КМДА Київська міська державна адміністрація


29 вересня 2023

Бабин Яр – найвідоміший в Україні символ Голокосту.

Бабин Яр – найвідоміший в Україні символ Голокосту.

КМВА: 82-ї роковини трагедії Бабиного Яру.

Бабин Яр – найвідоміший в Україні символ Голокосту. Під час окупації Києва, у ході Другої світової війни, фашисти розстрілювали на цьому місці людей щоденно понад два роки поспіль. За цей час було знищене практично все єврейське населення міста. А ще вбиті тисячі українців, ромів, караїмів інших національностей. Бабин Яр - уособленням нацистської політики масового знищення населення.

А сьогодні на Бабин Яр падають уламки ракет, посланих московським режимом на мирних українців. В окупованих українських містах відбуваються масові страти, вбивства з особливою жорстокістю, фізичні та моральні тортури, спалювання тіл з метою приховати свої злочини, викрадення та вивезення людей, зокрема дітей. російська федерація знову принесла війну і геноцид на українську землю. Нацизм в росії відроджується в рашизмі, сповідуючи ту ж саму політику та застосовуючи практично ті ж самі методи - загарбувати, вбивати, нищити, брехати, і знову нищити докази і свідків своїх лиходійств.

Бабин Яр, і як і сучасні докази геноциду рашистів, мають слугувати світові застереженням про небезпеку від ненависті, расизму, міжнаціональної ворожнечі, переслідування та знищення людей за етнічною, політичною, релігійною або іншими ознаками.

І зараз, як ніколи важливо усвідомити - не можна змирятися чи замирятися. Світ має пам’ятати – мир і безпека можливі тільки після повного знешкодження агресора та притягнення винних до відповідальності, як свого часу було покарано нацистських злочинців. Бо непокаране зло розповзеться далі.

Сергій Попко, начальник КМВА.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.