Екскурсії – це цікаво, пізнавально та патріотично.
У десятикласників ЗЗСО №248 Деснянського району відбувся справжній День Радіо, адже вони здійснили подорож до неймовірної країни гумору, позитиву та впевненості: дякуючи Соні Сотник, отримали чудову можливість ознайомитись з професією радіоведучого Radio ROKS, здобути нові знання, відпочити та отримати море позитиву!
А учень 10 класу Шапран Артем навіть дав невеличке інтерв'ю в прямому ефірі. Старшокласники зрозуміли, що головна особливість професії радіоведучого – спілкування зі слухачами за допомогою голосу, тому необхідно володіти прекрасною дикцією і гнучким мисленням, бути ерудованим, щоб завжди утримувати увагу аудиторії.
Радіоведучий - це людина, у якої завжди відмінний настрій! А дев'ятикласники Економіко-правового ліцею завітали у "День відкритих дверей" до Деснянського районного суду міста Києва та ознайомилися з темою «Атрибути судочинства, методи забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах».
Ліцеїсти не лише поглибили знання про принципи судової системи України, а й дізналися цікаві історичні факти щодо створення посади судді та суддівської мантії, про історію створення Служби судової охорони в Україні, про методи забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах, під час судових процесів.
Учні мали змогу приміряти суддівську мантію, бронежилет, шолом та зробити світлини на пам’ять. Третьокласники ЗЗСО № 306вирішили не чекати чекати п'ятого класу, щоб почати вивчати історію: вирушили на екскурсію рідним містом, аби побачити те, про що говорили в класі на уроках. Дітям привідкрилися секрети княжого граду і Десятинної церкви, а наприкінці учні показали гарну командну роботу, пройшовши активний історичний квест!
Важлива екскурсія відбулася для семикласників ЗЗСО № 212: учні відвідали Національний музей Голодомору - геноциду українського народу в 1932-1933 роках. Щоб простежити, як саме впроваджувалися геноцидні дії, екскурсовод ознайомила школярів із документами 1932-1933 років, проаналізувала події в Україні. Кожен мав змогу дослідити історію своєї сім'ї, переглянути свідчення очевидців Голодомору, зібраних в Національній книзі Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Пам'ять про Голодомор- це частина історії кожного українця, яку ми не маємо права забувати заради сталого майбутнього, щоб це масове вбивство людей ніколи не повторилося. Тоді відбирали хліб, тепер хочуть відібрати пам'ять.
Але ми нічого не забудемо і обов'язково переможемо! Бо разом - ми велика сила. Слава Україні! Слава ЗСУ!