13 травня – Міжнародний День Фалунь Дафа
13 травня світ відзначає чудове Свято Доброти – День Фалунь Дафа!
Святкові заходи, присвячені Міжнародному дню Фалунь Дафа, проводять у багатьох країнах світу. У цей день у містах проходять барвисті паради: б’ють барабани, лунає музика духових оркестрів, стрункі шеренги учасників парадів у барвистих костюмах із транспарантами, прапорами і кульками привертають увагу громадян. У цей день послідовники Фалуньгун організовують безкоштовні концерти, роздають перехожим листівки з інформацією, дарують зроблені своїми руками лотоси, усіх охочих навчають чудових оздоровчих вправ...
Це почалося 26 років тому, 13 травня 1992 року. Саме тоді в Китаї було вперше публічно представлено давню систему духовного і фізичного вдосконалення Фалунь Дафа (Фалуньгун).
З середини 60-х років минулого століття в Китаї стали набувати популярності традиційні оздоровчі практики цігун. Заняття по цігун переважно проводили літні люди. Розповідали, що цігун своїм корінням сягає в давні часи.
Але коли в 1992 році були організовані курси Фалуньгун, на подіум піднявся високий, стрункий, дуже привабливий молодий чоловік, якого звали Лі Хунчжи. Тоді ніхто не міг і припустити, що звістка про цей цігун блискавично рознесеться по всій країні, буде передаватися з вуст в уста, і вже через 7 років цією дивовижною практикою почнуть займатися близько 100 мільйонів китайців, а пізніше і мільйони людей більш ніж у 120 країнах світу.
Система самовдосконалення Фалуньгун робить акцент на розвитку трьох основних людських якостей: чесності, доброти і терпіння. Фалуньгун включає також вправи, що мають дивний оздоровчий ефект. Цьому вченню зовсім далекі будь-які політичні чи комерційні вигоди. Кожен його послідовник намагається змінити, перш за все, себе: позбутися егоїзму, заздрості, злоби, корисливості, намагається думати спочатку про інших, а потім про себе.
Мільйонам людей ця практика допомогла підвищити духовність, позбутися хвороб і шкідливих звичок, знайти спокій, внутрішню гармонію, а також стати добропорядними членами суспільства, які чесною працею і участю в громадському житті позитивно впливають на оточення і вносять гідний вклад у розвиток своїх країн.
Саме тому майстер Лі Хунчжи і його система Фалунь Дафа дістали 3490 нагород і листів підтримки від урядів і громадських організацій десятків країн світу за особливий внесок у справу зміцнення здоров’я і підвищення моральності людства. Майстра Лі Хунчжи було двічі (у 2000 і 2001 роках) висунуто на здобуття Нобелівської премії миру. У 2001 році він був номінантом премії імені академіка Сахарова «За свободу думки». А в 2009 році Азійсько-тихоокеанський фонд захисту прав людини оголосив, що майстер Лі Хунчжи удостоюється нагороди Фонду «Видатний духовний лідер» за внесок у покращення моралі суспільства і просування традиційної китайської культури. Мери найбільших міст і столиць, таких як: Оттава, Атланта, Сарагоса і багатьох інших щорічно проголошують Дні, Тижні або Місяці Фалунь Дафа.
Однак тодішній генсек КПК Цзян Цземінь сприйняв популярність Фалуньгун як загрозу для ідеологічного панування компартії, а також для його особистої влади. І хоча багато членів КПК, зокрема партійні функціонери, займалися Фалуньгун, а загальна кількість його прихильників набагато перевищила чисельність компартії, він наказав негайно викорінити Фалунь Дафа. 20 липня 1999 року було розпочато широкомасштабні репресії. Мільйони мирних людей зазнали дискримінації, ув’язнення в тюрми і трудові табори, рабської праці і жорстоких тортур з єдиною метою: змусити їх відмовитися від своїх переконань.
Для виправдання нелюдських репресій усі державні засоби масової інформації КНР розгорнули кампанію дискредитації Фалуньгун з використанням брехні і фабрикації, які через дипломатичні служби та ЗМІ поширювали в інші країни.
У 2006 році вперше з’явилися шокуючі дані про те, що в ув’язнених послідовників Фалуньгун масово вирізають органи для продажу. Достовірність цієї інформації була підтверджена десятирічним розслідуванням канадських правозахисників Д. Кілгура і Д. Мейтаса, а також експерта з питань Китаю Е. Гутмана, які опублікували в 2016 році спільний звіт про криваве видаляння органів.
Парламенти багатьох країн ухвалили резолюції, які засуджували жорстокі репресії і видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї. 27 липня 2016 року Європарламент ухвалив письмову декларацію 0048/2016, в якій міститься заклик провести незалежне розслідування і вжити заходів, щоби покласти край санкціонованій державою практиці насильницького видаляння органів у в’язнів совісті в КНР.
Прихильники Фалунь Дафа в різних країнах світу щорічно відзначають 13 травня як Міжнародний день Фалунь Дафа, а також проводять акції в пам’ять про загиблих послідовників Фалуньгун під час незаконних репресій у Китаї. Стародавня східна мудрість говорить: «Добро буде оплачено добром, а зло буде покаране». Всім відомо, що дуже багато людей, які переслідували Фалуньгун і обіймали найвищі посади в КНР, давно відбувають різні терміни покарання «за корупцію» у в’язниці. І люди доброї волі вірять, що дуже скоро Істина восторжествує, і всі, хто переслідував Фалуньгун, постануть перед судом за свій великий злочин – переслідування невинних людей.