Головна  →  Новини  →  26 лютого 2020

Первоцвіти – під загрозою зникнення!

 

Кожного року у весняний період триває торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння підсніжників складчастих, білоцвіту весняного, цикламену Кузнєцова, шафрану різних видів призводять до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин веде до зниження популяцій їх окремих видів.

З метою збереження первоцвітів, посилення державного контролю за охороною, збереженням та відтворенням біологічного різноманіття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин, на виконання рішення постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики, звернення Київського еколого-культурного центру з 6 по 9 березня пройдуть міські заходи із запобігання протиправному збиранню, продажу, та вивезенню за межі України рідкісних видів рослин.

До заходів залучені КП «Київський метрополітен», Головне управління Національної поліції України у м. Києві, КО «Київзеленбуд», Департамент освіти і науки Київської міської державної адміністрації, ГО «Національна варта України», відповідні структурні підрозділи Деснянської райдержадміністрації, КП УЗН, КП «Дарницьке лісопаркове господарство», а також засоби масової інформації та громадськість.

Шановні мешканці Деснянського району!

Звертаємось до вас з проханням відмовитись від збирання, продажу та придбання рослин, занесених до Червоної книги України.

Не стимулюйте недобросовісних громадян, які протиправно реалізовують червонокнижні первоцвіти.

Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА