Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Карантин не стане на заваді новим проєктам активної молоді у Києві

Опубліковано 17 квітня 2020 року о 13:01

 

55 активних підлітків столиці завершили 2-модульну навчальну програму «Знайомтесь, це проєкт», організовану студентами Київського осередку Української Академії Лідерства.

4-12 квітня відбулася теоретична частина 2-модульного навчання у рамках проєкту «Знайомтесь, це проєкт». Це навчальна програма для активних підлітків 14-16 років м. Києва, за час якої учасники дізналися про інструменти громадської участі, отримали теоретичні знання проєктного менеджменту, досліджували свої емоції, опанували ази комунікації, навчилися презентувати свої ідеї, аналізувати їх та перетворювати у проєкти. Навчання проходило окремо для учасників правого та лівого берегів м. Києва. Окрім онлайн лекцій лекцій, підлітки працювали над розробкою ідеї у командах. Важливо зауважити, що кожна команда має свого ментора – людину, яка вже має певний життєвий та професійний досвід, яким залюбки ділиться з учасниками.

«Власне життя – це найважливіший проєкт, і лише ти несеш повну відповідальність за нього. Як ти це робиш – це вже інше питання. Радий, що за підтримки київської влади студентам УАЛ Київ вдалось організувати столичним юнакам таке ефективне та цікаве навчання з практичною складовою», – говорить Дмитро Кулібаба, заступник директора Центру публічної комунікації та інформації.

Перший модуль навчання відбувся 4 та 5 квітня для учасників правого та лівого берегів відповідно. У ці дні вони дізнались про існуючі інструменти участі громадян від заступника директора Центру публічної комунікації та інформації Дмитра Кулібаби, опанували ази проєктного менеджменту на лекціях Руслани Коренчук (правий берег) та Анни Гладкої (лівий берег) та досліджували емоцію страху разом із Даною Константиновою.

Протягом другого модуля навчання, 11 та 12 квітня для правого і лівого берегів відповідно, учасники вчились, як комунікувати про проєкт, з Веронікою Кобзистою та Євгеном Бондаренком. А також продовжили вивчати аспекти проєктного менеджменту (комунікація всередині команди, визначення ролей у команді) з Р. Коренчук та А. Гладкою. Після цього учасники мали можливість презентувати свої проєкти на пітчингу та отримали зворотній зв’язок від досвідчених суддів: менеджерки Київського осередку УАЛ Ганус Катерини; заступника директора Всеукраїнського молодіжного центру Андрія Атрощенка; Руслани Коренчук; Анни Гладкої; Вероніки Кобзистої та Євгена Бондаренка.

Своїми враженнями поділилася учасниця з Деснянського району Анна Чуднецова: «Цей проєкт дуже змінив моє ставлення до багатьох речей: моїх

страхів, комунікації, роботи в команді, співпраці з владою. Взагалі, я відкрила сферу менеджменту з іншого боку, бо раніше мала зовсім інше уявлення. А головне – отримала багато мотивації для створення власного проєкту, тому ми із командою вже над цим працюємо».

Зараз учасники мають близько 2 місяців для реалізації своїх ідей.

«У нас є певні вимоги та рекомендації до цих ініціатив: очікуємо проєктів саме в онлайн-просторі; цільова аудиторія у межах 14-35 років; бюджет від 0 до 10 000 грн; охоплення 20+ учасників і, звичайно, звітність після проведення. Водночас, не ставимо ніяких обмежень щодо проблематики, ідей проєктів. Тому очікуйте у Києві ще більше різноманітних ініціатив та активізацію молоді!», – зазначають організатори.

Довідково.

Організатори «Знайомтесь, це проєкт» – це студенти Київського осередку Української Академії Лідерства (10-місячна освітня програма особистісного та суспільного розвитку для випускників шкіл віком 16-20 років. Місія Академії – вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux