Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за червень 2025 року


Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64
«Про введення воєнного стану в Україні»,
затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,
в Україні введено воєнний стан
та указами Президента України
«Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»
Управління соціальної та ветеранської політики
(надалі - Управління)
Роботу Управління організовано належним чином з дотриманням встановлених правил безпеки на час воєнного стану, з виконанням рекомендацій /алгоритму дій у разі оголошення сигналу повітряної тривоги.
У моніторинговому періоді до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло
218 /зокрема за червень - 29 звернень громадян, які опрацьовані в установлений термін.
Спеціалісти Управління опрацювали 7163 /зокрема за червень - 940 звернень громадян від Управління надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (ЦНАП), у відповідності до способу їх доставки.
скликання засідань комісії/ ради:
- 04, 11, 18, 25.06.2025 проведено засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації;
18.06.2025 проведено засідання комітету доступності при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації;
- 19.06.2025 проведено засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації/ розглянуто 7 питань. За результатами розгляду направлено до суду 5 подань призначення опікунів (піклувальників), 1 висновок про можливість виконувати опікунські обов’язки та 1 питання щодо зняття коштів з рахунку недієздатної особи;
- 20.06.2025 участь керівництва Управління у виїзному засіданні комітету доступності при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації стосовно обстеження вхідної групи під’їзду 1, будинку 63Б по вулиці Оноре де Бальзака в частині доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями;
- 25.06.2025 участь керівництва Управління у виїзному засіданні комітету доступності при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації з питання обстеження вулично-тротуарної мережі, прилеглої до території ринку «Фермер» по вулиці Героїв Енергетиків, на предмет її доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
- участь заходах:
- 13.06.2025 спеціалісти Управління долучилися до національної кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором», ініціатор: Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський центр крові» Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
- 23.05.2025 участь представника Управління у всеукраїнській акції «Батьківське Серце», спрямованій на підтримку сімей воїнів, які загинули за незалежність України.
участь у нарадах:
04.06.2025 участь керівника Управління в нараді стосовно обговорення проведення районних заходів присвячених до 10-ї річниці створення Спілки ветеранів російсько-української війни Деснянського району міста Києва, модератор: Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація.
- участь у навчанні:
- 04.06.2025 спеціалісти Управління брали участь у вебінарі в режимі ZOOM щодо конкурсного відбору а посади фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, модератор: Міністерство у справах ветеранів України.
У моніторинговому періоді в Управлінні досягнуто такі результати:
Соціальна політика щодо внутрішньо переміщених осіб
У ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано 39291 особа, яка перемістилися з тимчасово окупованої території, районів проведення бойових дій, по статистиці із загальної кількості: 30458 - сімей, працездатних осіб - 20151, пенсіонерів - 6727, 1650 - осіб з інвалідністю, 7263 - дітей до 18 років, жінок - 23160, чоловіків - 16131, осіб, що потребують працевлаштування - 921, осіб, що отримують соціальну допомогу - 267.
Станом на 30.06.2025 фактична кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО), облікованих з 24.02.2022 становила 22860. Фактична кількість внутрішньо переміщених осіб актуалізована, відповідно до алгоритму оптимізації ДП ІОЦ. Спеціалістами Управлінням постійно здійснюється аналітична робота щодо визначення діючих довідок ВПО.
Призначення державної соціальної допомоги громадянам,
які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю/
здійснення нагляду за призначенням (перерахунку) пенсій
Спеціалісти Управління призначили державну соціальну допомогу 341 /зокрема за червень - 40 особам, які не мала права на пенсію та особам з інвалідністю, видали 268 /зокрема за червень - 25 довідок про перебування на обліку та 80 /за червень - 5 посвідчень особам про отримання державної соціальної допомоги; здійснили призначення тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 18 /за червень - 2 особам, а також перевірили 1902 /зокрема за червень - 918 справ, зокрема 918 /зокрема за червень - 37 пенсійних справ, призначених вперше.
Призначення державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми
Загальна кількість особових справ осіб, які отримали різні види державної соціальної допомоги становила - 17703 (без урахування громадян категорії ВПО).
Спеціалісти Управління:
здійснили облік 1065 особових справ багатодітних сімей, які мають право на отримання допомоги у розмірі 2100 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною;
Надання при народженні дитини
одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»
опрацювали 642 /зокрема за червень - 98 заяв;
Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко
опрацювали 313 /зокрема за червень - 33 заяви;
Надання посвідчення громадянам,
які одержують державну соціальну допомогу
видали 265 /зокрема за червень - 23 посвідчення особам, які одержують державну соціальну допомогу на дітей з інвалідністю віком до 18 років та особи з інвалідністю з дитинства, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю».
Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
На обліку в Управлінні перебувало 16547 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 1874 - діти. Спеціалісти Управління призначили 4304 /зокрема за червень - 1858 компенсаційних виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли особисто або на електронні засоби комунікації.
Забезпечення технічними засобами реабілітації,
засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю
Спеціалісти Управління прийняли/опрацювали/видали:
369 /зокрема за червень - 29 заяв для забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і видали безкоштовно:
направлення для здійснення реабілітаційних заходів із надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою запобігання виникненню інвалідності) - 25 /зокрема за червень - 3;
направлення для забезпечення ортопедичним взуттям осіб похилого віку та осіб з інвалідністю - 44;
листи - талони для проїзду в соціальному транспорті особам з інвалідністю внаслідок війни - 248 /зокрема за червень - 11;
годинники - 3;
Встановлення статусів пільговим категоріям киян
встановили статус/видали відповідні посвідчення таким категоріям киян/особи:
особи з інвалідністю внаслідок війни - 167 /зокрема за червень - 30 особам;
члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України - 217 /зокрема за червень - 24 особам;
члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 11 особам;
учасник війни - 2 особам;
ветерана праці - 139 /зокрема за червень - 17 особам.
