Головна  →  Новини  →  14 травня 2020

Уряд схвалив додаткові соціальні гарантії для ФОПів і безробітних

 

З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вживання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» затверджено Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особами-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на період карантину та на один місяць після дати його скасування, електронний режим доступу: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-socialnoyi-pidtrimki-a329.

Покриття витрат на виплату допомоги на дітей здійснюється за рахунок коштів, виділених Міністерством соціальної політики України, з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та її наслідками відповідно до Порядку використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 302.

Допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 грн). Також для громадян, які втратили роботу або не мають можливості працевлаштуватися під час карантину, спрощено доступ і надано можливість отримати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, яка в свою чергу передбачає і доплати за кожну дитину.

З питань призначення згаданої допомоги, визначеній категорії громадян необхідно звертатися до Управління праці та соціального захисту населення Деснянської райдержадміністрації по вул. Закревського, 87-Д, попередня консультація за тел.: 530-14-30, 530-90-74.

Довідково.

В межах встановлених правил карантину, з метою убезпечення державних службовців і найбільш уразливих категорій населення від зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, в Управлінні обмежено прийом громадян, здійснюється діяльність онлайн/офлайн та через скриньку, працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку по тел: 530-42-22.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА