Головна  →  Новини  →  10 жовтня 2019

Калейдоскоп різноманітних заходів для учнів спеціалізованої школи № 23 Деснянського району

Днями в спеціалізованій школі № 23 Деснянського району, в рамках Декади «Шляхами Патріотів», відбувся конкурс патріотичної пісні «Україна Єдина» між 5-6 класами. Захід був проникнутий любов’ю до української пісні, шанобливим ставленням до збереження національної української пісні.

Пісня «Перлина Україна» звучала в різних варіаціях. Також діти влаштували флешмоб на пісню «Човен» групи «Один в каное» на вірш Івана Франка. Нагородження відбулося в наступних номінаціях – «Проникливе виконання патріотичної пісні», «Щире виконання патріотичної пісні», «Краще спільне виконання патріотичної пісні», «Краще виконання патріотичної пісні».

Діти були задоволені нагородами та можливістю проявити себе на сцені, в залі панувала атмосфера співдружності та єдності.

Також нещодавно відбулися змагання між 2 класами «Козацькі забави».

Учні демонстрували спритність, витривалість, кмітливість в різних видах вправ. Оцінювали їхню майстерність справжні козаки, козак Котигорошко з булавою, козак Мамай з книгою мудрості та козак Мамарига. Всі три класи були нагороджені в таких номінація – найспритніші, найкмітливіші, найактивніші. Діти були вражені, що отримували нагороду з рук козаків.

Окрім цього, в закладі освіти пройшов День італійської кухні – https://www.youtube.com/watch?v=Zs5-bD6MzMw&feature=share&fbclid=IwAR2kBwMjsgHt76IxkFIesVjtn8rGDYQ7IpXraXWRXVN2w9c5OVoekblfE5k.

У цьому закладі учні завжди цікаво та змістовно проводять час.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА