Головна  →  Оголошення  →  13 червня 2019

Запрошує Фестиваль «Family fest»

 

Вже стало традицією проводити на початку літа сімейний фестиваль. Так і цього року Центр у справах сім`ї та жінок Деснянського району запрошує усіх мешканців Деснянського району отримати позитивний заряд енергії на «Family fest».

Адже це – фестиваль для всіх членів сім`ї: тут знайдеться затишний корисний куточок, як для дітей, так і для дорослих-батьків, та тих дорослих, які тільки планують стати батьками. І для дітей, які вже вважають себе дорослими. Вже вп`яте Центр збирає друзів для того, щоб поділитися практичними знаннями, які допомагають бути Щасливим.

У програмі Фестивалю:

- окрема територія тренінгів та майстер-класів від практичних психологів (розміщення фестивалю уважно дивіться на буклеті);

- для дітей облаштовано територію ігор, де ви разом з ними можете насолодитися вихідним днем, а професіонали допоможуть вам у цьому;

- майстер-класи з косичкоплетіння та аква-гриму;

- конкурси та призи, драйвові виступи «Dance family»;

- цікаві фотозони;

- територія настільних ігор та релаксу;

- багато інших цікавих фішок.

Мета Фестивалю – зробити ЩАСЛИВИМИ найбільшу кількість людей, а саме: підвищити рівень психологічної освіти населення з метою збільшення частки ЩАСТЯ в житті кожного.

Фестиваль відбудеться за сприяння Деснянської райдержадміністрації, підтримки депутатів Київради Михайла Буділова та Івана Картавого.

Фестиваль «Family fest» відбудеться у суботу, 15 червня 2019-го року, у парку Кіото з 11.00 до 17.00.

Вхід вільний.

Для зручності можна захватити з собою коремат.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА