Головна  →  Анонси  →  24 травня 2017

В Ужгороді пройде Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

В Ужгороді пройде Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

Увага, деснянці!

26-27 травня 2017 року в місті Ужгород Закарпатської області пройде Всеукраїнський фестиваль, спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Карпатська Україна». Організаторами заходу виступило Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму, підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 років.

У програмі заходу: виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури, виставка традиційних ремесел, диспут з учасниками фестивалю на тему: «Належне пошанування героїки Карпатської України», марш Героїв центральними вулицями міста Ужгород, молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945), концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів, вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі, нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України за тел: 246-62-35.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА