Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Обмін досвідом та нові можливості: Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства» об’єднає учасників із різних куточків України та дружніх країн Європи

Опубліковано 06 квітня 2023 року о 10:36

 

05 квітня 2023 року, 16:17
 

20-21 квітня у Києві відбудеться Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства». Захід об’єднає креаторів громадських просторів та архітекторів громад із різних куточків країни, міжнародних партнерів та лідерів думок для обміну досвідом, ознайомлення з кращими європейськими практиками, нетворкінгу, налагодження сталого партнерства та розвитку платформи для співпраці. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

«Протягом трьох років ми розвиваємо в Києві мережу відкритих громадських просторів VcentriHUB. Наразі такі хаби вже успішно функціонують у трьох районах столиці (Шевченківському, Голосіївському, Оболонському) та зарекомендували себе як локальні центри побудови партнерського діалогу влади і громади. За цей час у хабах відбулося понад 2500 заходів, до яких долучилися більше 83 тисяч учасників. Відкриті громадські простори стають дедалі популярнішими та користуються шаленим попитом. Розуміючи важливість розвитку цієї галузі, ми вирішили об’єднатися з нашими колегами з інших міст та дружніх європейських країн, щоб обмінятися досвідом щодо розвитку відкритих громадських просторів у цілому. Саме для цього, а також для поширення кращих практик, вирішення запитів та підтримки громадянського суспільства через призму хабів, Департамент суспільних комунікацій КМДА організовує Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства»», – сказав Роман Лелюк.

Саміт триватиме протягом двох днів. Зокрема, 20 квітня на учасників чекають три великі панельні дискусії за участю представників міського самоврядування України, Польщі та Великобританії. Топові спікери будуть обговорювати, як відкриті простори стають дедалі популярнішими, виконують важливі соціальні ролі та впливають на всі сфери суспільного життя. Також учасники зможуть відвідати виставку хабів та взяти участь в інтерактивному голосуванні, обравши кращі відкриті простори.

У другий день – 21 квітня – одночасно 8 окремих хабів відкриють двері для відвідувачів Саміту. Кожен простір презентує свій майданчик та організує панельну дискусію на актуальну тему, що відповідає цінностям хабу. Учасники зможуть не лише додати собі нових компетенцій, але й прокачати цілу галузь у частині напрацювання пропозицій щодо використання відкритих громадських просторів у всіх сферах надання публічних сервісів та послуг.

«Трохи більше, ніж за тиждень відкритої реєстрації форму участі заповнили понад 150 організацій. Спершу ми планували захід, який охопить близько 200 учасників. Але тема дуже важлива й охочих настільки багато, що плануємо збільшити кількість організацій, які можуть стати учасниками Саміту та розширити власне уявлення про громадянське суспільство й нагальність розвитку відкритих просторів», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3Me9o1O.

Можна стати учасником як одного, так і двох днів Саміту одразу. Реєстрація на перший день Саміту триває до 10 квітня. На другий день – до 14 квітня.

Захід проводить Департамент суспільних комунікацій КМДА за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Також підтримують ініціативу Офіс Ради Європи в Україні-Київ та Асоціація міст України.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux