Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Станіслав Прокопенко відвідав школу ім. Хо Ши Міна, у якій навчаються в’єтнамські діти.

Опубліковано 07 листопада 2013 року о 16:36
фото

 

Україна стала рідною для 28 в’єтнамських дітей, які живуть у Деснянському районі та навчаються у середній школі № 251 ім. Хо Ши Міна. Разом з українськими в’єтнамські діти вивчають українську, англійську мови та не забувають і про рідну. “Наша школа – велика родина, у якій завжди панують злагода та мир”, – так говорять про навчальний заклад його вихованці.

З умовами навчання у школі в’єтнамських дітей ознайомився голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко, відвідавши сьогодні навчальний заклад. Школу № 251 було створено у 1985 році. Школа стала первинною організацією Товариства дружби “Україна – В’єтнам”, а у 1990 році навчальному закладу було присвоєно ім’я першого Президента незалежного В’єтнаму Хо Ши Міна. У 2009 році школу реорганізовано у спеціалізовану школу № 251 ім. Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови. Указом Президента Соціалістичної Республіки В’єтнам від 23 травня 2011 року за великий внесок в справу зміцнення і розвитку дружби між В’єтнамом і Україною школу нагороджено орденом “Дружби”. Нагородження відбулося 28 вересня 2011 року.

Станіслав Миколайович поцікавився навчальною програмою, поспілкувався з педагогами та присутнім на зустрічі радником Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні паном Нгуен Ван Тіеном, обговоривши питання подальшої співпраці та удосконалення навчального процесу. Крім цього, голова Деснянської райдержадміністрації відвідав зразковий музей українсько-в’єтнамської дружби, де екскурсію провели самі діти, шкільний Євроклуб “Меридіан” та разом з почесними гостями став глядачем прекрасного концерту за участю в’єтнамських школярів.

– Сьогодні у Деснянському районі живуть діти різних національностей – болгари, вірмени, білоруси, росіяни, німці, поляки, японці, китайці, афганці. Задовольнити їх освітні потреби та забезпечити здобуття якісної загальної середньої освіти – наше завдання. Питання толерантності та поваги до національних меншин, забезпечення гідних умов для їх життя – першочергове завдання для влади кожної сучасної держави. Дотримання прав національних меншин, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин є основними завданнями і Президента України Віктора Януковича у межах Стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, – сказав голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

У нинішньому навчальному році у загальноосвітніх закладах району навчається близько 600 дітей з сімей іноземних громадян 25 країн світу, що становить 2 відсотки від загальної кількості школярів. У навчальних закладах району створено умови для вивчення мов національних меншин – корейської, болгарської, польської, інших іноземних мов – німецької, англійської, французької, іспанської.

00002

00003

00004

00005

00006

00007


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux