Головна  →  Новини  →  9 вересня 2013

Молодь Деснянського району запрошується до участі у футбольному турнірі.

Молодь Деснянського району запрошується до участі у футбольному турнірі.

Всеукраїнська спілка громадських організацій “Молодь! Громада! Влада!” реалізує проект “Футбол в кожен двір”, який проводиться з 2010 року.

Цей проект спрямований на самоорганізацію молоді для гри у футбол, пропаганду здорового способу життя, популяризацію футболу, а також допомогу дітям у реалізації їх потенціалу шляхом проведення тренінгів та шкіл.

Сьогодні у проекті беруть участь Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, 6 районних в м. Києві державних адміністрацій, Федерація футболу України та Києва, Міністерство молоді та спорту України. Всього – близько тисячі учасників з Києва та Дніпропетровська.

Організатори турніру запрошують хлопчиків та юнаків віком 12–13, 14–15, 16–17, 18 років взяти участь у турнірах, які відбудуться 14 і 21 вересня 2013 року.

Головна і проста умова – зібрати і зареєструвати команду у складі 8 гравців! Переможці отримають призи та нагороди.

Стань кращим серед рівних!

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами – 093-332-45-45, 096-461-26-73.

На виконання соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” у Києві, і у Деснянському районі, зокрема, значна увага приділяється популяризації здорового способу життя, особливо серед підлітків та молоді, а також залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом тощо.

2

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА