Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Голлівудський актор та сучасний самурай Титсура Шимагучі побував в гостях у учнів школи № 259 Деснянського району

Опубліковано 10 січня 2018 року о 16:45

 

В рамках днів Японії в Україні до школи № 259 Деснянського району завітали учасники японського ансамблю-перформанс бойових мистецтв «Камуї» на чолі із засновником гурту, сучасним самураєм Титсурою Шимагучі.

Саме у школі № 259 навчаються діти-чорнобильці. Японські сучасні самураї з великою повагою та захопленням поставилися до мужності, з якою діти перенесли примхи долі.

«Пережитий досвід аварій на Чорнобильській АЕС та на АЕС «Фукусіма» по-справжньому об’єднує наші країни. Та ми повинні не тільки співчувати один одному, а й докладати зусилля, щоб жити далі. Кожне бойове мистецтво вчить міці духу. Основна мета моєї подорожі до України – передати досвід, який отримав на своєму шляху кіто. У мене таке відчуття, що у нашого гурту встановився особливий контакт з українським глядачем», – сказав Титсура Шимагучі.

Титсура Шимагучі – один із найсучасніших самураїв у Японії. Саме він придумав як у 21-му столітті зберегти та відродити бойове мистецтво своїх предків. У 1998-му році він створює ансамбль «Камуї», в якому поєднав ідею самурайського бою та театрального мистецтва. У постановках перш за все сучасні воїни-артисти звертаються до досвіду бойового мистецтва кенгуду, на якому засновані кіндо, карате та айкідо. Таким чином було створено власний унікальний стиль кенгідо.

До створення ансамблю «Камуї» бойове мистецтво можна було побачити лише під час спортивних змагань та в театрі. Сьогодні ж завдяки учасникам гурту та його керівнику кенгідо може навчитися будь-який бажаючий японець.

«З того моменту, як знайшов свій шлях самурая кенгідо, навчаю йому усіх бажаючих, в тому числі і дітей. Намагаюся до дітей ставитися з такою ж повагою, як і до дорослих учнів. Поводжуся з кожною дитиною, як із особистістю, яка має і свої почуття, і свої погляди. Діти дуже гостро відчуваються фальш, тому завжди намагаюся бути чесним. Навчаючи дітей, навчаюся і сам», – говорить Титсура Шимагучі.

Не стали винятком і учні школи № 259, які мали змогу не тільки поспілкуватися із сучасними воїнами-самураями, а й потримати у руках самурайські шаблі.

Титсура Шимагучі і у повсякденному житті суворо дотримується кодексу самурая, один з основних принципів якого полягає у безумовній повазі та пошані до старших, бажанні та прагненні допомогти слабким.

На початку діяльності ансамбль «Комуї» виступав на вулицях міст різних країн, пропагуючи бойове мистецтво. Справжня популярність прийшла до Титсури Шимагучі та його гурту після участі у фільмі Квентіна Тарантіно «Вбити Білла». Відомий режисер звернув увагу на японців під час їх вуличного виступу у Лос-Анджелесі. Одну із вторих ролей у фільмі виконав і сам Титсура Шимагучі.

Візит в Україну – перший у прославленого японського колективу. Та воїни-артисти сподіваються, що приїжджатимуть до нашої країни ще неодноразово, адже знайшли багато спільного між традиціями воїнів-самураїв та українських козаків.

ФОТОЗВІТ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux