Ми – проти насилля!
У закладах освіти Деснянського району продовжується Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», до якої долучаються як старшокласники, так і наймолодші школярі – учні початкових класів.
Так, другокласники початкової школи «Лісові дзвіночки» створили місто Доброчесності, подорожуючи яким, діти переглянули презентацію, розіграли та обговорили сценки щодо різних проявів насилля, з цікавістю прочитали притчу "Про жорстокість" та виготовили браслети «Ми -проти насилля!».
А третьокласники ЗЗСО №212 спілкувалися на тему насильства у сімʼї: вчитель розповіла про різні види насильства, про те, що насильство буває не лише фізичним, але й моральним, що його можуть здійснювати не тільки сторонні люди, але й найближчі - батьки. Діти зрозуміли, що вони мають право захищати себе від насильства у сімʼї і закликали всіх жити у мирі і злагоді, не робити боляче один одному ні фізично, ні морально.
В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" учні 4-5-х класів ЗЗСО №307 підготували виставку малюнків «Ми - проти булінгу та насильства!»
Мовою малюнків діти розповіли свої мрії: щоб люди любили, дбали і не кривдили один одного. Дитячий світ – це світ без насильства, сповнений тепла, позитиву, справжніх почуттів, а завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії .
Чи існують способи захисту чи уникнення булінгу? Про це поговорили шестикласники ЗЗСО №248: свої ідеї записали та поділились, пригадали порядок дій при підозрі на вчинення булінгу. Актуальність цієї проблеми вимагає бути обізнаним!
Творчо підійшли старшокласники ЗЗСО № 282 до щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»: для учнів шостих класів провели захід «Stop Bullying», під час якого переглянули презентацію та організували гру Kahoot. У класі панувала весела та невимушена атмосфера, адже учнівське самоврядування продемонструвало якісну організацію та цікаву співпрацю з учнями та ученицями школи з цієї важливої проблеми.
Восьмикласники ЗЗСО № 238 під час заняття визначили основні напрямки акції "Ми - за безпечний простір без насильства": дізнались про історію та важливість боротьби з усіма формами насильства в суспільстві, з'ясували, як розпізнати ознаки насильства, куди звертатися за допомогою, чому важливо не залишатися байдужими до чужої біди. Учні активно долучилися до обговорення проблем створення безпечного простору, поділилися своїми думками та ідеями щодо запобігання насильству в їхньому оточенні.
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триває!
Управління освіти Деснянського району м. Києва