КМДА Київська міська державна адміністрація


4 жовтня 2019

Як встановити у будинку лічильник тепла з охоронною системою, замість вкраденого?

 

Увага, деснянці!

Мешканці столиці, в будинку яких було вкрадено лічильник тепла, можуть безкоштовно відновити вузол обліку. При цьому їм необхідно буде сплачувати щомісячну абонплату за охоронну сигналізацію. Пропонуємо вашій увазі покроковий алгоритм встановлення у будинку лічильника тепла з охоронною системою, замість викраденого.

«Київтеплоенерго встановило вже четвертий лічильник тепла з охоронною системою, щоб в подальшому запобігти крадіжкам вузлів обліку. На вулиці Данькевича, 7-А лічильник тепла був вкрадений два роки тому. Сьогодні ми встановили новий лічильник, але вже з охоронною системою. Абонплата для мешканців однієї квартири становитиме лише 3,89 грн на місяць. Наявність загальнобудинкового лічильника дасть можливість мешканцям сплачувати за опалення на 25-30 % менше, ніж тим киянам, у яких не встановлений вузол обліку», – зазначив директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

За його словами, встановлення охоронної системи теплового лічильника здійснюється на підставі рішення загальних зборів мешканців багатоквартирного будинку. Після чого необхідно звернутися з відповідним протоколом до КП «Київтеплоенерго».

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/kp_kivteploenergo_yak_vstanoviti_u_budinku_lichilnik_tepla_z_okhoronnoyu_sistemoyu_zamist_vkradenogo/.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.