змін до записів Державного реєстру тощо) – 201 заява (4 %);
- з питань обліку, розподілу житлової площі та приватизації – 187 заяв (3 %);
- Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) (державна реєстрація народження, смерті, шлюбу) – 139 звернень (2 %);
- з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань – 132 заяви (2 %);
- Управління житлово-комунального господарства Деснянської РДА (компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб) –112 заяв (2 %);
- Служби у справах дітей та сім’ї (зокрема видача копії розпорядження про дозвіл на укладення угод стосовно житла (майна), продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї тощо) – 103 заяви (2 %);
- надання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 102 заяви (2 %).
Адміністраторами ЦНАПу Деснянського району, залученими до роботи єдиного Call-центру центрів надання адміністративних послуг м. Києва, надано понад 3 680 консультацій у телефонному режимі.
У приміщенні ЦНАПу представники суб’єктів надання адміністративних послуг Деснянської РДА за графіком надають консультації громадянам. Щоп'ятниці здійснює прийом громадян юрист Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Адміністратори були залучені до участі у короткочасних семінарах щодо особливостей надання адміністративних послуг на базі Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Управління благоустрою та підприємництва
Спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) щоденно забезпечується дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008№ 1051/1051.
Зокрема, за грудень місяць поточного року спеціалістами Управління було складено 22 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.
Крім того, активізовано роботу представників робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва на предмет обстеження Деснянського району. В ході проведення комісійних обстежень, працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації надаються роз’яснення продавцям – порушникам, cтосовно можливості здійснювати торговельну діяльність на пільгових умовах на виділених соціальних місцях на території ринків, складаються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та вносяться приписи.
Додатково, із врахуванням настання зимового періоду, забезпечується контроль за своєчасним прибирання та вивезення снігу та накрижень із балансових, підвідомчих та прилеглих територій підприємств всіх форм власності, приділяється особлива увага за очищенням під’їздів до медично-профілактичних установ, навчальних закладів, внутрішньоквартальних проїздів, доріжок, прибудинкових територій, пішохідних переходів, тротуарів, місць для паркування транспорту, зупинок громадського транспорту, сходових маршів у підземні переходи, входів на станції метрополітену, а також забезпечується контроль за виконанням робіт з посипання піскосоляною сумішшю міждворових проїздів та тротуарів, своєчасного очищення покрівель будинків від снігу та бурульок, огородження небезпечних місць (накопичення снігу на покрівлях) з урахуванням траєкторії можливого падіння бурульок і снігових накрижень.
Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»
Комунальники продовжують наводити лад на своїх балансових територіях.
Робітники з комплексного прибирання ЖЕД № 301-319 структурних підрозділів КП «Керуюча компанія» щодня забезпечують необхідний рівень прибирання та утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій та будинків, фарбують лави, огорожі, дитячі майданчики.
Також спільно з КП «Київкомунсервіс» виконують складання, погрузку та вивезення різноманітного сміття та великогабаритних відходів.
Комунальне підприємство по утриманню
зелених насаджень Деснянського району м. Києва
У грудні 2024 року проведено роботи із висаджування дерев – 54 шт., кущів – 123 шт. Ремонт газону - 1145 м2.
Відремонтовано існуючих лав 7 шт. Відремонтовано 32 елементів на дитячих майданчиках і 1 елементів на спортивних майданчиків. Ліквідовано стихійних сміттєзвалищ – 2 шт.
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління
по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них
За грудень місяць 2024 року очищено: 140 од. зливоприймачів та 16 од. оглядових колодязів. Проведено ремонт: зливоприймачів – 15 од. , оглядових колодязів – 8 од. Проведено роботи з очищення решіток ЗП по занижених місцях.
Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району, підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту. Також виконані роботи з миття колесовідбійної стрічки.
Проведені роботи зимового утримання: очищення від снігу та ожеледі зупинок громадського міського транспорту, наземних та підземних пішохідних переходів, зливоприймачів. Виконані роботи з механізованого прибирання балансової вулично-шляхової мережі вулиць, тротуарів, міжквартальних проїздів від снігу та ожеледі.
Закінчені роботи з середнього ремонту по вул. Будищанська.
По вул. Ш. Алейхема влаштовано два пониження на наземних пішохідних переходах.
Проводились роботи з ліквідації аварійної ямковості:
- литий асфальт - 148 м2;
- холодний а/б - 40,6 м2
- рециклер - 46 м2
- Виконані роботи з ремонтів підземних пішохідних переходів:
- вулиця Братиславська - вулиця Малишка
- проспект Червоної Калини 75/2
- проспект Червоної Калини,15 - магазин «ЕКО»