Геннадій Пліс проінспектував підготовку дорожників Деснянського району до весняного двомісячника з благоустрою
На капітальний ремонт доріг у 2016 році із міського бюджету передбачено 220 млн грн. Загалом на утримання вулично-дорожньої мережі Києва попередньо виділено майже 820 млн грн. Про це під час інспекції підготовки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор», зокрема і КП ШЕУ Деснянського району, до весняного двомісячника з благоустрою повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
Також до інспектування долучився радник мера міста Києва Ілля Сагайдак, генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густолєв, начальник КП ШЕУ Деснянського району Сергій Головченко.
Головний дорожник Деснянського району, як справжній господар, провів екскурсію для інспекції територією бази КП ШЕУ Деснянського району (вулиця Електротехнічна, 6) та єдиним у столиці виробничим токарним цехом підприємства, на якому працівники дільниці технічного забезпечення власними силами ремонтують спецтехніку та бар’єрне огородження.
Під час огляду території підприємства Геннадій Пліс додав, що минулого року на капітальний ремонт та реконструкцію доріг у столиці було виділено 310 млн грн. За ці кошти відремонтували площу Перемоги, Святошинський та Ковельський шляхопроводи, низку вулиць та в’їзну групу до парку «Дружби народів», розпочато ремонт Південного мосту, що триватиме і цього року.
«Ми очікуємо, що цьогоріч виділених бюджетом коштів – майже 820 млн грн буде – достатньо, щоб провести всі заплановані роботи. А це можливо не лише за умови покращеного фінансування, але й за раціонального використання наявних ресурсів, у першу чергу, техніки», – сказав Геннадій Пліс.
За словами генерального директора КК «Київавтодор» Олександра Густєлєва, минулого року було закуплено нової техніки на 107,8 млн грн. Також вдалося погасити борги за техніку, придбану 2014 року, у розмірі 7,9 млн грн.
«Ми намагаємося власними силами відновлювати, ремонтувати ті машини, які необхідні, щоб утримувати дороги у належному стані. Деякі з них простояли у гаражах після поломок 5-10 років, але зараз ми відремонтували їх і будемо залучати до роботи», – зазначив Олександр Густєлєв та наголосив, що на вулицях столиці працює дуже багато техніки.
«Здійснити ремонт одразу і скрізь технічно неможливо. Але ми працюємо, бригади задіяні у кожному районі, і ми робимо все можливе, щоб кияни відчували результати цієї роботи», – підкреслив Олександр Густєлєв.