КМДА Київська міська державна адміністрація


18 вересня 2023

У столиці нададуть одноразову матеріальну підтримку на проведення капітальних ремонтних робіт новоствореним ОСББ

У столиці нададуть одноразову матеріальну підтримку на проведення капітальних ремонтних робіт новоствореним ОСББ

На пленарному засіданні Київської міської ради, яке відбулось 16 грудня, було підтримано рішення щодо надання одноразової фінансової підтримки на проведення ремонтних робіт новоствореним об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків з 01 січня 2022 року. Житлові будинки мають знаходитись в експлуатації понад десять років.

Міська влада завжди оперативно реагує на потреби житлово-комунальної галузі міста та впроваджує ефективні механізми задля вирішення питань, пов’язаних з забезпеченням надійної експлуатації житлового фонду Києва.

«Стан житлово-комунального господарства столиці – одне з найактуальніших питань сьогодення. Задля його надійного та безперебійного функціонування необхідно здійснювати постійний контроль та впроваджувати ефективні заходи.

Місто завжди має на меті створити максимально сприятливі умови для співвласників квартир щодо успішного управління будинком. Тому за сприяння депутатського корпусу новоствореним ОСББ буде забезпечено фінансову підтримку, яка розподілятиметься відповідно до пріоритетності в порядку запровадження заходів з капітального ремонту ліфтів, покрівлі, внутрішніх інженерних мереж, вхідних груп, під’їздів та сходових клітин, а також заміну вікон і дверей в місцях загального користування на енергоощадні. Таким чином, дані заходи сприятимуть надійній експлуатації та збереженню спільного майна об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків», – зазначили в КМР.

Розмір фінансування буде залежати від кількості квартир у будинку. Так, будинки загальною кількістю до 50 квартир отримають 1 млн грн, до 150 квартир – 1,5 млн грн. Будинки, в яких налічується до 250 квартир отримають 2,5 млн грн, а будинки з понад 250 квартирами – 3,5 млн грн.

За інформацією: https://kmr.gov.ua/uk/content/u-stolyci-nadadut-odnorazovu-materialnu-pidtrymku-na-provedennya-kapitalnyh-remontnyh-robit

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.