Професійна адаптація
В Управлінні на підставі нормативних документів здійснюються організаційні заходи щодо укладання договорів з професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності. Станом на 30.06.2025 спеціалісти Управління уклали 4 тристоронні договори на суму
31356 грн для отримання послуги з професійного навчання за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» з Національною академією внутрішніх справ.
Забезпечення санаторно - курортного лікування
пільгової категорії громадян
Спеціалісти Управління:
опрацювали 730 /зокрема за червень - 87 заяв щодо надання путівок пільговим категоріям громадян;
видали безкоштовно 168 /зокрема за червень - 49 путівок у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: осіб з інвалідністю загального захворювання - 57; ветеранів праці - 41; осіб з інвалідністю внаслідок війни - 28; постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС - 25; ветеранів війни - 3; член сім’ї загиблого - 4; учасників бойових дій - 17; особа, що супроводжує особу з інвалідністю І групи -1;
Оздоровлення дітей
видали 193 /зокрема за червень - 32 путівки (84 - супровід одного з батьків, 109 - на дітей) для оздоровлення дітей киян, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, віком до 14 років, та дітей - членів сімей загиблих (померлих) киян-Захисників і киянок-Захисниць України віком до 18 років у одного з батьків або іншого законного представника;
Реабілітація дітей з інвалідністю
уклали 98 /зокрема за червень - 17 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті;
Оздоровлення з курсом реабілітації
видали 4 путівки для дитини з інвалідністю та для супроводу дитини з інвалідністю в розрізі програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки.
скерували 11 заяв на оздоровлення дітей у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек».
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам
Спеціалісти Управління прийняли/опрацювали:
206 /зокрема за червень - 34 заяви за якими сформовано відповідні справи, з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого;
- 263 /зокрема за червень - 47 заяв на складання актів із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду), відповідно до постанови Уряду від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»;
2 заяви на отримання одноразової компенсації та щорічної допомоги в розрізі протимінної діяльності в Україні.
Постраждалі від торгівлі людьми
прийняли та призначили одноразову матеріальну допомогу 1 особі, відповідно до постанови Уряду від 25.07.2012 № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» .
- Соціальна робота, протидія насильства та ґендерна рівність
Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян
В Управлінні:
проведено 1078 /зокрема за червень - 158 актів обстеження матеріально - побутових умов сім’ї з метою визначення складу сім’ї, ступеня нужденності та факту.
Встановлення факту здійснення догляду
складено 25 /зокрема за червень - 4 актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи або особам, які потребують постійного стороннього догляду, для перетину державного кордону громадянами України.
Організація надання соціальних послуг
Спеціалісти Управління:
прийняли 645 /зокрема за червень - 24 рішення про надання/відмову соціальних послуг, відповідну інформацію внесено в обліковий запис до Реєстру надавачів та отримувачів послуг;
надали 53 /зокрема за червень - 9 направлення на проходження підготовки/перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду окремим категоріям громадян відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» без здійснення підприємницької діяльності;
опрацювали 705 /зокрема за червень - 137 заяв/повідомлень щодо надання соціальних послуг в підсистемі Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС);
здійснили наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (надавачів соціальних послуг комунальної та недержавної форми власності) (ЄІССС) - 21;
здійснили наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг - 645 /зокрема за червень - 24;
провели 2 засідання робочої групи щодо відповідності критеріям діяльності надавачів соціальних послуг;
здійснили перевірку надавачів соціальних послуг комунальної та недержавної форми власності, внесених до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг щодо відповідності критеріям діяльності (кількість перевірених надавачів) - 15;
Вчинення домашнього насильства
опрацювали 518 /зокрема за червень - 64 повідомлення про вчинення домашнього насильства;
видали 2 направлення для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильство за ознакою статті, до Притулку для постраждалих осіб та 23/зокрема за червень - 5 направлень для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
Висновки ступеня індивідуальних потреб
здійснили комплексне визначення та підготовлено 226 /зокрема за червень - 34 висновків ступеня індивідуальних потреб осіб/ виявлено 107 сімей, які перебували у складних життєвих обставинах;
Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування)
та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб
представили інтереси за позовами громадян в адміністративних та цивільних справах про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії у 182 /зокрема за червень - 24 судових засіданнях;
надали консультативно - правову допомогу 218 /зокрема за червень - 32 громадянам з питань встановлення опіки/піклування;
опрацювали 89 особових справ з питань встановлення опіки/піклування недієздатних /обмежено дієздатних осіб.
Відшкодування соціальних стипендій
- здійснили нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням на суму 5 745 280 грн;
Компенсації
здійснили нарахування компенсацій та доплат підприємствам, які зареєстровані в Деснянському районі та на яких працюють громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на суму 2 498 278 грн.
Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва
Територіальний центр соціального обслуговування
Деснянського району міста Києва
(надалі - Територіальний центр)
За період 02.06.2025 по 30.06.2025 року 1 239 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 42 495 заходів соціальних послуг, зокрема:
649 осіб отримали 34 339 заходів соціальної послуги догляду вдома;
20 осіб отримали 3 513 заходів соціальної послуги паліативного догляду;
728 осіб отримали 2 595 заходів соціальної послуги представництва інтересів;
15 осіб отримали 46 заходів соціальної послуги фізичного супроводу;
109 осіб отримали 674 заходи соціальної послуги соціальної адаптації;
548 осіб отримали 1 116 заходів соціальної послуги натуральної допомоги (у вигляді продуктових наборів, засобів особистої гігієни, засобів реабілітації, послуг перукаря, тесляра, манікюру/педикюру);
59 осіб отримали 59 заходів соціальної послуги інформування;
42 особи отримали 153 заходи транспортних послуг.
Також, спеціалісти Територіального центру опрацювали 17 звернень від громадян, які надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва».
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
Деснянського району міста Києва
(далі - Центр)
В Центрі функціонує 6 відділень, які надають соціальні/ реабілітаційні послуги, за період: 02 - 30.06.2025 року:
У відділенні денного догляду 19 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 929 соціальних послуг /4265 заходів, а саме:
послуга денний догляд - 290 послуг /1890 заходів:
Заходи денного догляду:
- Створення умов для денного перебування
- Організація харчування
- Спостереження за станом здоров’я
- Допомога у самообслуговуванні
- 5.Соціальна реабілітація
- Психологічна допомога
- Соціально-трудова адаптація (залучення до діяльності мистецького напрямку (зображувальна, музична, театральна, хореографічна тощо)
- Організація дозвілля
- Транспортні послуги
Організовано харчування та допомога у прийнятті їжі 19 дітям, також 10 дітей отримали 89 послуг/ 178 заходів із транспортного перевезення/реверс на спеціалізованому автомобілі.
Заходи комплексної реабілітації:
- Заходи із соціальної реабілітації (абілітації)
- Заходи із психологічної (психолого-педагогічної) реабілітації
- Заходи з професійної (трудової) реабілітації
- Заходи із фізкультурно-спортивної реабілітації
- Заходи із фізичної реабілітації
- Заходи з медичної реабілітації (медичного спостереження)
а саме:
психологічна реабілітація - 116 послуг /692 заходи;
педагогічна реабілітація - 77 послуг /787 заходів;
медичний супровід - 446 послуг /896 заходів.
У відділенні ранньої реабілітації (абілітації) 14 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 1009 соціальних послуг /6288 заходів, а саме:
психологічна реабілітація - 180 послуг /1512 заходів;
педагогічна реабілітація - 189 послуг /1544 заходів;
фізична реабілітація - 441 послугу /2424 заходів;
медичний супровід - 199 послуг /808 заходів.
У відділенні соціальної реабілітації (абілітації) 35 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 931 соціальну послугу /4655 заходів, а саме:
педагогічна реабілітація - 687 послуг /3435 заходів;
соціальна реабілітація - 244 послуги /1220 заходів.
Проведені групові заняття з активної фізкультури, клуб спілкування (за планом).
У відділенні професійної та трудової реабілітації/працетерапії 17 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 231 соціальну послугу /749 заходів, а саме:
педагогічна реабілітація - 231 послугу /749 заходів.
Службою соціального патронажу охоплено 44 особи з інвалідністю, надано 136 соціальних послуг /228 заходів, а саме:
1. соціальної реабілітації - 136 послуг /228 заходів.
Деснянський районний в місті Києві центр соціальних служб
(далі - центр)
Загальна кількість сімей (осіб), щодо яких надійшла інформація (заява, повідомлення, виявлені надавачем соціальних послуг, самозвернення тощо) - 788 сімей/осіб.
Повідомлення про можливі випадки постраждалих від жорстокого поводження та насильства - 533, у тому числі особи, які постраждали від торгівлі людьми - 2, під соціальним супроводом. Кількість сімей/осіб, охоплених послугами, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі - 141, складено актів оцінки потреб - 64.
Загалом на обліку центру станом на 30.06.2025 перебувало 1910 сімей, з них продовжено з попереднього року - 660 сімей/осіб, в яких виховуються 2288 дитини, охоплених соціальними послугами, з них перебувають в складних життєвих обставинах 938 сімей/осіб, в яких виховується 1200 дитини.
В ході здійснення соціальної роботи з сім’ями/особам надано 4021 соціальних послуг для 1910 сімей, зокрема: соціального супроводу - 29 (сімей/послуг); консультування - 910 (сімей/послуг); інформування - 964 (сім'ї/послуг); представництва інтересів - 874 (сім’ї/послуг); психологічної допомоги - 308 (сімей/послуг); юридичної допомоги - 294 (сімей/послуг); сприяння в отриманні гуманітарної допомоги - 642 (од.).
Спеціалістами центру складено 362 актів оцінки потреб сім’ї/особи.
Центром направлено до Управління 197 заяв щодо надання соціальних послуг, за якими прийняті відповідні рішення.
Центр у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва
(далі - Центр)
У звітному періоді до Центру направлено за рішенням Деснянського районного суду міста Києва 6 постанов (1 - жін.; 5 - чол.) для проходження Програми, яким надано інформаційних послуг - 18 (3 - жін.; 15 - чол.). Спеціалістами укладено 5 договорів (жін. - 1; чол. - 4) для проходження Програми для кривдників за рішенням Деснянського районного суду міста Києва/ 3 осіб (жін. - 1; чол. - 2) пройшли Програму у повному обсязі. Направлено 8 повідомлень до УП ГУ НП Деснянського району міста Києва щодо проходження Програми для кривдників та 3 повідомлення до Деснянського районного суду. Всього по Програмі у звітному періоді отримали послуги 39 осіб (6 - жін.; 33 - чол.) направлених за рішенням Деснянського районного суду міста Києва, яким надано 154 (8 - жін.; 146 - чол.) індивідуальних консультацій, а саме: - до психологів звернулося 19 осіб (4 - жін.; 15 - чол.), яким надано 134 (4 - жін.; 130 - чол.) психологічну консультацію; до юрисконсульта звернулося 10 осіб (2 - жін.; 8 - чол.), які отримали 10 послуг консультування (2 - жін.; 8 - чол.); 10 осіб (2 - жін.; 8 - чол.) отримали соціальні консультації.
У «Службі первинного соціально-психологічного консультування осіб,
які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» (далі - Служба) проходять консультування 21 особа (19 - жін.; 2 - чол..) в т.ч. 2 дітей (дівч. 9 р., 1 хлоп. 4 р.), із них постраждалих від домашнього насильства 13 осіб (жін.) та 8 осіб (6 - жін; 2 - чол.) - насильства за ознакою статі, яким надано 63 індивідуальні консультації (60 - жін.; 3- чол.), а саме: юридичних - 6 (5 - жін.; 1 - чол.); психологічних - 49 (48 - жін.; 1 - чол.); соціальних - 8 (6 - жін.; 2 - чол.). За видами насильство поділяється на: економічне - 0; психологічне - 14; фізичне - 7; сексуальне - 0.
У звітному періоді уклали договори на проходження програми для постраждалих 7 осіб (5 - жін.; 2 - чол.) в т.ч. 2 дітей (дівч. 9 р., 1 хлоп. 4 р.), з них: 4 (жін.) - домашнє насильство, психологічне, та 3 (1 - жін.; 2 - чол.) в.ч. 1 дит. (хлоп), насильство за ознакою статі, психологічне.
У структурному підрозділі Центру - «Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» перебувала 1 особа (жін.), 60 і більше років (ВПО), якій надані такі соціально-побутові послуги: психологічні - 4; соціально-побутові - 30.
Управління освіти
- Відповідно до Розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 15.01.2025 № 31 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2025 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» (зі змінами) по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 170 374,4 тис. грн. Станом на 30.06.2025 освоєно 231,8 тис. грн.
По галузі «Освіта» кошти передбачено на:
- капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в 3 ЗЗСО (№ 293, 320, 321) на загальну суму 7 350,0 тис. грн. В ЗЗСО № 293 та 320 проводяться електронні закупівлі. По ЗЗСО № 321 здійснюються організаційно-правові заходи щодо розроблення проектно-кошторисної документації та проведення електронної закупівлі.
- капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в ЗЗСО № 238 на суму 2 227,4 тис. грн. Визначено переможця закупівлі, триває процедура укладення договору з підрядною організацією.
- капітальний ремонт найпростішого укриття в 4 ЗЗСО (№ 250, 264, 292, 322) на загальну 20 000,0 тис. грн. У ЗЗСО № 264 та 322 здійснюється виготовлення проектно-кошторисної документації стадії «Робочий проект». По ЗЗСО № 250 визначено переможця закупівлі, триває процедура укладення договору з підрядною організацією. В ЗЗСО № 292 електронна закупівля не відбулася, наразі триває підготовка до оголошення нової закупівлі.
- капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в 4 ЗЗСО (№ 238, 270, 282, 283) на загальну суму 13 870,0 тис. грн. Для виконання ремонтних робіт в ЗЗСО № 238 укладено договір з підрядною організацією, в ЗЗСО № 270 та 283 проводяться електронні закупівлі. По ЗЗСО № 282 здійснюється виготовлення проектно-кошторисної документації стадії «Робочий проект».
- капітальний ремонт найпростішого укриття (улаштування гідроізоляції фундаментів та зовнішніх стін найпростішого укриття) в ЗЗСО № 278 на суму 1 000,0 тис. грн. Розроблено проектно-кошторисну документацію з проходженням експертизи кошторисної частини, триває процедура укладення договору з підрядною організацією.
- капітальний ремонт фасаду (підсилення основ фундаменту та фасаду) в ЗЗСО № 249 на суму 11 272,6 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо коригування робочого проекту, а саме погодження завдання на проектування.
- капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в ЗЗСО № 218 на суму 10 000,00 тис. грн. Укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації стадії «Робочий проект».
- капітальний ремонт будівлі із заходами енергозбереження в ЗЗСО № 276 на суму 4 000,0 тис. грн. У 2024 році розроблено робочий проект. Наразі проводиться електронна закупівля (на стадії визначення переможця).
- капітальний ремонт електричних мереж та електрощитових (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в ПШ «Київські каштани» на суму 300,0 тис. грн. Проводяться роботи. Станом на 30.06.25 освоєно 19,5 тис. грн.
- капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в 7 ЗДО (№ 83, 91, 421, 721, 753, 811, 812) на загальну суму 37 400,0 тис. грн. Завершуються роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації стадії «Робочий проект».
- капітальний ремонт найпростішого укриття в ЗДО № 362 на суму 500,0 тис. грн. Укладено договір з підрядною організацією, проводяться роботи. Станом на 30.06.25 освоєно 19,5 тис. грн.
- капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в ЗДО № 222 на суму 3 000,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо проведення електронної закупівлі. Станом на 30.06.25 освоєно 25,4 тис. грн.
- капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в 2 ЗДО (№ 753, 797) на загальну суму 5 000,0 тис. грн. Наразі тендерна документація знаходиться на перевірці на інтернет-порталі «Київаудит». Станом на 30.06.25 освоєно 50,8 тис. грн.
- капітальний ремонт електричних мереж та електрощитових (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в 6 ЗДО (№ 9, 170, 421, 597, 768, 780) на загальну суму 1 800,0 тис. грн. По ЗДО № 421 тендерна документація знаходиться на перевірці на інтернет-порталі «Київаудит». На всіх інших об’єктах проводяться ремонті роботи. Станом на 30.06.25 освоєно 116,6 тис. грн.
- капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в ЗДО № 782 на суму 52 654,4 тис. грн. Проводиться електронна закупівля (на стадії визначення переможця).
-
Управління культури
У червні 2025 року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації проводилась робота відповідно до затверджених планів за напрямками: святкові заходи для дітей та дорослих, заохочення та активізацію громадської активності, патріотичне та національне виховання, організація змістовного дозвілля та відпочинку дітей, психологічна реабілітація, розширення кругозору, заохочення дітей до читання, майстер-класи, знайомство та зустрічі з цікавими творчими особистостями, концертна та конкурсна діяльність, підвищення професійної майстерності викладачів.
Літні канікули в розпалі, але педагогічні колективи продовжують роботу зі своїми вихованцями, забезпечуючи їм змістовний, яскравий на емоції відпочинок, туристичні поїздки, участь у Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах, беруть участь у різноманітних мистецьких прєктах. Наші діти не лише мають можливість побачити світ, познайомитись з культурою інших країн, але й здійснюють почесну місію щодо популяризації українського мистецтва за кордоном за допомогою музики, пісні, танцю!
У 29 Всеукраїнських (7) та Міжнародних (22) мистецьких конкурсах взяли участь та отримали нагороди як переможці 58 учасників (солісти, інструментальні ансамблі, хореографічні та вокальні колективи), а викладачі та керівники колективів отримали подяки організаторів конкурсів.
Концертна та виставкова діяльність:
Концертна програма «Випуск – 2025» (ЦЕВ «Гармонія»), участь вихованців Зразкового хореографічного ансамблю «Школа танцю «ExceLsiOr (ОКЦ «Дивосвіт») у творчому показі-звіті кафедри Навчально- наукового інституту сучасного мистецтва та творчих колективів в НАККІМ.
Народний вуличний театр Будинку культури провів у Національному парку "Софіївка" м.Умань заходи для дітей загиблих та зниклих безвісти Героїв: майстер-класи з техніки ебру, квест "Острів скарбів", зілляваріння, тир, ристалище. А учасники театру отримали задоволення від екскурсії історичними місцями Умані. Такі творчі проєкти виконують не лише розважальну, а й повчальну функцію.
Цього навчального року на базі ЦЕВ «Гармонія» запрацював театр для дорослих, який має назву «АМПЛУА». Відбулось три прем’єрних покази запальної комедії "Наречений напрокат". В результаті - скриня для донатів на допомогу ЗСУ поповнилася… Окрім розважальної місії, театр іще й робить внесок у нашу Перемогу, надсилаючи зібрані під час показів донати, нашим воїнам.
Вражаючою була виставка художніх творчих робіт вихованців Школи мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, присвячена магічному святу Івана Купала.
Окрім цього, цілий ряд розважально – пізнавальних заходів провели наші заклади: у червні місяці:
- Урок музики в літньому таборі для дітей (ДМШ № 24) проведено з метою популяризації музичного мистецтва та залучення дітей Лісового масиву до занять музикою;
- Міжнародний день друзів у Деснянському будинку культури;
- Викладачі ЦЕВ «Гармонія» організували роботу Клубу літнього відпочинку, де завжди весело та цікаво. Саме тому цього року у клубі багато дітей, які вже побували в таборі минулого літа та прийшло багато нових дітей;
- Освітньо-культурний центр «Дивосвіт» відзвітував про кошти, зібрані на Благодійному ярмарку. Усі кошти, а це 30 000 грн, передані на потреби ЗСУ.
- Напередодні Івана Купала у Будинку культури відбулось свято до закінчення творчого сезону у Клубі «Лелеченята".
- З метою збереження та вшанування українських традицій напередодні свята учні та викладачі фольклорного відділу Київської дитячої школи мистецтв N3 під час проведення уроку плели вінки з квітів та трав, співали традиційні купальські пісні, що дало змогу відчути атмосферу Дня Купала.
-У V Міжнародній учнівській конференції ARS LONGA взяли участь учениця фольклорного відділу, як спікер конференції - Лапіна Марія, викладач - Ганна Петренко та учениця теоретичного відділу, як модератор конференції - Кириченко Кароліна, викладач Світлана Курач.
Ну і, звичайно ж, в усіх навчальних закладах у червні місяці проводились набори учнів на 2025-2026 н.р.
Цікаві матеріали про митців, святкові дати та події культурно-мистецького життя висвітлюються нашими закладами в публікаціях на інтернет-сторінках. У червні місяці читачі ознайомились з розповідями, присвяченими відомим діячам мистецтва, питанням психології, виховання юних музикантів, впливу занять мистецтвами на формування особистості. Були зроблені цікаві публікації: до Дня пам'яті композитора Миколи Колесси; до 87 річчя Василя Перевальського - видатного українського художника-графіка; до Дня народження Миколи Вінграновського - поета, актора і режисера; Про роль мистецтва та викладачів музики у підтримці емоційної та психологічної стійкості дітей; Як спів впливає на здоров’я; Бандура — унікальний музичний інструмент, створений в Україні; Історія справжнього киянина Миколи Закревського (Школа мистецтв ім. М.Д.Леонтовича).
Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи відіграють важливу роль у формуванні національної культури, патріотизму, освіти та у інтелектуальному розвитку суспільства. Вони є не лише джерелом знань, але й центром активного діалогу, де люди з різних соціальних та культурних шарів знаходять можливість збагачувати свої знання та досвід. Наші бібліотеки – це не просто місця для читання книг, але й центри культурного життя, що працюють за такими напрямками:
Зустрічі з творчими особистостями для наших читачів завжди хвилюючі і очікувані. Незабутні враження залишилися у відвідувачів бібліотек після таких зустрічей: Творча зустріч з поетом, прозаїком та автором-виконавцем пісень В’ячеславом Купрієнком, Презентація роману «Шептуха» Тамари Горіха Зерня; Презентація поетичної збірки Оксани Стоміної «Лірика Маріупольських бомбосховищ» (ЦРБ ім. П.Загребельного); Творча зустріч з адміністраторкою проєкту «Читаймо» Наталією Степанчук і художницею-ілюстраторкою Валентиною Єсіповою-Левіч (Бібліотека № 119); Зустріч з письменницею Любов'ю Загоровською та її неймовірною книгою «Найкраще юних немодне заняття»; Зустріч з чудовою письменницею Ольгою Купріян (Бібліотека №2); зустріч з відомою дослідницею мистецького життя Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст. Дарією Добріян.
Проєкти Бібліотека № 2 запровадила творчий проєкт "Створи свою легенду" зі справжньою письменницею Дарією Китайгородською Після ретельного відбору, де юні книголюби представили свої особисті твори, було обрано шість юних авторів. Саме ці талановиті діти отримали унікальну можливість спільно з досвідченим автором написати справжню книгу легенд.
Бібліотека № 115 долучилась до проєкту зі зміцнення ментального здоров’я киян - "Бібліотеки як простір психосоціальної підтримки". –
Бібліотека ім. В.Кучера провела Спринт для молоді Деснянського району з написання міні проєктів "Молодіжна ініціатива". Це надасть можливість молоді втілити свої ідеї і бачення сьогодення в реалізації суспільно важливих ініціатив.
Психологічні тренінги та робота по забезпеченню ментального здоров’я:
Тренінгове заняття для дітей «Простір моїх змін» з тілесно-орієнтованою психотерапевткою, психологинею – Ельмаз Кліменок.
Тренінгове заняття для дітей «Простір моїх змін» з тілесно-орієнтованою психотерапевткою, психологинею – Ельмаз Кліменок (ЦРБ ім. П.Загребельного); заняття з розвитку креативності під час канікул «Кольорове літо» за участі арттерапевта Олени Луценко; психологічний тренінг "Мистецтво ненасильницької комунікації" з психологинею Ольгою Беленок (бібліотека № 115); зустріч з логопедом, присвячена розвитку мовлення у дітей; Зустріч з парамедекинею – Розповіді про життєво необхідні навички першої допомоги (Бібліотека №2).
Заходи для дітей та дорослих
Цікаві заходи до різноманітних святкових дат завжди викликають у відвідувачів не абиякий інтерес. Бібліотечні працівники намагаються урізноманітнити свою діяльність так, щоб викликати ще більшу зацікавленість у читачів, збагатити їх новими знаннями, наповнити позитивними емоціями. Безмежний перелік цих заходів – це концерти, виставки, вистави, надзвичайні пригоди казкових героїв, ігри та розваги. Невеликий перелік цих свят для дорослих та дітей, що відбулися у червні місяці:
Заходи для дітей:
Година-реквієм «Ангели пам’яті» на День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії; Година - спомин "Біль війни" (ЦРБ ім. П.Загребельного, Бібліотека № 115); Поетична хвилина "Поезія незламних" , в ході якої читачі долучились до поезії нашого читача - добровольця, учасника бойових дій під Бахмутом Олексія Титенка. (бібліотека ім. В.Кучера); Патріотичний вишкіл «Україно, я твоя краплина»; (№115).
До Дня Конституції проведено патріотично-правову ігротеку «Один Закон для всіх українців» для вихованців ДНЗ № 534; пізнавальна бесіда «Що таке Констутиція і чому вона важлива» (бібліотека № 119, бібліотека ім. С.Олійника);
День щасливого дитинства ознаменував початок літа, на якому діти створили яскравий плакат "Ми – діти України! Ми маємо право на життя!" (бібліотека №2); Дітям про правила поведінки на природі (ЦРБ ім. П.Загребельного); до Всесвітнього дня охорони довкілля бібліотека № 1 запросила відвідувачів гуртка «Творити просто!» на заняття. Діти та батьки дізнались, що таке довкілля та його значення в житті людини.
