Головна  →  Новини  →  10 січня 2020

У Києві поліцейські шукають людей із бездоганною репутацією

 

Увага, деснянці!

Київська міська рада оголосила пошук кандидатів від представників громадськості, які можуть бути включені до складу поліцейської комісії Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Заяви можна подати до 1 лютого 2020 року.

Комісія обере двох представників громадськості, здатних професійно виконувати повноваження членів поліцейської комісії Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

«Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом поліцейської комісії Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, пропонуємо Вам до 1 лютого 2020 року подати до Київської міської ради за адресою: вул. Хрещатик, 36, подати документи», – зазначають у Київраді.

Необхідні документи:

- власноручно написану заява (із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»);

- ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації). Або ксерокопія паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та копія довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування;

- автобіографія (у довільній формі);

- копії документів про освіту;

- копія трудової книжки (за наявності);

- характеристика з місця роботи (за наявності);

- рекомендації (за наявності).

Довідки за телефоном: 202-76-88. За матеріалами: https://kmr.gov.ua/uk/content/ogoloshuyetsya-poshuk-kandydativ-vid-predstavnykiv-gromadskosti-yaki-mozhut-buty-vklyuchen-0.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА