Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за березень 2025 року

Опубліковано 04 квітня 2025 року о 16:22
фото


 

Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64

«Про введення воєнного стану в Україні»,

затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,

в Україні введено воєнний стан

та указами Президента України

«Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»

 

Управління соціальної та ветеранської політики
(надалі - Управління)

Роботу Управління організовано належним чином з дотриманням встановлених правил безпеки на час воєнного стану, з виконанням рекомендацій /алгоритму дій у разі оголошення сигналу повітряної тривоги.

У березні до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 115 звернень громадян, які опрацьовані в установлений термін.

Станом на 28.03.2025 спеціалісти Управління опрацювали 3600 звернень громадян від Управління надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (ЦНАП), у відповідності до способу їх доставки.

скликання засідань комісії/ ради:

  • 06, 11, 20, 27.03.2025 проведено засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації;
  • 20.03.2025 проведено засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації/ розглянуто 8 питань. За результатами розгляду направлено до суду 7 подань призначення опікунів (піклувальників) та 1 висновок про можливість виконувати опікунські обов’язки.
  • 21.03.2025 участь спеціалістів Управління в онлайн - нараді з проблемних питань, які виникають під час розгляду питань призначення (виплати) грошової компенсації за найм (оренду) житлових приміщень особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України: модератор - Міністерство у справах ветеранів України.
  • участь у заходах:

14.03.2025 участь начальника Управління в організації/ проведенні районних заходів до Дня українського добровольця, модератор: Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація.

участь у навчальному курсі:

11.03.2025 участь спеціалістів Управління у внутрішньому навчанні з питань антикорупційного законодавства для державних службовців, модератор: Департамент з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

20.03.2025 участь спеціалістів Управління у онлайн - семінарі «Взаємодія та комунікація з ветеранами», модератор: Національне агентство України з питань державної служби, Вища школа публічного управління;

26.03.2025, 27.03.2025 участь представників Управління у вебінарі щодо обговорення питань, що виникають під час забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у частині, що стосується керівників комунальних бюджетних установ (закладів), комунальних некомерційних підприємств, модератор: Міністерство у справах ветеранів України.

У березні були досягнуті такі результати:

Соціальна політика щодо внутрішньо переміщених осіб

У ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано 39060 осіб, які перемістилася з тимчасово окупованої території, районів проведення бойових дій, по статистиці із загальної кількості: 30285 - сімей, працездатних осіб - 20135, пенсіонерів - 6664, 1628 - осіб з інвалідністю, 7287 - дітей до 18 років, жінок - 23026, чоловіків - 16034, осіб, що потребують працевлаштування - 922, осіб, що потребують соціальну допомогу - 264.

Станом на 28.03.2025 фактична кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО), облікованих з 24.02.2022 становила 22537. Фактична кількість внутрішньо переміщених осіб актуалізована, відповідно до алгоритму оптимізації ДП ІОЦ. Спеціалістами Управлінням постійно здійснюється аналітична робота щодо визначення діючих довідок ВПО.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам,

які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю/ здійснення

нагляду за призначенням (перерахунку) пенсій

Спеціалісти Управління призначили державну соціальну допомогу 199 особам, які не мали права на пенсію та особам з інвалідністю, видали 166 довідок про перебування на обліку та 48 посвідчень особам про отримання державної соціальної допомоги; здійснили призначення тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 7 особам, а також перевірили 1084 справ, зокрема 537 пенсійних справ, призначених вперше.

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Загальна кількість особових справ осіб, які отримали різні види державної соціальної допомоги становила - 11853 (без урахування громадян категорії ВПО).

Здійснено облік 1031 особових справ багатодітних сімей, які мають право на отримання допомоги у розмірі 2100 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Надання при народженні дитини одноразової

натуральної допомоги «пакунок малюка»

Опрацьовано 300 заяв;

Комплекс реєстраційних послуг для

новонароджених Є-Малятко

Опрацьовано 135 заяв;

Надання посвідчення громадянам, які одержують

державну соціальну допомогу

Видано 130 посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу на дітей з інвалідністю віком до 18 років та особи з інвалідністю з дитинства, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю».

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

На обліку в Управлінні перебувало 16919 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 1956 - діти. Спеціалісти Управління призначили 177 компенсаційних виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли особисто або на електронні засоби комунікації.

Забезпечення технічними засобами реабілітації,

засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Прийнято/опрацьовано/видано:

228 заяв для забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і видали безкоштовно:

направлення для здійснення реабілітаційних заходів із надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою запобігання виникненню інвалідності) - 13;

направлення для забезпечення ортопедичним взуттям осіб похилого віку та осіб з інвалідністю - 20;

листи - талони для проїзду в соціальному транспорті особам з інвалідністю внаслідок війни - 174;

годинники - 1.

Встановлення статусів пільговим категоріям киян

У березні встановлено статус/видано відповідні посвідчення таким категоріям киян/особи:

особи з інвалідністю внаслідок війни - 61 особі;

члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України - 88 особам;

члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 5 особам;

учасник війни - 1 особі;

ветерана праці - 84 особам.

Забезпечення санаторно - курортного лікування

пільгової категорії громадян

Опрацьовано 345 заяв щодо надання путівок пільговим категоріям громадян. Видано безкоштовно 69 путівок у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: осіб з інвалідністю загального захворювання - 19; ветеранів праці - 12; осіб з інвалідністю внаслідок війни - 19; постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС - 3 (особи); ветеранів війни - 3; член сім’ї загиблого - 4; учасників бойових дій - 9;

Оздоровлення дітей

Видано 26 путівок (14 - супровід одного з батьків, 19 - на дітей) для оздоровлення дітей киян, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, віком до 14 років, та дітей - членів сімей загиблих (померлих) киян-Захисників і киянок-Захисниць України віком до 18 років у одного з батьків або іншого законного представника;

Реабілітація дітей з інвалідністю

Укладено 45 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті.

Оздоровлення з курсом реабілітації

Видано 1 путівку для дитини з інвалідністю та для супроводу дитини з інвалідністю в розрізі програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025 - 2027 роки.

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

Прийнято/опрацьовано:

102 заяви за якими сформовано відповідні справи, з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого;

120 заяв на складання актів із встановлення факту здійснення собою догляду (постійного догляду), відповідно до постанови Уряду від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»;

2 заяви на отримання одноразової компенсації та щорічної допомоги в розрізі протимінної діяльності в Україні.

Постраждалі від торгівлі людьми

Прийнято та призначено одноразову матеріальну допомогу 1 особа, відповідно до постанови Уряду від 25.07.2012 № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми».

  • Соціальна робота, протидія насильства та ґендерна рівність

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

Проведено 259 актів обстеження матеріально - побутових умов сім’ї з метою визначення складу сім’ї, ступеня нужденності та факту.

Встановлення факту здійснення догляду

Складено 11 актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи або особам, які потребують постійного стороннього догляду, для перетину державного кордону громадянами України.

Організація надання соціальних послуг

прийнято 358 рішень про надання/відмову соціальних послуг, відповідну інформацію внесено в обліковий запис до Реєстру надавачів та отримувачів послуг;

надано 30 направлень на проходження підготовки/перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду окремим категоріям громадян відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» без здійснення підприємницької діяльності;

опрацьовано 275 заяв/повідомлень щодо надання соціальних послуг в підсистемі Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС);

здійснено наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (надавачів соціальних послуг комунальної та недержавної форми власності) (ЄІССС) - 16;

Вчинення домашнього насильства

опрацьовано 301 повідомлення про вчинення домашнього насильства;

видали 2 направлення для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильство за ознакою статті, до Притулку для постраждалих осіб та 14 направлень для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Висновки ступеня індивідуальних потреб

Здійснено комплексне визначення та підготовлено 104 висновки ступеня індивідуальних потреб осіб/ виявлено 68 сімей, які перебували у складних життєвих обставинах;

Відшкодування соціальних стипендій

  • Здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням на суму 738 595 грн.

Компенсації

Здійснено нарахування компенсацій та доплат підприємствам, які зареєстровані в Деснянському районі та на яких працюють громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на суму 528 603 грн.

Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування)

та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб

Представлено інтереси за позовами громадян в адміністративних та цивільних справах про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії у 90 судових засіданнях.

Надання соціальних послуг населенню 

Деснянського району міста Києва

Територіальний центр соціального обслуговування

Деснянського району міста Києва

(надалі - Територіальний центр)

За березень 2025 року 1 098 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 44 504 заходів соціальних послуг, зокрема:

641 особа отримала 35 395 заходів соціальної послуги догляду вдома; 

20 осіб отримали 3 481 захід соціальної послуги паліативного догляду;

667 осіб отримали 2 738 заходів соціальної послуги представництва інтересів;

16 осіб отримали 50 заходів соціальної послуги фізичного супроводу;

151 особа отримала 903 заходи соціальної послуги соціальної адаптації;

31 особа отримала 181 захід соціальної послуги консультування

764 особи отримали 1 535 заходів соціальної послуги натуральної допомоги (у вигляді продуктових наборів, засобів особистої гігієни, засобів реабілітації, послуг перукаря, тесляра, манікюру/педикюру);

65 осіб отримали 65 заходів соціальної послуги інформування;

42 особи отримали 156 заходів транспортних послуг.

Також, спеціалісти Територіального центру опрацювали 17 звернень від громадян, які надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва».

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Деснянського району міста Києва

(далі - Центр)

В Центрі функціонує 6 відділень, які надають соціальні/реабілітаційні послуги, за період - березень 2025 року:

У відділенні денного догляду 18 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 1327 соціальних послуг /6979 заходів денного догляду, соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та організація харчування та допомога у прийнятті їжі, 18 дітей отримали харчування, також 7 дітей отримали 96 послуг/ 192 заходи із транспортного перевезення/реверс на спеціалізованому автомобілі.

Проведені тематичні культурні заходи (за планом).

У відділенні ранньої реабілітації (абілітації) 11 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 1091 соціальну послугу /6998 заходів психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та інформування.

Проведені тематичні та корекційно - розвиваючі заходи (за планом).

У відділенні психолого - педагогічної реабілітації 19 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 973 соціальних послуг /8214 заходів з психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та інформування.

У відділенні соціальної реабілітації (абілітації) 47 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 599 соціальних послуг /3216 заходів соціальної, педагогічної реабілітації та інформування.

Проведені тематичні культурні заходи/групові заняття (за планом).

Службою соціального патронажу охоплено 36 осіб з інвалідністю, надано 116 соціальних послуг/215 заходів соціальної реабілітації та інформування.

У відділенні професійної та трудової реабілітації/працетерапії (трудові майстерні) 19 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 278 соціальних послуги /888 заходів соціальної, педагогічної реабілітації та інформування.

Деснянський районний в місті Києві центр соціальних служб

(далі - центр)

Загальна кількість сімей (осіб) щодо яких надійшла інформація (заява, повідомлення, виявлені надавачем соціальних послуг, самозвернення тощо) - 335 сімей/осіб.

Повідомлення про можливі випадки постраждалих від жорстокого поводження та насильства - 281. Кількість сімей/осіб, охоплених послугами, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі - 35, складено актів оцінки потреб - 35.

Загалом на обліку центру станом на 28.03.2025 перебувало 295 сімей, в яких на вихованні 471 дитина, охоплених соціальними послугами, з них перебувають в складних життєвих обставинах 190 сімей/осіб, в яких виховується 298 дітей.

В ході здійснення соціальної роботи з сім’ями/особам станом на 28.03.2025 надано 395 соціальних послуг для 295 сімей, зокрема: соціального супроводу - 46 (сімей/послуг); консультування - 66 (сімей/послуг); інформування - 66 (сімей/послуг); представництва інтересів - 66 (сімей/послуг); психологічної допомоги - 49 (сім'ї/послуг); юридичної допомоги - 43; сприяння в отриманні гуманітарної допомоги - 59.

Станом на 28.03.2025 здійснено 172 актів оцінки потреб сім’ї/особи. Центром направлено до Управління 103 заяви щодо надання соціальних послуг, за якими прийнято 103 рішення.

Центр у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва

(далі - Центр)

У звітному періоді спеціалістами Центру надавалися кваліфіковані консультації клієнтам, які звернулися до Центру за юридичною та психологічною допомогою для вирішення проблемних ситуацій у власному житті й потребували допомоги, зокрема особам направлених за рішенням суду на проходження «Програми для кривдників».

У Центрі здійснювалась робота в рамках «Програми для кривдників» (далі - Програма), відповідно до постанови Уряду від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі».

У березні до Центру направлено за рішенням Деснянського районного суду міста Києва 5 постанов (1 - жін.; 4 - чол.) для проходження Програми, яким надано інформаційні послуги - 25 (1 - жін.; 24 - чол.); укладено 2 договори (чол.) для проходження Програми для кривдників за рішенням Деснянського районного суду міста Києва.

Спеціалістами Центру направлено 13 повідомлень до УП ГУ НП Деснянського району міста Києва щодо проходження Програми для кривдників.

У березні по Програмі отримали послуги 30 осіб (2 - жін.; 28 - чол.) направлених за рішенням Деснянського районного суду міста Києва, зокрема 1 особа на добровільній основі, яким надано 140 (10 - жін.; 130 - чол.) індивідуальних консультацій, а саме:

  • до психологів звернулося 19 осіб (2 - жін.; 17 - чол.), яким надано 117
    (10 - жін.; 107 - чол.) психологічних консультацій;
  • до юрисконсульта звернулося 4 особи (чол.), які отримали 16 послуг консультування;
  • 7 осіб (1 - жін.; 6 - чол.) отримали соціальні консультації.

В «Службі первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» проходять консультування 12 осіб (жін. - 11; чол. - 1), зокрема 2 дитини, із них постраждалих від домашнього насильства 6 осіб (жін.) - насильства за ознакою статі, яким надано 34 індивідуальні консультації, а саме: юридичні - 5; психологічні - 24; соціальні - 5. 

За видами насильство поділяється на: психологічне - 8; фізичне - 4. Також надано 174 консультації (19 - жін.; 155 - чол.), зокрема: кривдників - 30; 5 (жін. - 4; 1 - чол.) (2 особи, постраждалі від домашнього насильства та 3 особи - за ознакою статі).

У звітному періоді опрацьовано 5 звернень (жін. - 4; чол. - 1) щодо отримання послуг консультування (психолога) з питань психологічного насильства в сім’ї, надано 5 психологічних, 5 юридичних та 5 соціальних консультацій.

В структурному підрозділі Центру - «Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» перебувала 1 особа (жін.), 60 і більше років із статусом ВПО, якій надано соціально-побутові послуги: юридичні - 2; психологічні - 4; соціально-побутові - 31.

Відповідно до виконання статутних завдань Центру проведено 9 групових заходів (тренінгів, лекцій, тощо), здійснювалася інформаційно - просвітницька робота шляхом розміщення 12 інформаційних матеріалів в публічному просторі. Інформаційними послугами охоплено 120 осіб (113 - жін.; 7 - чол.).



Управління освіти

  • Відповідно до Розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 15.01.2025 № 31 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2025 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 170 374,4 тис. грн, в тому числі:
  • капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в 3 ЗЗСО (№№ 293, 320, 321) на загальну суму 7 350,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронних закупівель.
  • капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в ЗЗСО № 238 на суму 3 500,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронної закупівлі.
  • капітальний ремонт найпростішого укриття в 4 ЗЗСО (№№ 250, 264, 292, 322) на загальну 20 000,0 тис. грн. У ЗЗСО № 322 укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації стадії «Робочий проект». По всіх інших об’єктах здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронних закупівель.
  • капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в 4 ЗЗСО (№№ 238, 270, 282, 283) на загальну суму 13 870,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронних закупівель.
  • капітальний ремонт найпростішого укриття (улаштування гідроізоляції фундаментів та зовнішніх стін найпростішого укриття) в ЗЗСО № 278 на суму 1 000,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронної закупівлі.
  • капітальний ремонт фасаду (підсилення основ фундаменту та фасаду) в ЗЗСО № 249 на суму 10 000,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо коригування проектно-кошторисної документації.
  • капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в ЗЗСО № 218 на суму 10 000,00 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронної закупівлі.
  • капітальний ремонт будівлі із заходами енергозбереження в ЗЗСО № 276 на суму 4 000,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо коригування проектно-кошторисної документації.
  • капітальний ремонт електричних мереж та електрощитових (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в ПШ «Київські каштани» на суму 300,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронної закупівлі.
  • капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в 7 ЗДО (№№ 83, 91, 421, 721, 753, 811, 812) на загальну суму 37 400,0 тис. грн. Укладено договори на виготовлення проектно-кошторисної документації стадії «Робочий проект».
  • капітальний ремонт найпростішого укриття в ЗДО № 362 на суму
    500,0 тис. грн. Укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної частини.
  • капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в ЗДО № 222 на суму 3 000,0 тис. грн. Укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної частини.
  • капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в 2 ЗДО (№№ 753, 797) на загальну суму 5 000,0 тис. грн. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення електронних закупівель. Укладено договори на виготовлення проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної частини.
  • капітальний ремонт електричних мереж та електрощитових (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в 6 ЗДО (№№ 9, 170, 421, 597, 768, 780) на загальну суму 1 800,0 тис. грн. Укладено договори на виготовлення проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи кошторисної частини.
  • капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в ЗДО № 782 на суму 52 654,4 тис. грн. Закупівля не відбулася. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо оголошення закупівлі повторно.


Управління культури

У березні 2025 року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації проводилась робота відповідно до затверджених планів за напрямками: святкові заходи для дітей та дорослих, заохочення та активізацію громадської активності, патріотичне та національне виховання, організація змістовного дозвілля та відпочинку дітей, психологічна реабілітація, розширення кругозору, заохочення дітей до читання, майстер-класи, знайомство та зустрічі з цікавими творчими особистостями, концертна та конкурсна діяльність, підвищення професійної майстерності викладачів.

Мистецькі школи та центри дитячої творчості

За підсумками березня вихованці мистецьких шкіл та центрів дитячої творчості району брали участь та отримали нагороди у таких мистецьких конкурсах:

  • Міжнародний двотуровий фестиваль – конкурс «Надії і прагнення України»(КДШМ №3) – два І місця; Диплом ІІ ступеня; (Школа мистецтв ім.
    М. Леонтовича) – Лауреат І премії;
  • Міжнародний двотуровий конкурс - фестиваль «ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ» (КДШМ №3) – чотири лауреата І ступеня;
  • IV Міжнародний двотуровий конкурсу концертмейстерського мистецтва ІТАЛІЯ-УКРАЇНА «Комплімент Акомпанементу» викладачів (КДШМ № 3) – два диплома І ступеня;
  • ІІ Міжнародний конкурс мистецтв «Творчі генії сучасності» (КДШМ №3) – два диплома І ступеня;
  • ІІ Міжнародний конкурс мистецтв «ТВОРЧІСТЬ.UA» (КДШМ № 3) – І премія;
  • V Міжнародний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Ukraine Terpsichore» (КДШМ № 3) - Диплом ІІ місце;
  • Міський відкритий конкурс «Весняна камерата» (КДШМ № 3) - чотири дипломанта; (ДМШ № 24) – два дипломанта;
  • Міжнародний фестиваль «Молодь України– молоді Чехії» (КДШМ № 3);
  • Міжнародний конкурс інструментального мистецтва (ДМШ № 24) – дипломанти – фортепіанний дует;
  • Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості, Торонто 2025 (ДМШ № 24) – диплом І ступеня;
  • міський відкритий двотуровий конкурс-фестиваль «Бароко – Фест» (Школа мистецтв ім. М. Леонтовича) – ІІ та ІІІ місця;
  • III Міжнародний двотуровий фестиваль - конкурс мистецтв імені
    М.В. Лисенка «ОЙ, ЗАГРАЙТЕ, МУЗИЧЕНЬКИ!» (Школа мистецтв ім.
    М. Леонтовича) – лауреати І та ІІ премій;
  • Міжнародний двотуровий конкурс «Нова зірка» (школа мистецтв
    ім. М. Леонтовича) – лауреат І премії;
  • конкурс «Нащадки Шевченка. Соняшник. Сучасність» (школа мистецтв ім. М. Леонтовича) – лауреат І премії;
  • мультикультурний фестиваль – конкурс мистецтв «Новруз 2025», м. Київ (школа мистецтв ім. М. Леонтовича) – три лауреати І ступеня, лауреат ІІ ступеня; два лауреат ІІІ ступеня;
  • Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Мистецька Валентинка» (ОКЦ «Дивосвіт») - Гран-Прі;
  • У березні в школах та центрах пройшов І (відбірковий) тур щорічного міського конкурсу «Мистецькі горизонти». Переможці представлять свою творчість у ІІ турі конкурсу у квітні місяці

Концертна та виставкова діяльність

Головний девіз цієї роботи - навчальний процес і естетичне виховання «Через прекрасне пізнаємо світ». Неймовірні враження справили на глядачів концертні виступи солістів та дитячих колективів під час різноманітних святкових заходів та концертів:

Виставки творчих робіт юних художників, що зачарували глядачів:

  • художня виставка «ТАРАСОВІ ШЛЯХИ», присвячена пам’яті
    Т.Г. Шевченка (КДШМ № 3);
  • ляльки-мотанки представлені школою мистецтв ім. М. Леонтовича на виставці у Національній філармонії;
  • школа мистецтв ім. М. Леонтовича – виставка робіт учнів І класів «Пориньте у світ тварин»;
  • дитяча лялькова виставка маленьких митців зі Школи мистецтв імені М.Д. Леонтовича на Всеукраїнському фестивалі «Місто Майстрів»;
  • національна філармонія України - унікальна комбінована виставка «НАТХНЕННІ ЧЕРКАЩИНОЮ» (школа мистецтв ім. М. Леонтовича);
  • ЦЕВ Гармонія – виставка робіт учнів на тему «Чорно-біла композиція»;
  • VIII Всеукраїнська виставка-конкурс (ОКЦ «Дивосвіт»);
  • В рамках спільного проєкту Управління культури Деснянської РДА з кінотеатром «Флоренція» проходить виставка робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва Будинку культури.

Концерти:

  • міський концерт бандуристів «З Україною в серці» (участь ансамблю бандуристів КДШМ № 3, ансамблю «Срібні струни» Школи мистецтв
    ім. М. Леонтовича);
  • гала – концерт І Всеукраїнського фестивалю української пісні (участь фольклорного театру української пісні «Колос» КДШМ №3);
  • лекція - концерт дитячої філармонії «Палітра української музики» для учнів СЗШ № 202 та № 212 Деснянського району (ДМШ №24);
  • концерт для жителів Лісового масиву «Я і мій викладач»(ДМШ №24);
  • концерт в шпиталі для захисників, які проходять лікування та реабілітацію (ДМШ № 24);
  • «Марафон» звітних концертів відділів ДМШ № 24;
  • весняний концерт «Від класики до джазу» (Школа мистецтв ім.
    М. Леонтовича);
  • зразковий дитячий театр - студія «Вишневий сад» на сцені кафедри театрального мистецтва Київського Міжнародного Університету та в бібліотеці
    № 115 (ЦЕВ Гармонія);
  • бесіда - концерт «Жанр мініатюри в музиці» (Школа мистецтв
    ім. М. Леонтовича)
  • концертні виступи на фестивалі до 100-річчя Ігоря Шамо «МУЗИКА ІГОРЯ ШАМО - ІСТОРІЯ В ЗВУКАХ» (КДШМ № 3, ДМШ № 24, Школа мистецтв ім.
    М. Леонтовича);
  • І Всеукраїнський фестиваль української пісні (ДМШ № 24, Школа мистецтв ім. М. Леонтовича ).

Підвищення кваліфікації та обмін досвідом 

За цим напрямком викладачі шкіл брали участь у методичних засіданнях проводили майстер-класи та відкриті уроки, викладачі школи мистецтв
ім. М. Леонтовича були запрошені до складу журі Мультикультурного фестивалю-конкурсу мистецтв «Новруз – 2025».

В ході зустрічей учасники обговорювали важливі аспекти підготовки юних талантів до конкурсів, обмінювалися практичними методиками та ділилися власними напрацюваннями.

Інформаційні матеріали про митців, святкові дати та події культурно-мистецького життя висвітлюються закладами культури в публікаціях на інтернет-сторінках, а саме:

Про авторку пісні «Дивлюсь я на небо», Михайло Вербицький, що дав Україні голос», до 76 років від Дня народження Володимира Івасюка, «Юрій Камишний – художник і мандрівник», до річниці з Дня народження Олександра Білаша, до Дня народження Т.Г. Шевченка «Малярство – це німа поезія, а поезія – промовисте малярство», Костянтина (Констанція) Малицька... – маємо знати, 110 років від дня народження С. Ріхтера, до дня пам’яті Івана Труша, 163-річчю від дня народження Миколи Пимоненка, 183 роки від дня народження Миколи Лисенка, до Міжнародного дня театру «Театр - це нині терапія».

Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи

У березні були проведені зустрічі з творчими людьми для читачів Деснянського району а саме: зустрічі з відомими письменниками сучасності Юлією Бережко – Камінською, Оленою Скуловатовою, Наталією Місюк (ЦРБ
ім. П. Загребельного), поетесою Поліною Лучко, Любов’ю Шостак (бібліотека №115); Лілією Гудзь (бібліотека № 119); Ірен Роздобудько, Олексієм Коваленком, Лесею Вороніною, з поетесою Аллою Охріменко (бібліотека № 2); з авторкою науково-методичних праць Городянською Ларисою Володимирівною. (бібліотека ім. С. Олійника).

Разом з цим, було підготовлено та проведено віртуальні екскурсії, виставки, відеопрезентації а саме: виставка дитячих малюнків «Весна іде – красу несе» (Будинок культури), виставка творчих робіт вихованців зразкової «Художньої майстерні» та учасників Народного театру «Камелот» у кінотеатрі «Флоренція» (Будинок культури), виставка художниці Ірини Вишталюк (Галерея мистецтв), віртуальна виставка присвячена 65-річчю від дня народження відомої сучасної української письменниці Світлани Талан (ЦРБ ім. П. Загребельного).

Проєкти, що реалізуються бібліотечними закладами

  • проєкт співпраці з Музеєм Ханенків «Мистецтво Ренесансу через призму епохи» - лекція Маргарити Стафійчук, старшої наукової співробітниці музею (ЦБС);
  • захід «Пізнати своїх друзів» в рамках проєкту побратимства з бібліотекою Barbican library (city of London - ЦРБ ім. П. Загребельного);
  • курси вивчення рідної мови в рамках проєкту «Єдині» працюють в ЦРБ ім. П. Загребельного.

Психологічні тренінги:

  • тренінг з психологічної допомоги «Ходить сон край вікон та не йде до хати» (Бібліотека ім. П. Загребельного);
  • тренінги для молоді ВПО за проєктом «Ти не один» (Бібліотека ім. В. Кучера);
  • «Розширення зони комфорту»;
  • «Як стрес впливає на тіло»;
  • майстер – клас арт – терапії «Моя оригінальна ідея» (Бібліотека № 2).
  • Творчі майстерні
  • майстер-клас «Натхнення» -ліплення з глини;
  • майстер-клас з виготовлення зайчика – мотанки; а
  • арттерапевтичний майстер - клас «Моя гармонія»;
  • світ давніх українських традицій (бібліотека № 115);
  • «Читаємо і робимо колаж» для дітей ВПО в рамках проєкту «Ти не один» (Бібліотека ім. В. Кучера).
  • Концерти, виставки, вистави, надзвичайні пригоди казкових героїв, 
  • ігри та розваги для дорослих та дітей:
  • до Шевченківських днів проведено художні виставки, літературні, поетичні вечори в Будинку культури та бібліотечних закладах Централізованої бібліотечної системи нашого району;
  • на етнопосиденьки в ЦРБ ім. П. А. Загребельного ;
  • патріотичний ранок до Дня українського добровольця «Вони для нас виборюють життя!» (ЦРБ ім. П. А. Загребельного);
  • тиждень поезії до 95-річчя Ліни Костенко (ЦБС Деснянського району міста Києва);
  • історичний екскурс «Знати минуле», голосні читання до Національного тижня читання «Римований рядок», до Всесвітнього дня лісів провели eco-time «Легені планети» у бібліотеці № 115;
  • патріотична хвилина до Дня українського добровольця «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» (Бібліотека ім. В. Кучера);
  • тренінг з нагоди Міжнародного дня щастя .(Бібліотека для дітей №2);
  • тематичний захід «Світ без упереджень» до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію расової дискримінації (Бібліотека ім. С. Олійника;
  • захід до Міжнародного дня театру «Магія сцени і життя».
  • Разом з цим, в рамках проєкту «Ти не один» проводяться заняття для дорослих та дітей ВПО а саме: у бібліотеці ім. В. Кучера працює гурток по в’язанню «В'яжемо разом», «Сімейство восьминіжок», «Казкові герої», «Весняне сонечко».

Заходи для дітей

  • урок-застереження «Первоцвіти просять захисту»;
  • казковий захід «Пригоди фантастичної трійки» до Дня європейських авторів;
  • Всеукраїнський тиждень дитячого читання (ЦРБ ім. П. Загребельного);
  • правовий урок «Підтримка правопорядку» (ППСУ);
  • книжкове асорті «Озброєні книжковою мудрістю» (Бібліотека № 115);
  • до Міжнародного дня планетаріїв «Зоряне небо Київського планетарію» (дитяча бібліотека № 119);
  • творча майстерня «Мисли кольорово» для вихованців ДНЗ № 534;
  • природознавча подорож «Крилаті друзі» до Міжнародного дня птахів для вихованців ДНЗ № 176 (бібліотека № 119);
  • екологічна година «Зелена спадщина» до Міжнародного дня лісу (бібліотека ім. С. Олійника);
  • розважально - ігрове свято для дітей ВПО «Масниця іде, весну веде», святковий ранок до 8 Березня «Найкраще в світі слово – мама», майстер – клас для дітей ВПО «Прекрасні і діти і квіти», розважальне свято для дітей ВПО «Канікули прийшли – радість принесли» .Бібліотека ім. В. Кучера в рамках проєкту «Ти не один»;
  • заняття школи юних математиків «Алгоритм» (бібліотека № 2);
  • пізнавальне заняття для відвідувачів гуртка «Творити просто!» до Дня метеликів (бібліотека № 1).

 

Управління у справах молоді та спорту 

(далі - Управління)

Протягом березня було проведено та взято участь у спортивно-масових та молодіжних - заходах, а саме:

відкритий турнір з боксу, присвячений Дню Українського Добровольця;

Скандинавська ходьба;

тренування бігового клубу «Деснянський Run Club»;

проведення районного етапу змагань «Спортивні шкільні Ліги м. Києва» у рамках «Пліч о пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу (дівчата, юнаки), баскетболу (юнаки), футзалу(юнаки);

змагання з шахів серед дітей «Шахові баталії-розвиток розуму і характеру»;

благодійний турнір із спортивної ловлі на мормишку, організований
СК «Аматор» ДЦФЗН « Спорт для всіх»

заняття з адаптивної фізичної культури для особливих дітей на базі ДЦФЗН «Спорт для всіх» - разом до здоров’я та радості руху

За березень підготовлено 1 наказ з основної діяльності

Управління молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та 12 наказів з кадрових питань Управління молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міських цільових програм, Управління веде реєстр дітей пільгових категорій Деснянського району міста Києва, які бажають оздоровитися та відпочити в таборах, відповідно реєстру, а також заяв батьків та осіб, що їх замінюють, у березні направлено на оздоровлення та відпочинок  59 дітей пільгових категорій до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, а саме:

ДОЗВ «Карпатський Фенікс» (Чернівецька обл., Вижицький район, с. Мигове,).

ДОТ «Карпати» ( Закарпатська обл.);

ДОЗ СТ «Чайка» (Київська обл.);

«Дитяча республіка DELUXE » (Закарпатська обл.);

ДОЗ «Артек-Прикарпаття» (Львівська обл.);

ЛОК «Верховина».



Управління (Центр) надання адміністративних послуг

В Управлінні (Центрі) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – ЦНАП), з метою вшанування світлої пам'яті полеглих героїв під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, щоранку о 09.00 годині проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Через ЦНАП можна отримати понад 450 адміністративних послуг.

Прийом відвідувачів у ЦНАПі здійснюється за змішаною формою обслуговування: попередньо зареєструвавшись в електронній черзі на конкретну годину або відвідавши ЦНАП у зручний час та на місці отримати талон електронної черги на прийом. Попередній запис на прийом можна здійснити за допомогою вебпорталу ЦНАП м. Києва, мобільного додатку «Київ Цифровий».

