Освітяни столиці ознайомилися з експериментальними програмами спеціалізованої школи № 23 Деснянського району.
02 квітня на базі спеціалізованої школи № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва було проведено міський семінар на тему: “Шляхи реалізації науково-дослідницької роботи “Громадсько-активна школа” в умовах проекту “Школа повного року навчання”.
У засіданні взяли участь координатори дослідно-експериментальної роботи за темою: “Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі”, які працюють у закладах міста Києва, науковий керівник проекту – заступник директора з науково-методичної роботи ІППО КУ ім. Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук Василь Ковальчук Іванович.
Також на семінар завітали майбутні соціальні педагоги, студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, куратор – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор, науковий керівник дослідно-експериментальної роботи “Вдосконалення змісту та методики реалізації навчально-виховного процесу в рамках проекту “Школа повного року навчання” Людмила Хоружа.
Учасники семінару ознайомилися з чотирма дослідно-експериментальними роботами, над якими працює педагогічний колектив СШ № 23. Зустріч пройшла у два етапи. Протягом першого – усі присутні відвідали два майстер-класи “Школа здоров’я” та “Театральний клас”, ознайомилися з теоретичними засадами впровадження проектів “Школа повного року навчання” та “Громадсько-активна школа”; у другій частині учні школи продемонстрували казку-мюзикл “Золотий ключик від країни Щастя”.