Бібліотека – територія дитинства
Останнім часом все більше бібліотек активно впроваджують в практику своєї роботи гуртки та «творчі майстерні», які знайомлять користувачів з різноманітними техніками рукоділля: малюванням, вишивкою, художнім розписом, квілінгом, декупажем тощо.
Творчо обдаровані дітлахи різного віку та здібностей з радістю приймають участь у різних заходах і майстер-класах, популярність і життєздатність яких визначається насамперед цікавим, творчим, невимушеним спілкуванням.
Так от, бібліотека №2 на Лісовому влаштувала арт-терапевтичну зустріч «Яскраві ідеї» на якій малі винахідники проявили справжні дива оригінальності.
Погляньте, скільки виробів, а жодного подібного і як результат - гарний настрій, адже творчий процес - найкращі ліки для ментального здоров'я!
Заходьте до бібліотеки і вам допоможуть знайти яскраві ідеї та покажуть що буде, коли до рук потрапить книга та "розумний" пластилін.
А ось бібліотека №119 з нагоди Міжнародного дня їжака запросила юних відвідувачів на заняття творчої майстерні «Мисли кольорово!».
Чому їжаченята народжуються без гілочок та скільки у них зубів, як їжаки готуються до зимівлі, хто така колюча кішка - діти зацікавлено знайомилися з книжками про цих дивовижних тваринок, які, виявляється, вміють плавати та стрибати, уважно слухали бібліотекаря, зокрема, уривки з казкової повісті Олександра Дерманського «Тю! – сказав їжачок», переглядали мультфільм «Їжак і кленовий листок». Їжачки-хитрячки, виготовлені на майстер класі, вийшли кумедними, а скарбничка дитячих знань з природознавства поповнилася цікавинками про корисних та важливих для природи звіряток, яких треба захищати.
Під час майстер-класів та творчих занять кожен з учасників долучається до процесу колективної роботи, що сприятливо впливає на командний дух і дає відчуття причетності до спільної справи.
Щиро дякуємо за вашу працю!
А ми не втомлюємося дякувати нашим мужнім та незламним захисникам та захисницям за можливість жити та займатися улюбленими справами, за дитинство наших дітей! Слава Україні!!!