Чипування: як захистити свого домашнього улюбленця?


Піклуєтеся про свого домашнього улюбленця? Тоді чипування – це must-have для його безпеки! Адже, якщо він загубиться, саме завдяки чипуванню ви завжди матимете можливість швидко знайти його!
Що таке чип і як його вводять?
- Під час проведення процедури тварині імплантується під шкіру маленька стерильна капсула, яка вводиться в ділянці холки за допомогою одноразового аплікатора. У ній міститься кремнієвий мікрочип, що несе унікальний номер, який закріплюється за твариною індивідуально і залишається за нею впродовж усього життя. Зверніть увагу: чипувати можна не тільки собак і котів, а й птахів, сільськогосподарських та екзотичних тварин.
Як чип допомагає?
- Якщо тварина загубиться, у будь-якій ветлікарні зможуть просканувати чип та швидко сповістити про це власника.
- Це особливо важливо для тих, хто часто подорожує – чипування є обов’язковою умовою для перевезення тварин за кордон.
- У коді міститься інформація про вашого улюбленця: щеплення, забарвлення, дата народження тощо. Крім того, вводиться інформація про власника: ПІБ, адреса, телефон. Дані зберігаються у єдиній базі чипованих тварин України та міжнародній онлайн базі даних.
Коли чипувати тварину?
- Вживити чип можна як маленькій, так і дорослій тварині. Обов'язковою умовою є наявність в улюбленця щеплень. Зазвичай чипування проводять разом із першою вакцинацією.
Де чипувати тварину?
- У будь-якій ветлікарні.
Зокрема, процедура чипування доступна у муніципальних клініках:
- вул. Героїв Енергетиків, 5-А - Деснянський район
- вул. Ярославська, 13-А
- вул. Вірменська, 29
Центр захисту тварин нагадує, що усі норми виробництва, розміри та інші параметри мікрочипа повинні відповідати міжнародним стандартам ISO 11784/11785. Тож подбайте про свого домашнього улюбленця зараз, щоб він завжди був у безпеці!