Головна  →  Новини  →  20 листопада 2023

КП ШЕУ Деснянського району - Створюємо безбар'єрне місто разом!

КП ШЕУ Деснянського району - Створюємо безбар'єрне місто разом!

 

КП ШЕУ Деснянського району КК "Київавтодор" цьогоріч було облаштовано 20 локацій з пониженням бортових каменів та влаштуванням тактильної плитки на вулицях району, а саме: на перехрестях вул. Кіото з вул. Кубанської України, вул. Кіото з вул. Академіка Кухаря, вул. Академіка Кухаря з просп. Броварським, вул. Радунської з вул. Лісківською, на бульв. Володимира Висоцького та на вул. Милославській.

 

Бортовий камінь занижують до рівня проїзної частини, щоб повністю прибрати перепад висоти (і перешкоду для маломобільних людей), а укладання тактильної плитки допомагає людям з порушеннями зору, попереджаючи про різні види перешкод під час пересування вулицею.

 

Як зазначають наші автодорівці: «Наш обов’язок – створення доступного середовища та врахування фізичних можливостей усіх жителів міста, адже це крок до інклюзивного суспільства, де кожна людина, незалежно від своїх можливостей, має змогу вільно та безпечно пересуватися вулицями району».

 

Влаштування понижень бортових каменів та укладання тактильної плитки спрямовані на полегшення життя містян з обмеженими можливостями та визнання права кожного з нас на комфорт та самостійність

 

Комунальна корпорація "Київавтодор"

 

Департамент транспортної інфраструктури КМДА

ФОТОЗВІТ

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]