Головна  →  Новини  →  31 липня 2019

Оздоровлення та відпочинок

Вже 265 дітей пільгових категорій Деснянського району направлено до дитячих закладів на оздоровлення та відпочинок

Під час літньої оздоровчої кампанії 2019 року, Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту КМДА, у червні-липні поточного року направлено на оздоровлення та відпочинок 265 дітей пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: «Зміна» (Київська обл., Бородянський район, с. Пилиповичі), «Пролісок» (Київська обл., Конча-Заспа), «Зачарована долина» (Закарпатська обл., Іршавський район, с. Осій), «Карпатські зорі» (Івано-Франківська обл., Косівський район, м. Косів), «Северянин» (Запорізька обл., Якимівський район, смт. Кирилівка), «Патрія» (Одеська обл.,Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка), «Факел» (Запорізька обл., м. Бердянськ).

Літня оздоровча кампанія триває.

Увага!

Діти не можуть бути направлені на оздоровлення та відпочинок за пільговою путівкою більше одного разу на рік за винятком дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів міста.

За детальною інформацією звертатися до Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації по просп. Маяковського, 29, телефон: 546-54-06.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА