Ганна Старостенко провела особистий прийом громадян у Деснянській райдержадміністрації.
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко вже традиційно провела особистий прийом громадян у приміщенні Деснянської райдержадміністрації.
Під час особистого прийому мешканці Деснянського району звернулися до Ганни Вікторівни з актуальних питань – співпраці в організації харчування в закладах освіти, виділення житлової площі та приміщення для тренувань з бойових мистецтв кураш.
«Ми не вперше зустрічаємося з Вами, Катерино Юріївно. Пам’ятаю, під час нашої попередньої зустрічі у розрізі міста ми розглянули нагальне питання організації харчування в закладах освіти кожного району окремо. Це питання дуже доречне і фахівці Департаменту освіти та культури КМДА віднаходять можливості запровадження новітніх методів організації харчування завдяки, в тому числі, Вашим напрацюванням. Міська влада завжди відкрита для співпраці, і я з нетерпінням чекаю нашу наступну зустріч для оцінки розрізу вже в рамках порівняння Києва з провідними містами України», – зазначила Ганна Старостенко.