Завершується реконструкція шкільних футбольних полів
Роботи з реконструкції і будівництва 28 шкільних футбольних полів у Києві близькі до завершення. На початок вересня готовність цих об’єктів складала 95%. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Житло-сервіс», яке визначене замовником робіт.
У Деснянському районі реконструкція шкільних футбольних полів триває в 11 закладах освіти – у школа №№ 119, 152, 189, 247, 259, 264, 282, 283, 320, 299 та у Києво-Могилянському колегіумі.
Шкільні футбольні поля розміром 42 м на 22 м мають штучне покриття та стійку огорожу, яка створює ергономічний простір для занять спортом. Під штучним покриттям передбачений 30-сантиметровий дренаж, щоб дощова та тала вода не накопичувалася на поверхні поля. Штучне покриття добре витримує підвищене експлуатаційне навантаження і не вимагає багато зусиль та коштів для утримання у належному стані.
На майданчиках можна проводити не тільки футбольні змагання, але й розминки, уроки фізкультури, заняття з аеробіки.
Частина футбольних полів створюється на базі старих і давно розвалених шкільних стадіонів та спортивних майданчиків. Але також є чимало місць, де будівництво шкільних спортивних об’єктів почалося буквально на необлаштованих ґрунтових ділянках.
«Оновлення шкільних футбольних стадіонів давно на часі. Співпраця центральних та місцевих органів влади дозволила досягнути конкретних результатів у цьому напрямку. Тисячі київських школярів незабаром гратимуть у футбол на нових стадіонах і займатимуться фізкультурою на свіжому повітрі. Найкраща бюджетна інвестиція – це інвестиція у здоров’я дітей», – вважає заступник голови Київської міської державної адміністрації В`ячеслав Непоп.
Довідково.
Загалом роботи проводяться КП «Житло-сервіс» на 62 спортивних майданчиках Києва, а ще на чотирьох проведення робіт затримується у зв’язку із необхідністю знесення зелених насаджень, проведення демонтажних робіт та невідповідністю наданих місць технічним умовам.
Однак, усі 66 спортивних майданчиків будуть здані в експлуатацію до кінця 2018 року.
На сьогодні уже профінансовані та виконані проектні роботи (3,3 млн грн.), пройдено експертизу проектно-кошторисної документації, також проавансовано виконання будівельних робіт на суму 49,2 млн грн із державного бюджету та 45,9 млн грн із бюджету Києва.