До Дня друзів - яскраве свято «Як ми шукали, знаходили та створювали дружбу!»;Гра – мандрівка «У колі друзів»(бібліотека № 1та № 115); свято головного літнього смаколика - Всесвітній день морозива ( ЦРБ ім. П. А. Загребельного); до Міжнародного дня боротьби з карієсом - інтерактивна подорож «Щоб не боліли зубки» (бібліотека №1); презентація книги Олени Скуловатової «Як заробити на канікулах»; бібліотечний пікнік до Національного тижня читання; інтернет-щоденник «Створюємо свій контент» до Міжнародного дня блогера (Бібліотека № 119); Квест до 125-річчя від дня народження Антуана де Сент-Екзюпері – свято занурило дітей у дивовижний світ "Маленького принца"; Літературно-мистецьке свято Івана Купала "Зійди, сонце, на Купала, стогни, Земле, на Івана"(бібліотека ім.В.Кучера)
Бібліотека ім. В.Кучера у тісній співдружності разом з волонтерами та співробітниками Українського Червоного Хреста продовжує активно працювати за проєктом «Ти не один», надаючи психосоціальну підтримку ВПО, дітям і дорослим, піклуючись про ментальне здоров’я своїх відвідувачів. У бібліотеці працює гурток в’язання гачком для дорослих, ліплення з пластиліну для дітей. Святкові заходи для дітей, психологічні тренінги та заняття з ментального здоров’я для дорослих, заняття з елементами творчості, рекреаційні заходи, активні ігри – усе це адаптоване до індивідуальних потреб людини, підвищення її емоційної стійкості, дозволяє краще справлятися зі стресом, реалізовувати свої здібності, навчатися та працювати, робити внесок у життя своєї громади. Цікавими та емоційно наповненими були заходи червня місяця: Святковий ранок для дітей ВПО "Пластилінове кафе", Гурток по в'язанню гачком "В'яжемо разом"("Патріотичні сувеніри"; "Резинки для волосся"); Тренінг для ВПО «Нейрографіка»; Святковий ранок і майстер – клас «Весела кульбаба»; Майстер – класи для дітей ВПО: "Яскраві папуги", «Малюємо піском», «Скринька побажань", Творчий майстер-клас для дітей віком 6-14 років зі створення виробу декоративно – прикладного мистецтва.
Заходи для дорослих:
Арт-терапія для військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин від волонтерки та мисткині – Катерини Дітківської та її колег з «Бабусиної сотні»; (Галерея мистецтв ЦРБ ім. П.Загребельного); Літературний екскурс «Арабески творчості Сергія Жадана»; просвітницька година «З історії видатних киян – Микола Закревський»; Пізнавальна година до Дня вшанування кримсько-татарського прапора (ЦРБ ім. П.Загребельного); Тренінг "Відновлення після вигорання на роботі" (бібліотека ім. В.Кучера); Засідання клубу «Натхнення»- бібліотечний прайм-тайм «Традиції української гостинності», присвячений Міжнародному дню домогосподарок і домогосподарів (Бібліотека ім. С.Олійника).
Творчі зустрічі у червні відбулись з письменницею Іриною Поліщук, яка подарувала читачам свою книжку «Руде кошеня» (ЦРБ ім. П. Загребельного); з військовослужбовцем окремої бригади ТРО аеророзвідки Сергієм Василюком – автором і виконавцем гурту «Тінь сонця».
Віртуальні виставки, подорожі Віртуальні виставки «Шістдесятництво: дух опору через мистецтво» (ЦРБ ім. П.Загребельного); «Нові книжки українських авторів» (бібліотека №115); до 80-річчя від дня народження українського дитячого письменника, поета Січовика Ігоря Прокоповича (бібліотека № 2); «Візіонерка та борець за права жінок» - до 170-річчя від дня народження Наталії Кобринської (Бібліотека ім. С. Олійника), народознавчі замальовки «Кольори опішненської кераміки» (бібліотека № 119).
Управління молоді та спорту
(далі - Управління)
У червні Управлінням та підпорядкованими установами проведено та взято участь у спортивно-масових та молодіжних - заходах, а саме:
вуличний фітнес у Деснянському районі;
тренування бігового клубу «Деснянський Run Club»
стріт стретчинг
відкритий Кубок Деснянського району з футболу серед дітей 2013 р. н
чемпіонат України з футболу серед команд Дитячо-юнацької футбольної Ліги України (ДЮФЛУ) 2010 р.н. КДЮСШ № 14 – «Локомотив» Київ, 1/4 фінал
показові виступи у Центрі навчання плаванню Деснянського району м. Києва «Немовлятко» серед дітей 1-5 років
кубок Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації з футболу серед команд 2012 р.н.
змагання зі спортивного туризму
«Кубок Конституції» з футболу серед команд «Ліги дворового футболу» (дорослі)
Нагородження спортсменів – переможців та призерів Всеукраїнських та міжнародних змагань
Також інформуємо, що за червень підготовлено 16 наказів з основної діяльності
Управління молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та 10 наказів з кадрових питань Управління молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.
На виконання Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міських цільових програм, Управління веде реєстр дітей пільгових категорій Деснянського району міста Києва, які бажають оздоровитися та відпочити в таборах, відповідно реєстру, а також заяв батьків та осіб, що їх замінюють, у червні направлено на оздоровлення та відпочинок 50 дітей пільгових категорій до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, а саме:
ДОЗВ «Карпатський Фенікс» (Чернівецька обл., Вижицький район, с. Мигове,).
ДОТ «Карпати» ( Закарпатська обл.);
ДОТ «Зачарована долина» (Закарпатська обл.).
Управління (Центр) надання адміністративних послуг
В Управлінні (Центрі) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – ЦНАП), з метою вшанування світлої пам'яті полеглих героїв під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, щоранку о 09.00 годині проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Через ЦНАП можна отримати понад 450 адміністративних послуг.
Прийом відвідувачів у ЦНАПі здійснюється за змішаною формою обслуговування: попередньо зареєструвавшись в електронній черзі на конкретну годину або відвідавши ЦНАП у зручний час та на місці отримати талон електронної черги на прийом. Попередній запис на прийом можна здійснити за допомогою вебпорталу ЦНАП м. Києва, мобільного додатку «Київ Цифровий».
За період з 01.06.2025 по 30.06.2025 адміністраторами прийнято 9385 заяв для отримання адміністративних послуг.
Через ЦНАП найбільше заяв подано на такі адміністративні послуги:
- надання витягу з Реєстру територіальної громади – 2262 звернення (що становить 24 % від загальної кількості прийнятих заяв);
- оформлення паспортних документів – 1888 заяв (20 %);
- з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб – 1360 заяв (15 %);
- соціального характеру (зокрема щодо надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, призначення державної допомоги при народженні дитини, на дітей одиноким матерям, видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи тощо) – 1166 заяв (12 %);
- Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надання щомісячної адресної матеріальної допомоги киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах в результаті пошкодження чи руйнування житлового будинку (квартири), спричиненого збройною агресією Російської Федерації проти України, а також інших видів матеріальних допомог) – 707 заяв (8 %);
- Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (зокрема державна реєстрація права власності на нерухоме майно, обтяження речового права на нерухоме майно, припинення права власності на нерухоме майно та об’єкт незавершеного будівництва у зв’язку з його знищенням, внесення змін до записів Державного реєстру тощо) – 500 заяв (5 %);
- з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських об’єднань тощо – 203 заяви (2 %);
- обліку, розподілу житлової площі та приватизації – 200 заяв (2 %);
- Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) (державна реєстрація народження, смерті, шлюбу) – 169 заяв (2 %);
- Служби у справах дітей – 114 заяв (1%);
- надання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 108 заяв (1 %);
- надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 108 заяв (1 %);
- надання Витягу з Єдиного державного реєстру ветеранів війни – 97 звернень (1%).
Адміністраторами ЦНАПу Деснянського району, залученими до роботи єдиного Call-центру центрів надання адміністративних послуг м. Києва, надано понад 3570 консультацій у телефонному режимі.
Запровадження нової послуги. Відповідно до наказу Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА від 24.06.2025 № 264, з 27.06.2025 ЦНАП розпочав прийом документів на щомісячну адресну матеріальну допомогу киянам, чиє житло постраждало внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, що зумовило необхідність їх тимчасового відселення.
У приміщенні ЦНАПу представники суб’єктів надання адміністративних послуг Деснянської РДА за графіком надають консультації громадянам. Щоп'ятниці здійснює прийом громадян юрист Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
Адміністратори були залучені до участі у короткострокових семінарах щодо особливостей надання адміністративних послуг на базі Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Управління благоустрою та підприємництва
Спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) щоденно забезпечується дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051.
Зокрема, за червень місяць поточного року спеціалістами Управління було складено 10 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.
Крім того, активізовано роботу представників робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва на предмет обстеження Деснянського району. В ході проведення комісійних обстежень, працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації надаються роз’яснення продавцям – порушникам, cстосовно можливості здійснювати торговельну діяльність на пільгових умовах на виділених соціальних місцях на території ринків, складаються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та вносяться приписи.
Управління житлово-комунального господарства
Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 05.05.2025 № 357 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 15.01.2025 № 31 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2025 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на суму 187 824, 661 грн.
Станом на 01.07.2025 згідно актів виконаних робіт завершено роботи з капітального ремонту житлового фонду на суму 106 233, 204 тис.грн., а саме:
- капітальний ремонт по заміні вікон та дверей (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) на суму 52 866,047 тис. грн.;
- капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) на суму 24 774, 132 тис. грн.;
- капітальний ремонт покрівель (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) на суму 19 314, 055 тис. грн;
- капітальний ремонт фасадів (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) на суму 9 278, 969 тис. грн.
Комунальне підприємство по утриманню
зелених насаджень Деснянського району м. Києва
У червні 2025 року проведено роботи із висаджування кущів – 280 шт., висаджування квітів – 234,133 тис. шт., ремонту газонів – 996 м2, формувальної і санітарної обрізки дерев – 203 шт., роботи із формувальної і санітарної обрізки кущів – 28027 шт., видалення сухостійних та аварійних дерев – 64 шт., підживлення кущів – 164 шт., викошування газонів – 102,1 га.
Відремонтовано існуючих елементів на дитячих майданчиках – 18 шт., відремонтовано існуючих елементів на спортивних майданчиках – 6 шт., ремонт/фарбування існуючих лав – 35 шт., ремонт/фарбування існуючих контейнерів для сміття – 27 шт., ремонт/фарбування існуючих урн для сміття – 12 шт.
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління
по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них
За червень 2025 року очищено: 256 од. зливоприймачів та 121 од. оглядових колодязів.
Проведено ремонт: зливоприймачів – 17 од. , оглядових колодязів – 3 од.
Проведено роботи з очищення решіток ЗП по занижених місцях.
Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району, підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту. Також виконані роботи з миття колесовідбійної стрічки.
Виконані роботи: з ліквідації аварійного ремонту гарячою а/б сумішшю - 82 м2., та дрібного ремонту - 1088 м2.
Виконано ремонт струменево-ін’єкційним методом («Crafco Magnum») - 2326 м2.
Ведуться роботи по улаштуванню безбар’єрного підходу до ЦНАПу по
просп. Червоної Калини, 29.
Виконуються роботи з поточного ремонту по просп. Червоної Калини (від
буд. № 75 до вул. Сержа Лифаря (з транспортною розв’язкою).
Встановлено 57 од. обмежувальних стовпчиків.
Виконуються роботи з ремонтів підземних пішохідних переходів:
- - вул. Братиславська – вул. Ореста Левицького (Курчатова);
- - просп. Червоної Калини 75/2,
- - вул. Рональда Рейгана - універсам «Дніпро».