Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2020

СБУ затримала на хабарі у $ 20 тисяч посадовця Державної екологічної інспекції столичного регіону

СБУ затримала на хабарі у $ 20 тисяч посадовця Державної екологічної інспекції столичного регіону

 

Співробітники Служби безпеки України викрили на корупції начальника відділу одного з управлінь Державної екологічної інспекції столичного регіону.

За даними досудового слідства, посадовець, до сфери відповідальності якого відносяться питання охорони навколишнього середовища, організував протиправний механізм незаконного збагачення. За гроші він пропонував приватним підприємцям не відображати в актах позапланових перевірок виявлені порушення екологічних норм.

Затримали зловмисника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у його власному автомобілі під час отримання 20 тисяч американських доларів від місцевого комерсанта. У таку суму посадовець оцінив приховання порушень правил користування водними ресурсами та уникнення бізнесменом багатомільйонного штрафу до бюджету.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.

Викриття корупційного злочину відбувалося спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованим у місті Києві, за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

За матеріалами: https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-zatrymala-na-khabari-u-20-tysiach-posadovtsia-derzhavnoi-ekolohichnoi-inspektsii-stolychnoho-rehionu.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА