Головна  →  Новини  →  29 вересня 2023

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня - дуже особлива дата. В цей день у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності: вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Міжнародний день похилого віку є символом єдності і спадкоємності поколінь.

Люди поважного віку - це скарб нації, джерело народної мудрості. Дбайливе ставлення до старшого покоління - загальнодержавна справа.

З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва забезпечив продуктовими наборами 900 малозабезпечених осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні та долучився до відкриття виставки виробів літніх людей «У творчості немає віку…» за підтримки Київського міського територіального центру соціального обслуговування.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за життєвий досвід, невичерпну енергію, оптимізм та активну громадянську позицію, за гідний приклад для наслідування.

Міцного вам здоров’я, міцності й перемоги!!

Фотозвіт: https://www.facebook.com/desn.rda/posts/pfbid02F5MWhVuZB4KemcK2J2WxQq9ohA83jMbhA3UG8JofcAxERxcPvKYHPrBNyjbu3FVvl

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]