За період з 01.03.2025 по 31.03.2025 адміністраторами прийнято 12 228 заяв для отримання адміністративних послуг. ЦНАП Деснянського району в місті Києві лідирує третій місяць поспіль за кількістю прийнятих заяв від відвідувачів.

Через ЦНАП найбільше заяв подано на адміністративні послуги:

  • з надання витягу з Реєстру територіальної громади – 4 069 звернень (що становить 33 % від загальної кількості прийнятих заяв);
  • Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надання одноразової адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Києва) – прийнято 1 992 заяви (16 %);
  • оформлення паспортних документів – 1 790 заяв (15 %);
  • соціального характеру (зокрема щодо надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, призначення державної допомоги при народженні дитини, на дітей одиноким матерям, видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи тощо) – 1 387 заяв (11 %);

з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб – 952 заяви (8 %);

  • з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань – 409 заяв (3 %);
  • Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (зокрема державна реєстрація права власності на нерухоме майно, обтяження речового права на нерухоме майно, припинення права власності на нерухоме майно та об’єкт незавершеного будівництва у зв’язку з його знищенням, внесення змін до записів Державного реєстру тощо) – 330 заяв (3 %);
  • надання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 212 заяв (2 %);
  • з обліку, розподілу житлової площі та приватизації – 180 заяв (1%);
  • Служби у справах дітей та сім’ї (зокрема видача копії розпорядження про дозвіл на укладення угод стосовно житла (майна), установлення статусу, видача посвідчень, продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї тощо) – 162 заяви (1 %).

Адміністраторами ЦНАПу Деснянського району, залученими до роботи єдиного Call-центру центрів надання адміністративних послуг м. Києва, надано понад 2 810 консультацій у телефонному режимі.

У приміщенні ЦНАПу представники суб’єктів надання адміністративних послуг Деснянської РДА за графіком надають консультації громадянам. Щоп'ятниці здійснює прийом громадян юрист Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адміністратори були залучені до участі у короткочасних семінарах щодо особливостей надання адміністративних послуг на базі Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).



Управління благоустрою та підприємництва

Спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) щоденно забезпечується дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008
№ 1051/1051.

Зокрема, за березень місяць поточного року спеціалістами Управління було складено 62 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Також, відповідно до розпорядження Київського міського голови В. Кличка від 14.03.2025 № 193 «Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2025 році» та розпорядження Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації від 14.03.2025 № 200 «Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2025 році», з 17.03.2025 розпочато проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2025 році.

Наразі, вже прибрано 9 стихійних навалів сміття, Очищено від графіті 141 будівлю і споруду, прибрано 44 об’єкти стихійної торгівлі, висаджено 198 дере та 64 кущі.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

Комунальники продовжують наводити лад на своїх балансових територіях.

Робітники з комплексного прибирання ЖЕД № 301-319 структурних підрозділів КП «Керуюча компанія» щодня забезпечують необхідний рівень прибирання та утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій та будинків, фарбують лави, огорожі, дитячі майданчики.

Також спільно з КП «Київкомунсервіс» виконують складання, погрузку та вивезення різноманітного сміття та великогабаритних відходів.

 

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У березні 2025 року проведено роботи із роботи із висаджування дерев: - 169 шт., ремонту газонів 1746 м2, формувальної і санітарної обрізки дерев – 807 шт., роботи із формувальної і санітарної обрізки кущів – 903 шт., видалення омели з крон дерев – 327 шт., видалення сухостійних та аварійних дерев – 44 шт.

Відремонтовано існуючих 11 елементів на дитячих майданчиках, 3 елементи на спортивних майданчиках, існуючих лав 14 шт.



Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління

по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них

За березень 2025 року очищено: 232 од. зливоприймачів та

116 од. оглядових колодязів. Проведено ремонт: зливоприймачів – 5 од. , оглядових колодязів – 5 од. Проведено роботи з очищення решіток ЗП по занижених місцях.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району, підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту. Також виконані роботи з миття колесовідбійної стрічки.

Виконано поточний дрібний ремонт - 576 м2.

Встановлено 164 од. обмежувальних стовпчиків, та відновлено 12 од стовпчиків.

Влаштовано 30 од. понижень на 15 наземних пішохідних переходах.

Проводяться підготовчі роботи щодо демонтажу бетонних блоків «Нью Джерсі» по просп. Р. Шухевича.

Виконані роботи з ремонтів підземних пішохідних переходів:

  • вул. Братиславська – вул. Малишка;
  • вул. Рональда Рейгана, 22 – «АТС»;
  • вул. Братиславська – вул. Ореста Левицького (Курчатова);
  • станція метро «Чернігівська»;
  • просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна) – вул. Вінстона Черчилля (Червоноткацька).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux