Головна  →  Новини  →  10 липня 2020

Триває підготовка закладів освіти до нового навчального року

Триває підготовка закладів освіти до нового навчального року

 

У закладах освіти Деснянського району триває підготовка до нового навчального року, зокрема на впровадження концепції Нової української школи.

В.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко та начальник районного Управління освіти Тамара Постолюк – часті гості у закладах освіти Деснянського району. Перевіряють чи дотримуються строки проведення капітальних ремонтів харчоблоків, поточних ремонтів кабінетів НУШ та їх приміщень, місць загального користування, у закупівлі комплектів сучасних меблів, парт, дидактичних матеріалів.

Так, зокрема, до нового навчального року школа І-ІІІ ступенів № 218 Деснянського району вже закупила комплекти сучасних меблів, одномісні парти та дидактичні матеріали для 1-х класів НУШ. Триває поточний ремонт кабінетів НУШ та інших приміщень.

А у школі повного дня № 307, яку вчора відвідали Ірина Алєксєєнко та Тамара Постолюк, вже відремонтовано харчоблок та проведено капітальний ремонт шкільної їдальні, кабінети для першачків та місця загального користування.

«Сьогодні у закладах освіти Деснянського району повним ходом йде підготовка до нового навчального року. Третій рік поспіль місто системно фінансує чимало коштів із міського бюджету, щоб майбутні першачки були забезпечені всім необхідним для цікавого та комфортного навчання у школі», – говорить в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Миколаївна.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА