Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

15 червня 2021-го року в Укрінформі відбувся круглий стіл «Сприяння зайнятості вразливих на ринку праці груп населення та жінок»

Опубліковано 16 червня 2021 року о 13:50
фото

 

У заході взяли участь Юлія Жовтяк – директор Державного центру зайнятості; Ашлі Малруні – голова відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні; Максим Філяк – керівник офісу Канадської фундації кооперативного розвитку в Україні; Олена Гречко – керівник робочої групи проєкту SEW Ukraine від «Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє»; Денис Гречко – президент «Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє»; Олена Герасимова – директор Представництва Пакт в Україні; Любов Бершадська – директор Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості.

Під час засідання Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» презентувала проєкт «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine). Ця програма спрямована на підвищення економічного достатку вразливих на ринку праці категорій населення – жінок та внутрішньо переміщених осіб шляхом подолання економічних бар'єрів, що обмежують їх належне працевлаштування в Україні.

Проєкт SEW Ukraine впроваджується Канадською фундацією кооперативного розвитку (CDF Canada) у партнерстві з БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Мета проєкту – працевлаштування жінок, які належать до вразливих категорій населення (внутрішньо переміщені особи та жінки, що мають інвалідність) у галузі легкої промисловості. Цю програму планують реалізовувати в трьох регіонах України: на Харківщині, Київщині та Дніпропетровщині. 2000 жінок отримають підтримку в працевлаштуванні, зокрема і через професійне навчання. При цьому 100 жінок отримають підтримку в започаткуванні власної справи. Жінки, які володіють або керують мікро-, малими або середніми підприємствами, матимуть підтримку щодо доступу до додаткових бізнес-ресурсів. Також було презентовано проєкт «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки (Крила)», який реалізується Представництвом Пакт в Україні завдяки підтримці Уряду Канади.

Мета проєкту – покращення економічного благополуччя жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні. «Крила» реалізовуватимуть проєкт у чотирьох регіонах: Львівській, Харківській, Полтавській та Київській

областях. Очікується, що в рамках програми на конкурсній основі стартовий капітал отримають не менше 3000 жінок, які планують започаткувати або ж розширити свій бізнес. Цільова аудиторія цієї програми – сільські жінки, жінки, що мають інвалідність, ромки, жінки, які постраждали від гендерного насилля тощо.

На завершення заходу Державний центр зайнятості та Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» підписали Угоду про співробітництво. Ця Угода передбачає консолідацію зусиль сторін у напрямку здійснення аналізу проблем вразливих на ринку праці категорій громадян, проведення їх професійного навчання, забезпечення їх працевлаштування та сприяння розвитку жіночого підприємництва.

«Хочу подякувати колегам з «Горєніє» і «Крила» за те, що ви оцінили нашу співпрацю, наших фахівців і наші центри профтехосвіти, – зауважила директор Юлія Жовтяк. – Ми маємо хороших педагогів і майстрів, тому маємо надію, що всі проєкти будуть дуже успішні. Адже вони направлені на благу справу – на те, щоб жінки мали роботу, гідний заробіток і були соціально активними». Державний центр зайнятості (044) 289-40-79 https://www.dcz.gov.ua/novyna/sluzhba-zaynyatosti-ta-partnery-konsoliduyut-zusyllya-zadlya-pracevlashtuvannya-zhinok


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux