Головна  →  Новини  →  19 травня 2020

Правила перебування на пляжах під час карантину

 

Влітку кияни, які не поїдуть за кордон чи на дачу, зможуть відпочити на київських пляжах. Принаймні МОЗ не буде проти, щоб в Україні відкрили пляжний сезон.

МОЗ провело відповідні консультації з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб НАМН України. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я-Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Спеціалісти підтвердили, що сіль у морській воді, разом із сонячним ультрафіолетовим випромінюванням, знищує збудник коронавірусної хвороби. Тому в Україні буде дозволено відкрити пляжний сезон. Незважаючи на те, що у прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними у науковців даними, у річках з проточною водою інфікуватися досить складно. Це можливо тільки при близькому контакті», – наголосив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, попри карантин, до літа у столиці готують пляжі та зони відпочинку. Водолази спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо» виконують планові водолазні обстеження дна акваторій київських муніципальних пляжів. Такі обстеження проводяться щороку перед початком купального сезону, аби розчистити дно від небезпечних предметів. https://www.facebook.com/moz.ukr/photos/a.300751836754595/1539884202841346/?type=3&theater

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА