Головна  →  Новини  →  17 лютого 2020

У Деснянському районі готуються до проводів зими

У Деснянському районі готуються до проводів зими

 

Святково-розважальні заходи «Проводи зими. Масниця – 2020» відбудуться у Деснянському районі на площі біля будівлі Деснянської РДА (пр. Маяковського, 29) та на території парку «Я люблю мій парк» по проспекту Шухевича.

На гостей свята чекатимуть концертні програми за участю аматорських мистецьких колективів, спортивні розваги-конкурси «Стовп розваг» та «Бій на колоді», ігри та змагання, майстер-класи, дитячі атракціони, святкова торгівля та ін.

Про це сьогодні йшлося під час наради у заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко за участю керівників комунальних підприємств, профільних структурних підрозділів Деснянської РДА.

Учасники наради обговорили та визначили ряд завдань із забезпечення сценічного, звукового та спортивного обладнання, святкової торгівлі, виступів аматорських мистецьких колективів, проведення майстер-класів, забезпечення охорони правопорядку та ін.

Можливі зміни. За більш детальною інформацією щодо місць проведення святково-розважальних заходів «Проводи зими. Масниця – 2020» стежте на нашому сайті.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА