У середній школі № 306 Деснянського району надають постійну допомогу бійцям у зоні АТО.
Педагогічний, учнівський колективи та батьківська громадськість школи № 306 Деснянського району, як і всі українці, з тривогою слідкують за перебігом подій на сході Україні. Ще наприкінці літа громада школи одностайно вирішила здійснювати посильну допомогу пораненим бійцям та бійцям, які воюють у зоні АТО, серед яких є і батьки та родичі учнів школи.
1 вересня вчителі, учні та їх батьки долучилися до акції “Замість квітів ліки”. Зібрані кошти було передано пораненому під Іловайськом бійцю 19-річному Павлу Кіпі. Павло з березня знаходився в зоні АТО, брав участь у бойових діях, дістав поранення обох ніг, декілька діб лежав серед вбитих без їжі та води, перебував на лікуванні у Дніпропетровську, Одесі, переніс декілька операцій.
Протягом вересня учні школи спілкувались з Павлом по телефону та через Інтернет. 9 жовтня Павло приїхав до школи, щоб подякувати всім за підтримку. На зустрічі з бійцем були присутні учні 9-11 класів, а також “підшефна” шкільного гуртка “Доброчинність”, інвалід дитинства Віра Проценко, яка, дізнавшись про юнака, також долучилася до організації допомоги.
Під час зустрічі з учнями Павло відповідав на запитання учнів, розповідав, як героїчно воюють українці, захищаючи Батьківщину, і яке велике значення має підтримка мирного населення. Протягом вересня-жовтня всі учні школи писали листи та малювали малюнки, в яких виявляли свою вдячність учасникам бойових дій за оборону Батьківщини, виготовляли національну символіку, яку передавали бійцям в зону АТО через волонтерів.
16 жовтня відбулась ще одна зустріч учнів з бійцями добровольчих батальйонів, які, перебуваючи у відпустці, приїхали, щоб подякувати дітям за підтримку. Серед бійців були батьки та родичі учнів школи. Бійців супроводжували відомі волонтери Галина Алмазова та хірург медичного батальйону з позивним “Хотабич”. Зустріч пройшла у надзвичайно хвилюючій, теплій обстановці.
Учні підготували концерт для гостей, знову передали в зону АТО листи і малюнки. Захисники були надзвичайно вражені патріотизмом юних українців, розчулені до сліз від дитячої щирості та подарували дітям прапор зі своїми підписами і побажаннями.